מצב שינה נעלם לי!

LoveMyLife

New member
מצב שינה נעלם לי!

הייתה לי מערכת ההפעלה ויסטה פרימיום על המחשב הנייד של לנובו. בגלל שרציתי להחליף ל-XP, החלטתי להתקין גרסה פרוצה של ויסטה אולטימייט מהאינטרנט, כי הבנתי שרק איתה אוכל להעביר ל-XP.. בקיצור התקנתי את האולטימייט, אך אוי ואבוי.. לנובו נעלמה, והופיעה דל. הכרטיס הגרפי שלי נמחק לחלוטין, ובמדד של windows (שזה קיים רק בויסטה) קיבלתי את הציון 1.0 (הנמוך ביותר, כי אין כרטיס נייד). נוסף על כך, נעלם לי מצב השינה! כנראה בגלל היעלמותו של כרטיס המסך. מה אני עושה במצב כזה? אפשר להחזיר את לנובו? לאיפה נעלם הכרטיס מסך? ואיפה מצב השינה..? מצבי נואש..

LoveMyLife

New member
איך אני מתקין?

הכרטיס מסך בא עם המחשב.. אין לי מושג איזה יש לי..

RoyBO

New member
נו באמת. לכל רכיב במחשב יש להתקין דרייבר

מתאים. הכי פשוט לשחזר מהמחיצה הנסתרת את מערכת ההפעלה המקורית. בכל אופן באתר לנובו תמצא את כל הדרייברים וגם תוכנה שמזהה אוטומטית ומורידה את הדרייברים למחשב. כרגע יש תקלה באתר. אין איזה דיסק שקיבלת עם המחשב?

LoveMyLife

New member
לא קיבלתי דיסק עם המחשב..

ועל איזה מחיצה נסתרת אתה מדבר? כל מה שהיה לי נמחק (אבל דאגתי לשמור לפני זה את כל מה שאני צריך), אין שום זכר ללנובו! זה מה שמשגע אותי! אפילו המקש של lenovo care כבר לא פועל! יכול לקרות דבר כזה?

RoyBO

New member
אחח האימפולסיביות

פרמטת את מחיצת השיחזור.

RoyBO

New member
בגלל שמחקת את המחיצה שמכילה את ההתקנה

של מערכת ההפעלה המקורית, כפתור הלנובו CARE לא עובד לך.

LoveMyLife

New member
לא היה לי מושג שלנובו הולכת להימחק לי,

חשבתי שאני בסך הכול מחליף רק מפרימיום לאולטימייט.. מאיפה יכולתי לדעת? יש אפשרות לשחזר איכשהו..?

LoveMyLife

New member
ונניח, היפותטית, שלא הייתי מפרמט,

איך הייתי מחזיר את לנובו?

RoyBO

New member
בעליית המחשב עם כפתור lenovo care

אפשרות recovery או משהו בסגנון.

LoveMyLife

New member
יש לציין שאפילו הממשק של אירו,

שאמור לעבוד עם האולטימייט, נעלם לחלוטין (בטח גם בגלל הכרטיס מסך..)

LoveMyLife

New member
איך אני מתקין דרייברים?

להיכנס לאתר של לנובו? אולי לקנות כרטיס מסך חדש?

RoyBO

New member
אמרתי לך מאתר לנובו.

לא קונים בנייד כרטיס מסך.

למעלה