מצאתי את זה

מו שיקו

New member
מצאתי את זה

בצ´אט של אוהדי כדורגל של מכבי חיפה, העתקתי את מה שנרשם שם עם 5 תגובות המצב מאוד מאוד מדאיג.... פאשיזם 2003- מאת "קומוניסט אדום" אני חייב לספר לכם על חוויה שקרתה לי בדרבי אחרי המשחק יצאתי כולי לבוש אדום כמו קומוניסט טוב ועטוף בדגל של הפועל (הסמל הישן והטוב עם הפטיש והמגל....) הלכתי הביתה לא שמח ולא עצוב (אני כבר רגיל להפסיד עם הפועל ולא ציפיתי ליותר מגול אחד שלנו....) שפתאום אני רואה מולי 4 ערסים-חיות לבושים ירוק ואחד מהם חבש כובע גרב ירוק שהזכיר לי מראות מזוויעים מהיציעים הנאצים של פיינורד ולאציו... ניסיתי להתחמק ממפגש אבל החבורה באה לעברי בהליכה מהירה שהתגברה לריצת עמוק תוך שהם צועקים לעברי "יא בן זונה תעצור!" נענתי ל"בקשתם" ועמדתי במקום. אחד הצעירים שהיו כולם גדולים ממני ניסה לקחת לי את הצעיף ולשרוף אותו שהשני מנסה לחטוף לי את הארנק... אני לא ממש רוצה לדבר על המכות שחטפתי כי זה לא ממש משהו שאני מעוניין להיזכר בו אבל אני רוצה לדבר איתכם- אני סוציאליסט בדם וזו גם הסיבה שאני אוהד הפועל חיפה ואני לא מתבייש בזה, המצב שאליו נקלעתי הזכיר לי תמונות וסיפורים שראיתי וקראתי ממשטרים חשוכים באירופה של שנות השלושים והארבעים... בפעם האחורנה שרדפו אנשים רק בגלל שהם לבשו אדום זה היה בגרמניה שלפני השלטון הנאצי כשהבריונים הנאצים היו מתקיפים את היהודים והקומוניסטים בגרמניה... לאחר ההתקפה חזרתי הביתה ועוד ראיתי אתכם מתגאים בפורום על המכות שהכנסתם לנו... ואז הבנתי שפה בחיפה אני היהודי האמיתי, אני מחליף את ההוא מאירופה שחטף מכות רק בשל היותו יהודי, אני ההוא שחזר הביתה ברגל כי חבורה של בריונים נאצים גנבו לו את הארנק, אני ההוא ששמר על זהותו היהודי גם כראה את המוות בעיניים, אני כמוהו לעולם לא אחליף א החולצה האדומה גם עם אלך נאצים כמוכם יתקפו אותי יום יום. הצדק איתי והצדק יינצח. תגובה : לא נתת פירוט של המכות שקיבלת? אל תמנע מאיתנו את העונג, ספר ספר. תגובה : אגב,הסרדינים מחפשים קונה אחרת הם יפורקו בסוף העונה.אני חושב שזה יהיה רע לנו אם יתפרקו הסרדיניםנכון שרוב סוחף מתוך חמשת האוהדים שלהם יעבור לעודד את הפועל ת"א, אבל המחשבה ששני סרדינים בכל זאת ימצאו את עצמם מחליפים צבע לירוק, מעבירה בי בחילה. תגובה : אחד מתוך החמישה האלה לומד בכיתה שלי, ובקשר אליך קומוניסט אתה נשמע כמו שרנסקי בתשדירי התעמולה "אנחנו לא ניתנסקי להמסקי לקחתסקי לנו את מה שיש לנוסקי" תגובה : המכביסטים חזקים רק בלהקות- ראינו אותם רועדים בקפריסין -נקניקים תגובה : אתה יודע....אתה מצחיק למה מה נראה לך שאוהדי פאו ואולימפיאקוס חזקים באחד על אחד?כל העוצמה של קהל לפחות בנושא הזה זה מבחינת כמות.אז מה לא ננצל את זה בשביל להחטיף כמה מכות לצהובים/אדומים?שוב אנחנו לא באים להרוג אף אחד, או לפגוע באמת, ולא לשבור עצמות, אבל יריקה טובה לפנים, לקיחת הצעיף ושריפתו, בעיטה או שניים לתחת וסטירה טובה, זה מספיק......

yafit75

New member
מצטערת לשמוע שזה קרה מצד הירוקים

אבל כאלה יש בכל הקבוצות,,, אני אתן לך דוגמא,, שהיתה לפני בערך 8 שנים,,, אז אני ובעלי היינו חברים,,, נסענו למשחק של חיפה מול בית"ר בירושלים,,, היה קור איימימ,,, גשמים,,, ולמרות זאת,,, האוירה היתה מאוד חמה,,, במחצית הראשונה חיפה הבקיעה שני שערים,,,, אחרי השער השני,,, הרגשנו חסרי אונים,,, מלא אוהדים בצהוב,, תקפו אותנו, את הירוקים,,, ירקו, זרקו עלינו חפצים, בקבוקים,,,,לקחו לכמה אנשים צעיפים ושרפו אותם,,,, וכל זה, לעיני השוטרים,, אמנם כמה מהם נעצרו, אבל זה לא הפריע לשאר האוהדים להמשיך,,, בסוף המשחק , חיפה ניצחה את בית"ר,,, ומהאיומים של האוהדים,, פחדנו לצאת מהמגרש,,, ואני לא אומרת לך שרק אני ובעלי,, היו שם עוד הרבה אנשים ירוקים,,, ולבסוף יצאנו בעזרת כמה שוטרים ,,,,וזו היתה רק ההתחלה,,,, אתה יודע מה הצהובים עשו לירוקים,, הרגשנו מושפלים, חסרי אונים, לא יכולנו להגיב,,, כי אם אתה מגיב במקרה כזה,,, כול הצהובים עליך,,, התקדמנו לאט,,, ואחד צעק,,,"יזונות,, כל חיפה מזדיינים,,," ואשכרא פחדנו לענות להם,,, סתמנו את הפיות,,, ואני,,, יש לי פה גדול,, לא יכולה לסתום אותו,,,, הייתי חייבת להגיב,, "מה קרה? מה אנחנו אוייבים???? כולה משחק כדורגל,,,כולה נצחון,,, אפשר לחשוב,, למה אתם מתנהגים ככה,,,אתם רק הורסים לקבוצה את השם,,, תפסידו בכבוד,,,!" ופתאום,,, ראיתי שאני עומדת למות,,,, מליאן אוהדים צהובים,,, התחילו לרדוף אחרינו,,, ובעלי התחיל למשוך אותי ולברוח,,, לא יודעת איך,,,, הגעתי לניידת של משטרה,, ומשם לקחו אותנו לרכב שלי,,, זה היה פחד ,,, שחבל על הזמן,, בקיצור,, מה אני מנסה להגיד לך,,, שכאלה יש בכל הקבוצות,,,, רק חבל שהכדורגל בישראל מתבטא בצורה כזאת,, תראה איך משחקים בחו"ל,,,, ממש למות מצחוק,,, בלי גדרות,,, בלי כלום,, ואצלינו,,,, צריך שלושים גדרות במגרש אחד... יום טוב...

מו שיקו

New member
מאוד מעריך את

תגובתך אני חושב שזה איום ונורא שבגלל צבע של קבוצת כדורגל,יתקיפו ילדים ויגרמו להם לדבר ולהרגיש במושגים של פאשיזם נאציזם ואנטישמיתיזם. אם זה היה קורה בחו"ל והיו עושים את זה ליהודים,אז כולנו יודעים איזה קול צעקה היה נשמע גם מגרונם של החוליגנים "שלנו"

yafit75

New member
מושיקו,,

לא מדובר בילדים,,,, אלא מדובר בבחורים,,, בגיל העשרים,,,שלושים,,, אבל,,, לרוב,, יש את תקיפת הילדים,, האלה,,, שלא יודעים להגיב,,, שבעצם לא יכולים להגיב,,, אני רק יודעת דבר אחד,, אני נגד הדברים האלה,, שונאת התנהגות כזאת,,, וזה מאפיין רק דבר אחד ישראלים!

מו שיקו

New member
פעם הבאה

שאת הולכת למשחק נגד ביתר בירושליים אז תקחי את סער איתך.....

yafit75

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הצחקת אותי,,, סער כל הזמן יהיה שקוע "בנוף" שלי,,,, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי,,, עאלק סער,,,

sahr12

New member
יפיתוש..במשחק כדורגל...

גם אם תורידי את כל הבגדים....אני לא אתייחס אלייך....... חחחחחחחחחחחחחחחחחח.....

yafit75

New member
לא מדברים על משחק,,, סער,,,

אתה לא מרוכז,,,!!! ואם כבר אתה אומר אז זה,,, גם אם יבוא קובי פרץ,, עפיה,,, ג´ובאני ויעמדו לידי,, העיניים שלי,,, רק על המשחק,,!!!! בשבילי אף אחד לא קיים כשאני במשחק,,, וחוץ מזה,,, לא חסר מי שיתייחס אלי,,,, אתה תסתכל על המשחק,,, וכל ה- 6000 אוהדים,,, יסתכלו עלי,,, חחחחחחחח ואני על המשחק,, ככה,,,, שרק אתה ואני האוהדים היחידים המרוכזים במשחק,,,

למעלה