מצאתי !!! משחק מגניב לפוקט

skydive

New member
מצאתי !!! משחק מגניב לפוקט ../images/Emo187.gif

בשעות הפנאי בעבודה (יש הרבה כאלה...חחח), אני אוהב לשחק במשחק הקלאסי מה קוראים אותו BUBBLES (יש אותו בוואלה כייף). חיפשתי אותו בנרות לפוקט שלי (3715) ומצאתי. גרסה חביבה, צבעונית למדי, סאונד מגניב וגרפיקה טובה. הגרסה המלאה נותנת אפשרויות של רמות שונות מעבר לרמה הקלה של גרסת הנסיון. צרפתי קישור לאתר למי שאוהב כמוני את המשחק ומעוניין לנסות.

Vintage

New member
באמת תודה...

המשחק הכי שחוק לפוקט שיש. אבל איילת מעריצה גדולה שלו למיטב זכרוני...

Vintage

New member
ההתמכרות הזאת ממש לא בריאה...

את חייבת למצוא תחליף... שקלת הרואין ?

אני מכווווווור

אני כבר משחק אותו ברמה הכי קשה שיש ולרוב אפילו מצליח לסיים אותו. זה מכה המשחק הזה. אני משחק אותו תוך כדי הקפה של הבוקר, תוך כדי שאני רואה טלוויזיה, לפני השינה, בבוקר כשאני קם, ובעוד כמה מקומות שלא נזכיר. הוא כלכך שחוק אצלי שזה מדהים! היה לי אותו פעם למחשב PC, וזה היה מצחיק שכל פעם כשהייתי יוצא מהמשחק פתאום הווינדוז נראה לי חד ומרובע כזה כי העיניים שלי התרגלו להכל עגול.... בכל מקרה - מה השיא שלכם?!
אני לא מזמן עשיתי HR אז אין לי תיעוד של השיא הטוב שלי

AYELET1

New member
כמה אזהרות ותבנה

מסתבר שהמשחק מסוכן להחריד. אנשים השתגעו אנשים התגרשו אנשים התמכרו אנשים נחסמו.... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=92&msgid=50459203&FlagSybase=1 סכנה גדולה אורבת מהמשחק הזה... רק שתדעו (ואני רצעינית!)) שהרבה יותר קל להשיג נקודות בפוקט מאשר בפאלם. הפוקט פששוט הרבה יותר איטי (וניסיתי על מספר מכשירים!!!) אגב אלעד, גם אני איבדתי את השיא שלי במהלך הארד ריסט

omni96

New member
זכור לי מג'וברייקר

הייתי רואה אנשים מרובעים

dds22

New member
ואזהרה נוספת - יש כאלה שירדו לגמריי

מהפס.........

AYELET1

New member
והבהרה...

זה היה מיועד לתחרות בבל שוטרים. הבעיה רק , שגיליתי (כפי שכתבתי בהודעה אחרת כאן) , שהרבה יותר קל להשיג שיאים בפוקט (וניסיתי בכל מכשיר שנפל לי ליד!!!) מאשר בפאלם, עקב איטיותו של הפוקט
אז ירדדתי מהעניין. איך הגעת לזה בכלל?

את יודעת שאפשר לכוון את המהירות, נכון?

בצד יש באר כזה שאפשר לשנות בו את המהירות של המשחק...

AYELET1

New member
ברורררררר

(אל תשכח עם מי אתה מדבר - עם מכורה קשה ותיקה
) אותו בר ישנו גם בפאלם. גם במהירות מקסימלית הפוקט בפירוש איטי יותר (אם תגיע למפגש , אשמח להדגים לך)

למעלה