מצב שינה שמנתק את האינטרנט שדורש כל פעם תיקון מערכת ואיתחול

מה עושים במצב כזה שכל פעם שהמחשב נכנס למצב שינה אני צריכה להכנס ל'פותר בעיות' של רשת האינטרנט לבקש פעולה של תיקון שדורשת לכבות את המחשב
ולהדליק מחדש.
זה מבאס במיוחד אם יש לשוניות פתוחות ועוד יותר, כשאני באמצע העבודה ויוצאת להפסקה (עובדת מהבית דרך מחשב אישי) צריכה להכנס למערכת ולחדש את כל החלונות שסגרתי
זה גוזל זמן יקר.
תודה לאל שהפורום הזה עדיין קיים. למדתי כאן ככ הרבה וזוכרת חסד לפורום הזה. תבורכו מי ששרד וממשיך לענות. אתם עושים חסד! מעריכה!

frankthe2

Active member
מה עושים במצב כזה שכל פעם שהמחשב נכנס למצב שינה אני צריכה להכנס ל'פותר בעיות' של רשת האינטרנט לבקש פעולה של תיקון שדורשת לכבות את המחשב
ולהדליק מחדש.
זה מבאס במיוחד אם יש לשוניות פתוחות ועוד יותר, כשאני באמצע העבודה ויוצאת להפסקה (עובדת מהבית דרך מחשב אישי) צריכה להכנס למערכת ולחדש את כל החלונות שסגרתי
זה גוזל זמן יקר.
תודה לאל שהפורום הזה עדיין קיים. למדתי כאן ככ הרבה וזוכרת חסד לפורום הזה. תבורכו מי ששרד וממשיך לענות. אתם עושים חסד! מעריכה!
הייתי מוריד מהאינטרנט דרייבר של כרטיס האינטרנט, מסיר את הדרייבר הנוכחי ומתקין אחד חדש במקומו בתור התחלה.

תודה נשמה שאתה תמיד עונה במשך המון שנים כבר (זוכרת את הכינוי שלך) מאוד מעריכה, למען האמת אין לי אומץ להתעסק ולהסתכן עם הסרה והתקנת דרייבר חדש
נראה לי פחות נורא מלכבות את המחשב ולהדליק מחדש. ממש תודה

evike

Active member
מנהל
למה שלא תבטלי את מצב השינה, ובא לציון גואל...
אצלי המחשה לא הולך לישון, אלא אם אני מכבה אותו לחלוטין, ועל זה יש שליטה של לשמור כל מה שרוצים.
מה שהולך אצלי לישון, זה המסך. אבל זה לא גורם לשום תופעה.

רוב הזמן נח

Well-known member
לפי מה שאני יודע במצב שינה אין אינטרנט. בגלל זה זה מצב מיותר שאין בו שימוש

למעלה