מצב ברז דלק דחוף

• פותח הנושא zari
  • פורסם בתאריך

zari

New member
מנעול כסא

שלום לכולם אני רכשתי אופנוע GS500E בלי מנעולמושב הבחור פשוט התקין איזה אילתור של חוט ברזל שזה לא הכי נוח ולא אסתטי היכן אפשר לקנות מנעול והאם זה סיפור להרכיב את זה אשמח לתשובות מנוסות ארי

zari

New member
שעון טורים

שלום לכולם רכשתי אופנוע GS500E ושמתי לב במצב נייח שאני מעלה את הטורים השעון מגיב יפה ורציף אבל שאני נוסע הוא תקוע על 3000 סלד ורק אחרי שאני מגביר מהירות אז הוא עולה ל7000 סלד ושם מקרטע מתנדנד סביב ה7000 ופתאום נופל ל3000 סלד מישהו נתקל בתופעה כזו ויכול להסביר לי מה הפתרון לזה אשמח על תשובה מהירה ומיקצועית ארי יום טוב SUSUKI DIRVE ON THE WIND

asparagos

New member
זה רק השעון שמזייף או שאתה מרגיש

שהנפילה מ 7000 ל 3000 היא גם בכוח במנוע ?

zari

New member
שעון מזייף

לא הטורים נשארים אותו הדבר כלומר אין שינוי בכוח אבל השעון מזייף מה יכולה להיות הבעיה

wambam

New member
../images/Emo207.gif שעון טורים

יש דבר כזה שעון טורים תחליפי? כלומר אפשר להחליף בשעון אחר מתאים והוא עדיין יראה בסקאלה את המספר הנכון? או שאני חייב מקורי? אין איזה משהו ג'נרי שאפשר לכוון או משהו כזה?

C O L T

New member
אפשר תחליפי בלי בעיה

אין צורך לכוון, רק לחבר נכון. לי עלה סביב 500 ש"ח אחד קטן ומבריק, בהתאם לאופנוע. בטוח אפשר להשיג ברשת במחירים טובים יותר.

wambam

New member
אז לפי מה לחפש?

יש איזה חברה ידועה? זה מקוטלג לפי האופנועים שלהם זה מתאים? מה עושים אם יש בפנים נורות? תודה

wambam

New member
טוב לא צריך להעליב את האינטיליגנציה

של הבן אדם (או בן האדם) בכל מקרה ראית מה יצא? יש שם שעונים יעודיים (מצאתי כבר שעון שמתאים לי אבל זה די יקר ואני שאלתי על תחליפי) ויש שם שעונים כלליים רק לקאסטומים

asparagos

New member
באמת שלא התכוונתי להעליב

בד"כ השעונים האלה נמכרים לקסטומים, פשוט כי הם אוהבים לקסטם... לאופנועי ספורט/כביש אני בספק אם יש משהו תחליפי כי זה יושב במעטפת פלסטיק אחת בלוח השעונים. לאיזה אופנוע אתה מחפש?

wambam

New member
לא לא אצלי זה בנפרד

מדובר ב XT500 האמת שכבר התרגלתי בלי אבל זה מפריע לי שהוא לא עובד (כבר ניסיתי לשפץ - המנגנון דפוק).

asparagos

New member
יש כזה ל XT...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/82-YAMAHA-XT550-XT-550-500-250-TT-GAUGE-TACH-TACHOMETER_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ50463QQitemZ4628392955QQrdZ1QQsspagenameZWDVW שנת 82 אבל הוא נראה כמו בחדשים יותר.

wambam

New member
תודה רבה לשניכם

הייתי בעבודה אז לא יכולתי להשתתף בשירשור ראיתי גם את ההוא משנת 82 אבל זה 15 שנה לפני שלי. יש סיכוי שזה אותו מד טורים?

asparagos

New member
אם הייתי צריך לשים על זה כסף אז

הייתי מהמר שכן. לפי איך שמד טורים שלי נראה ב XT 600 הוא לא עבר איזושהי אבולוציה....

wambam

New member
טוב נראה לי אני הולך להציק

למוכר עם כמה שאלות תודה

liontamer

New member
../images/Emo207.gif ואם כבר בשעוני טורים עסקינן

יש אופציה להוסיף שעון כזה לEN ? אני יודע שלER יש שעון טורים, והמנוע הוא הרי אותו מנוע. יש למישהו מושג אם אפשרי? ואם כן האם ניתן להתקין לבד? ואיזה שעון מומלץ להתקין? תודה מראש לאון

למעלה