מצב העיניים ועוד

מצב העיניים ועוד

אהלן שני דברים: 1) כל הכבוד על הרוח היצירתית ששוטפת את משתתפי הפורום לאחרונה, כן ירבו!
2) האם שמתם לב למצב העיניים שלכם כאשר אתם נכנסים לחצלול, נניח בווילד אבל לא חובה, אם כן אז מה היה מצבן? האם הן "פירפרו" "ריפרפו" "רעדו" "בהו בחושך" או סתם נחו בלי קשר למחשבה והאם לדעתכם ונסיונכם יש קשר בין היכולת "לשחרר" או להרפות את העיניים ובין הצלחה בווילד? תודה מראש למגיבים

ניסיתי לא מזמן משהו כזה.

גם פרסמתי פה הודעה על רעיון לגרימת תנועת עיניים מהירות כבר בתחילת השינה ומכך לנצל את כל השינה לחלימה. ניסיתי להרדם תוך כדי כך שאני מניע את עיניי ימינה ושמאלה, אך מהר מאוד ויתרתי כי זה נמאס ומציק.

crazy blader

New member
לא נראה לי שאתה יכול לשים לב

איך העיניים שלך מתי שאתה חולם אולי תשאל מישהו בחלום איך העיניים שלך עכשיו ואולי הוא ידע איך הן וזה יכול לעזור תודיע לנו מה הולך...

LucidGuess

New member
שיטת "עין ימין קודם"

בדרך כלל בזמן חלום צלול או בזמן ווילד העיניים שלי לא מתנהגות בשום צורה יוצאת דופן, הכל רגיל. אבל הזכרת לי שיטה שעבדה לרבים ומאפשרת כניסה מיידית לתוך חלום צלול, השיטה נקראת "עין ימין קודם" , השירשור הנ"ל כולל בין השאר הודעה של בחור בשם "Dick Silk" שהמציא את השיטה, בהודעתו הוא מפרט את השיטה הפשוטה הזאת, הכותרת של ההודעה - "i am sure...". לילה צלול!
Lucid

LucidGuess

New member
שיטת עין ימין קודם

נתתי קישור לשירשור על השיטה אבל לא את השירשור שרציתי, גם אין שם ממש הסבר על השיטה עצמה, יש הרבה חומר על השיטה הזאת בקבוצת הדיון "חלומות צלולים" בגוגל, הנה שירשור עם הסבר לשיטה, הוא אחד מתוך רבים על הנושא. Lucid

אולי פספסתי...

אבל לפי מה שהבנתי עושים את זה רק פעם אחת. זה נכון? לא כתוב שם שצריך לחזור על הפעולה עד שנרדמים או מספר פעמים. פשוט צריך: 1. לעצום עין ימין. 2. לעצום עין שמאל. 3. לכווץ עין ימין. 4. לכווץ עין שמאל. 5. להרפות עין חמין. 6. להרפות עין שמאל. וזהו? ככה להתחיל את מצב השינה? וזה יגרום לחלימה מידית? ראיתי שהוא כתב שם שצריך לתרגל את זה, אך הוא לא הזכיר לחזור על הפעולה או משהו. בכל אופן, לי לא נראה שזה יגרום לחלימה מידית.

crazy blader

New member
הוא כתב שצריך הוא כתב

שאם זה לא עובד אז לחזור ולתרגל כאילו את שלב שתיים שזה לכווץ עין ימין ואז שמאל מה הכוונה לכווץ אולי אני עושה את זה לא נכון אני מנסה וזה מזה מעצבן אני לא יכול לכווץ את ימין בלי שמאל כי אז זה כזה יוצא לא טוב ואז אני לא יכול לשחרר אותה לגמרי רק קצת עד שאני משחרר גם את שמאל אולי אפשר לעשות הכל הפוך יענו שמאל קודם ? יש מצב שזה יעבוד? טוב בכלמקרה אני מתאמן על הקטע של לכווץ ימין ואז שמאל ואז להרפות ימין ואז שמאל כי אני לא עושה את זה טוב אני מקווה שזה יעזור. באיזה קצב צריך לעשות אתזה כמה זמן רווח בין כל עין כמה חזק לסגור תעין בקטע שצריך לכווץ אותם. כמה זמן בין כל שלב. וכו'? אם מישהו פה מצליח תודיעו לי.. וגם כמה זמן ואיך בדיוק ואיזה חוזק העיניים והכל

LucidGuess

New member
הנה כמה קישורים מעניינים בנושא

הנה כמה שירשורים מאד מעניינים על השיטה הזאת, יש בהם חוויות מאד מעניינות ומדהימות של אנשים שניסו את השיטה הזאת, השיטה גורמת לכניסה מיידית לשינת REM כולל רעידות חזקות של העיניים, שיתוק שינה וכל השאר. לי היא עבדה פעמיים כשניסיתי אותה פעם ראשונה לפני שנה בערך, אחר כך הפסיק לעבוד לי ולא ניסיתי מאז שוב, אבל להמון אנשים שם זה עבד והם מספרים שהם ניכנסו באופן מיידי לחלום צלול - הנה - 1. שירשורים מאד מעניינים מ Google , חשוב - כדי ליקרוא את השירשור המלא ולא רק הודעה בודדת מתוך השירשור יש לילחוץ בצד ימין למטה של כל הודעה על הקישור שרשום בו "(View Thread x articles)". באמת כדאי לקרוא שם את כל השירשורים. 2. שירשור על הטכניקה מפורום דרך המראה. 3. שירשור נוסף על הטכניקה. Lucid

crazy blader

New member
לוסידגס כנס..

קודם כל אתה הצלחתה את זה? תסביר כמה זמן בין כל דבר שעושים וכמה חזק לסגור תעינים קראתי את כל ההודעות וכל השרשורים כבר אתמול חוץ ממשהו אחד שאיךשהו קשור לזה אבל ל astral projection ולזה ואת זה אני קורא עכשיו ניסיתי 80 פעם אתמול ולא הצלחתי

LucidGuess

New member
crazy blader , באמת שאני לא זוכר

הצלחתי עם זה פעמיים רצוף בפעם הראשונה שניסיתי את זה, לפני שנה בערך, אחר כך משום מה זה הפסיק לעבוד לי ועד היום לא ניסיתי את זה שוב, אני זוכר שעשיתי לפי ההוראות ופתאום ניכנסתי למצב של שיתוק שינה עם הוויברציות וכל השאר בדיוק כמו ב WILD, יותר מזה אני לא זוכר, אני זוכר רק שהפסקתי באמצע אחרי כמה שניות כי זה היה דיי מפחיד ולא הייתי מוכן לזה, כלומר כשניסיתי לא האמנתי שזה יעבוד. אתה לא צריך לעשות מזה כזה פרוייקט, תעשה כמו שאתה מבין מההוראות, תעצום בעדינות את עין ימין, המתן רגע או שניים וסגור בעדינות את עין שמאל, המתן רגע או שניים וכווץ את עין ימין (לא חזק מדיי כדי לא לפוצץ אותה) והלאה לפי ההוראות, מאז שניסיתי את זה לפני שנה לא הצלחתי להפעיל את זה שוב, אני באמת לא מומחה לזה, תעבור שוב על השירשורים שנתתי בהודעה האחרונה, יש שם הסברים מאד מפורטים איך צריך לעשות את זה. Lucid

Variety

New member
מצמוץ עיניים.

שמעתי פעם על כך שמיצמוץ מהיר בעיניים זה דבר שמשתמשים בו למדיטציה כדי להכנס עוד יותר עמוק לטראנס של המדיטציה, לדעתי יש קשר בין זה לשיטת העין השלישית בגלל שאם ממצמצים מהר מסתכלים קצת לכיוון אותה נק'. אולי צריך לעשות את שיטת העין השלישית עם מצמוץ בזמן שלב מתקדם בווילד.

crazy blader

New member
יו כנסו הצלחתי בערך

את העין ימין קודם הזה נראה לי כאילו מה שקרה זה שעשיתי מה שהיה כתוב אחרי איזה 80 פעם ראיתי תמסך של המחשב שלי כאילו רחוק ממני {אתמול בלילה זה היה} והוא היה מסך לבן ולא הצלחתי לשנות אותו הכל היה חשוך רק מסך לבן באמצע החדר. כדי לוודא שזה לא באמת המחשב שמתי כרית על הראש ועשיתי שוב ושוב ראיתי תמסך אבל לא שמעתי ולא הרגשתי כלום חוץ מזה שבשניה כל הגוף שלי נרדם הסתכלתי על המסך לפחות איזה דקה ולא קרה כלום אבל אולי זאת התחלה . את זה אני מסיק ממה שקראתי באחת ההודעות . אני ינסה גם אולי לספור עד 3 ואז להכנס לחלום כי ניסיתי להכנס לחלום אבל לא הצלחתי אתמול. טוב הנה ההודעה: only an hour ago this technique brought me straight into my 16th and best LD so far. i was taking an afternoon nap, and sorta woke up after about 45 min, my left eye was part way open and i could see part of my room through it. my right eye was closed and the last frame of the dream i just woke from was stuck in it. without moving my body, i closed both my eyes and began the Right-Eye-First (REF??) trick... after about 15 secs of visualization my field of vision became like a TV set to a blank channel, all staticy. I thought to myself "ok. count to three and I'll be inside a dream." and I did, and it worked. and i entered the dream flying. --------------------------------------------------------------------------------

Obislu

New member
בקושי הבנתי משהו

80 פעם מה??! ועל איזה מסך אתה מדבר?? אתה יכול להיות קצת יותר ברור וספציפי? תודה מראש!

crazy blader

New member
80 פעם מה שכתוב לעשות

לסגור עין ימין ואז שמאל לכוץ ימין ואז שמאל להרגיע את ימין ואז שמאל את זה עשיתי מלא פעמים מסך של המחשב שלי שאותו ראיתי אחרי כמה פעמים שעשיתי תשיטה. ראיתי אותו שהייתי עם עיניים עצומות ראיתי מסך ובתוכו רק לבן

Obislu

New member
אההה

אוקיי הבנתי, במזל. פעם הבאה תפסק, אני מתחנן. רק פסיקים ונקודות זה הכל לא ביקשתי יותר.

Obislu

New member
יוו אלוהים זה עבד לי!!!!

אני כזה אתמול כשהלכתי לישון ניסיתי את השיטה הזאת עם דקה או שתיים הפרש מכל שלב, וכזה, אחרי פחות מחמש דקות היה לי הבזק בשחור לבן של פנים של אישה עם שיער ארוך (קצת נבהלתי) ואז ראיתי מסך טלויזיה סגול מהבהב כזה ממש!! הייתי בשוק!! אבל כנראה יותר מדי פחדתי ואחרי דקה זה נעלם.

crazy blader

New member
סבבה אני ינסה גם.

לא ניסיתי את זה בהפרש של כמה דקות תגיד את העיניים אתה סוגר ומכווץ יענו ישר אחד אחרי השני נכון כאילו אין כמעט הפרש זמן בין ימין ושמאל נכון או שגם ביניהם הפרש של דקה או שתיים?

Obislu

New member
בין כל שלב לשלב

זה מה שאני עשיתי: 1. עצמתי את עין ימין. 2. אחרי דקה עצמתי את עין שמאל + כיווצתי את עין ימין (כי כבר עברה דקה). 3. אחרי דקה כיווצתי את עין שמאל + הרפתי את עין ימין (כי כבר עברה דקה). 4. אחרי דקה הרפתי את עין שמאל. זהו.

למעלה