מצאתי בחיפוש בגוגל....אשדוד עיר תאומה ל..ווהאן הסינית...

מצאתי בחיפוש בגוגל....אשדוד עיר תאומה ל..ווהאן הסינית...

כולי הפתעה.....לא אמרו את זה עד עכשיו.......מסתבר שיש.....קשר ישראלי...לעיר הסינית הזאת....החל בשנת 2009..... מבחינתי זה סימן מעולה.....אולי אנחנו נצליח להפסיק את המגפה בסין......אם נצליח לפתור את החידה......שקשורה לעולם הוירוסים....חפשו מידע על פעולות של ישראל בסין

ראש עיריית אשדוד ב-2009 ד"ר לסרי...רופא בחיל הים

הסודיות הצבאית...יחד עם הסודיות הרפואית....יחד עם הסודיות הדתית ((אחיו רב העיר בית שאן))....יחד עם הסודיות הבנקאית....ויחד עם....הנה יש לנו קצה חוט...

בוקר טוב....אף אחד לא גולש כאן?....

אולי עלינו על תקלה בחינוך לאזרחות.....איך יתכן שהנוער של אשדוד לא נכנס לפורום? טוב אם אתם מזמינים אותי כל כך יפה לבקר בעיר......אז אשקול בדעתי.... ועל מנת לנסות להפסיק את המגפה בסין

ביקור קצר באשדוד = המשימה....לעצור את המגפה (תרחיש)...

אז אחרי שקראתי שמדובר בעיר התאומה של אשדוד...וראיתי שאף אחד לא נכנס לפורום...החלטתי לבקר באשדוד. כשהגעתי....דבר ראשון ראיתי את בית החולים "אסותא" של מכבי. אחר כך ישבתי בקפה בפינת העצמאות מול המזרקה. משם נסעתי לתחנה המרכזית אשדוד...וחזרתי לתל-אביב. רכשתי את העיתונים המקומיים וראיתי את השלט "ידיעות אשדוד". היה ביקור נעים מאוד....עברתי על העיתונים ומצאתי את "אגן כימיקלים"....ב"כאן דרום"....((החברה הסינית "אדמה, רכשה את אגן כימיקלים האשדודית))....עיינתי טיפה במידע בעיתון גלובס בקשר לאגן כימיקלים והגעתי ל"נוברטיס" השווייצית. ברשימת החברות שלה מצאתי את חברת chiron =חירון .....

ויקיפדיה נוברטיס = chiron corporation...

האינטואיציה נזכרת במשהו שקשור לחיסון פוליו בטיפות בעבר....לפני הרבה שנים...ואפילו לדעתי זה עבר באחד מבתי המשפט....כנראה גימיק-פרסומי של יחסי ציבור....בכל אופן.....מוזר שאני חוזרת לזה ב-2020....כי זה היה בערך בדצמבר 1995.... אולי אני טועה....העובדה שהטכניון ייצא את עצמו לסין.... בקיצור...היה להם פרס נובל....והנפגעים לא פוצו. זה מה שיש לי להגיד. תמשיכו לחקור....חשוב להפסיק את המגפה

בית הספר לרפואה של הטכניון....צחנובר...צכנובר....

שהמליץ שראש הממשלה יוכל להכריז מלחמה על דעת עצמו... בקיצור במעומעם אני נזכרת באיזו פרשה.....שלולא הסכיזופרניה שלי.....שמאובחנת בתמימות דעים....היתה נחשבת לפרשה חמורה. קשה להיות סכיזופרנית... זכויות האזרח שלך ושל משפחתך נפגמות קשה.......וכאשר אתה מבקש להכיר במצבך כנכות....אומרים לך שעברת את גיל הפרישה. הערעור היה בחודש מאי. שרת השיוויון החברתי ((טענתי לקיפוח בגלל גיל)) לא התערבה לטובתי.....על פי החשש......יש להם חברת בניה....אולי הם "בונים חופשיים"

בזיון בית המשפט מ-2007 לגבי "הופמן לה רוש" יצרנית ויטמין K..

גם כן חברה שווייצית.... כנראה הממשלה שלהם מסייעת להם לחמוק. אני לבד לא יכולה לנצח את השווייצים בפרשת טרור ביולוגי......אם מערכת המשפט שלנו....בצד שלהם

משולש = שווייץ סין ישראל .....

ואצלנו המשטרה הולכת עם הבונים החופשיים....ככה שאין צאנס. משאירה את זה להמשך המחקר שלכן....((יש את ענין חיסון הפפילומה....שמדביק במקווה וכו )). ביי

למעלה