מצב עכוז

k r e k e r

New member
מצב עכוז

אני תחילת שבוע 30 עשיתי אולטרסאונד היום והעובר במצב עכוז..... אומנם הרופא אמר שזה לא אומר עדיין כלום אבל אני ממש לחוצה - הדבר האחרון שאני רוצה זה ניתוח קיסרי.

k r e k e r

New member
פיולית

אני בסדר! מה קורה איתך? את ממש קרובה לקו הסיום. מתרגשת? לחוצה?

איילה 555

New member
גם שלי היה במצב עכוז

אבל לשמחתי הוא התהפך לקראת שבוע 36. זה באמת לא אומר כלום.

קרקר נגד קרקר ../images/Emo35.gif

אז בינתיים הסירי דאגה מליבך..... אצלי הוא התהפך בשבוע 35 וגם בזה עשה טובה.... תחכי ותראי...גם אני חששתי מניתוח קיסרי...אבל הנה הוא התהפך... מעבר לכך...יש הרבה דברים נוספים שיכולים לגרום לקיסרי... בואי נחכה ונחשוב על זה כאפשרות האחרונה. ס ב ל נ ו ת

תתעודדי, יש לי חברה שהגיעה בשבוע 38

לניתוח קיסרי יזום בגלל מצב עכוז, ובאולטרא סאונד שעשו לה בתחילת האישפוז העוברית היתה מהופעת על הראש כדת וכדין, וזאת לאחר שיומיים קודם בסוף שבוע 37 הרןפא אמר לה שאין סיכוי שהיא תתהפך כבר.... יש לך עוד 8 שבועות שבהן העובר עוד יכול לעשות מאות ואלפי סלטות מקווה שהרגעתי

k r e k e r

New member
ניצנים של אהבה

ממש הרגעת.... ! הכל כל כך דינמי, נראה לי שאי אפשר לדעת כלום! צריך סבלנות ולקבל את הדברים באהבה.

k r e k e r

New member
../images/Emo140.gif

את צודקת אין טעם לדאגה מיותרת.... צריך סבלנות.

יובל 331

New member
אפשר לנסות להפוך

יש שיטה שאפשר בעזרת הרפאוה הסינית להפוך את העובר ללא כאבים. נראה לי ששווה לנסות. גם אני ילדתי את הילדה הגדולה שלי בקיסרי, ויש בזה פלוסים וגם מינוסים העיקר שהיא יצאה בסוף ושהיא מקסימה היום בת שנתיים וחצי, מצפהלשניה בעוד חודשיים והפעם היא עם הראש למטה אבל אם אני אראה בשבוע 34 שהיא בעכוז אני אנסה את השיטה הסינית היא לא כואבת זה רק חום בזרת ברגל כל יום במשך 10 דקות. בהצלחה

fuelit

New member
להזכירך..../images/Emo184.gif

גם אני דיווחתי על מצג עכוז בשבוע 36!!! בהתחלה נורא נלחצתי והתחלתי לבדוק מלא מקורות כדי לשאוב מידע על "מה עושים מכאן" אבל עוד באותו יום כשחזרנו מהרופא הרגשתי שהקטנטון מה זה פעיל ומתהפך לו בכיף ואגב גם עכשיו כשאני בתחילת 38 אני עדיין מרגישה אותו זז ומהתפך בטירוף אז ככה שאולי כדאי לתת לו להחליט איך הוא רוצה לצאת. סבתא שלי אומרת "הוא נכנס - הוא יצא!". תעשי חיפוש בפורום על היפוך ועל מצג עכוז, אני למשל למדתי שהיפוך יכול להיות מסוכן מאוד ולגמרי לא רצוי למי שיש לה שליה קדמית (לי יש), וגם שהתינוק יכול להתהפך ממש עד לרגע הלידה וכמובן כמובן שניתוח קיסרי הוא עדיין ניתוח... קראתי גם הרבה מאמרים ברשת על הנושא כי זה באמת מאוד העסיק אותי ואני יכולה להגיד לך שהדבר הכי טוב שיצא לי מהקריאה (פרט למבול האינפורמציה החשובה) זה שהחלטתי לא להחליט, ולתת למנכ"ל החדש להחליט לבד כי לטבע יש חוקים והגיון משלו והוא הכי נכון, מה לעשות. וכך הסתיימה לה סאגת הלחץ וההיסטריה שלי. בהצלחה..

mishmish25

New member
לא מבינה בזה עדיין אבל שולחת../images/Emo24.gif

שיהיה רק טוב וכמו שכתבו לך הוא עוד יעשה סלטה... מקווה בשבילך שהוא יהפוך לאקרובט בקרוב...

למעלה