מצב קצת מוזר...

מצב קצת מוזר...

אחרי פגישה ראשונה, הבחורה לא מודיעה לשדכנית כלום כי היא מחכה לתשובה שלו.. ו..............כנ"ל הבחור. מי צריך לפעול? במידה והשדכנית לא עושה כלום? וזה לא שהבחורה רוצה את הבחור אבל בואו נגיד שהפגישה הייתה בסדר והתשובה שלה הייתה מתבססת על התשובה שלו, וגם שיש עוד כמה הצעות על הפרק. מה עושים במצב הזה? לדעתי השדכנית צריכה להתקשר יום למחרת בצהריים וללבן את הנושא הזה. כי אם הבחורה לא מתקשרת להודיע אז זה נראה מזלזל ולא יפה. ואם היא מתקשרת זה נשמע שהיא מתלהבת יותר מידי.

נראה לי את רואה צל הרים כהרים....

נכון שבד"כ הבחור נותן ראשן תשובה. אבל הרי חשבת על זה בטח הרבה .... אז יש לך תשובה מוכנה כבר ! אז מתקשרים לשדכנית ומחכים לתגובת הצד השני (אם ענית חיובי...)

http://www.shiron.net/artist?type=lyrics&lang

מתוך שירונט: בוא עברי לידר מילים: מירי פיגנבוים לחן: רמי קלינשטיין

אnת 21

New member
היי.

מירוץ החיים.. יש חיים לפני הפורום.../tapuzforum/images/emo3.gif מה איתך?

סחטן על הכנות והיושר הפנימי!!

כל הכבוד

פנגוין

New member
לדעתי...

כשכבר מהפגישה הראשונה התשובה נסחבת אז זה בקושי מגיע לשניה אם בכלל...

את צריכה להבהיר לשדכנית

שאת מעוניינת שהיא תפעל, ותתקשר לשמוע מה קורה. אני מאוד לא אוהבת שאני צריכה להתקשר לשדכנית. רוב השדכניות אצלי, התקשרו אלי. (היתה אחת, שהיתה מתקשרת אלי מיד בבוקר למחרת.... וכששאלתי מה הוא אמר, היא אמרה שהיא עוד לא הספיקה לתפוס אותו.... אז אחרי כמה פעמים, פשוט לא עניתי לה בבוקר.... שתדבר פעם איתו קודם....
)

מקובל

שהשדכנית מתקשרת קודם לבחור אח``כ לבחורה לפעמים הפוך, אך לא שמענו שמתקשרים לשדכנית, זו תפקידה!

למעלה