מצאתי עוד רישום
|שמש

moti80

New member
מצאתי עוד רישום ../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif|שמש

מצטער על האיכות...זו סריקה מהדפסה....

SC

New member
אתה מוכשר, כבר אמרו לך ?

בהחלט נאמר. ממש מרגיז העוול שהסריקה גורמת לציורים המקוריים. אני בטוח שבמציאות הרישום נראה הרבה יותר טוב. את דעתי בעניין הרישום אתה כבר יודע, אז אני מחכה לך. אני גם מוקסם כל פעם מחדש מכמות העבודות שלך. שאלה בבקשה, פורטרט זה צוייר ע"י התבוננות במודל ? שולי

moti80

New member
כן...זה צוייר מהתבוננות ממודל>

ושמח מאוד שאהבת רק לא הבנתי למה אתה מחכה לי?? אגב, כמנהל הפורום אתה מרשה לי להעלות את על היצירות שלי? זה יוצא הרבה...עוד לא העלתי אפילו רבע פשוט.... שמש מוטי

SC

New member
אני מחכה להתקדמות שלך

אני מחכה לראות עבודות שלך חדשות יותר נניח בעוד כחודשיים שלושה מעכשיו.

ובהזדמנות זו רציתי לאמר

מוטי´נקה, כשאמרתי שהמריחות מתאימות לאייר בראש לא התכוונתי שהציור נעשה באייר בראש אלא שאתה אוהב את טכניקת האייר בראש ומעביר אותה גם לרישומים שלך. גם אני כמו שולי נהנית למראה כמות העבודות שיוצאות לך מתחת לידיים.
אפרת

moti80

New member
שמח בשמחתכם...וכמובן שלא אאכזב

ואעלה עוד ועוד יצירות. פשוט אני לא מספיק להעלות ישנות וכבר יש עוד כמה חדשות :) בכל מקרה, כן, אני אוהב את הרכות שבמעברים של האייר בראש - חשבתי לעבור ל"רישומים" אך ורק באייר בראש.... שמש מוטי

SC

New member
פצצה זה יכול להיות נסיון מדהים

אחלה רעיון. כדאי תמיד להתאמן ברישום ולא משנה באיזה חומר, אני תמיד אומר שלא משנה באיזה צבע אתה משתמש אתה תמיד רושם. מוטי, לא הבנתי את המשפט מההודעה למעלה : "כמנהל הפורום אתה מרשה לי להעלות את על היצירות שלי?" אני מרשה להעלות את על ? שולי

moti80

New member
פשוט יש הרבה מה להעלות - כולל שלבים

ואפילו התחלתי לצלם שלבים בוידאו. וגם התחלתי להכין שיעורים בוידאו לאייר בראש...זה פשוט, אמ....יציף את הפורום אם אני אעלה את הכל
ולהעלות את הכל בשירשור אחד זה לא מעשי, זה היה מבלבל מאוד מאוד ויהיה ארוך ביותר.... שמש מוטי

Y A E LY

New member
מוטי למה "רישומים"

זה לא צריך להיות במרכאות!!! רישום זה כל ציור בעל לא יותר משני גוונים שמעביר את היצירה ע"י תיאור קווי ולא ע"י מבחר של צבעים- העברת הטקסטורות ע"י מירקמים שונים. ציור יכול להית בכל סוג של צבעים כן, כן גם שמן וכ´ו... ויכול להיות בכל צבע- יש לי רישומים ירוקים , אדומם, כחולים וכ´ו... ניתן לראות רישומם ירוק שהועלה כאן השבוע (לא זוכרת מי צייר..) של הלהקה D12 שהוא רישום מצוין למרות היותו ירוק ולדעתי לא עשוי בעיפרון אבל אני לא זוכרת הוא רישום נהדר...

למעלה