מצבים

מצבים

מילים מילים לא נותנות לנו משמעות אנחנו שנותנים לכל מילה לפרוש כנף ולעוף מה שנאמר בליל אמש מקבל פירוש שונה עם בואה של השמש עולם של צללים לא צריך שתאמרי שאת אוהבת אהבה סתם מילה שהמצאנו שיהיה לנו במה להתעסק אהבה שיהיה לנו את מי להאשים שעצוב אתה אוהב ואם היא לא לידך המילה מקבלת משמעות אחרת המצבים בהם אנחנו נושמים נותנים למילים חיים חדשים . עולם של צבעים לא צריך שתצבעי הכל בכחול שאדע שאת מתכוונת לסקס וכחול זה גם עצוב וכחול זה גם ים זה שמים וזה גם צבע של עיניים ... ושחור נשאר שחור גם בחושך גם באור ...אולי שאני מחייך זה מקבל גוון שונה. עולם של ריחות אותו הפרח שנתתי לא יפיץ אותו ריח בעוד שבועיים .. הריח של סקס .. הוא לא משהו שהאף שלנו יכול לקטלג ..בעצם כמו כל האקט המסיתורי הזה .. והכי מצחיק אותי שאנשים מנסים לומר מי טוב במיטה או מי לא .. עולם של צלילים אם אני אומר לך אוהב בטונים שונים כל פעם זה יקבל פירוש אחר ... והשיר ששמעת שהוא היה איתך ישמע קצת אחרת שאת לבד אפילו שמשיהו קורא בשמך מה זה שם כלום ..אבל איך שמבטאים הרגש שאומרים אותי וכבר אתה מרגיש שונה . מילים הכל סתם מילים .. אבל אם נסתכל אליהם מהצד האפל כמו למשל המילה הכתובה יש לה יכולת משל עצמה ...היא מעבירה אהבה אכזבה קנאה שנאה עצב שמחה ... אבל יש אבל לאבל שציינתי .. שוב חשוב באיזה מצב כל אחד נמצא ! טולי בליבולי ..

מחורפנת

New member
אני מזדהה....

מזדהה עם תחושת השיח הבלתי מובן הזה והכל כך רגעי והיומיומי כשהוא נאמר ככה בפנים ... ומסכימה שיש כוח עצום למילה הכתובה , אבל באמת עצום ! כל כך עצום ששום דבר לא יכול לשבור אותה אלא אם כן היא כתובה בצורה גועלית ... כמובן שאצלך טולי לא יכול להיות דבר כזה ..אין כמו המילה הכתובה שלך ולא יהיה ... אהבתי יעל

רותי ב.

New member
גם אני מזדהה, עם מה שכתבת, ועם

המילים בכלל, הנכתבות והנאמרות, וה`נחשבות` אפילו.

למעלה