מפת טורקיה?

רחלייי2

New member
מפת טורקיה?

שלום. רציתי לשאול את מי שמבין במפת טורקיה... כמה זמן זה מלארה לאלניה???? זה קרוב אחד לשני??? איך אפשר להגיע ממקום למקום??? והאם באלניה ישנם מלונות קטנים שלא עולים הרבה אבל ברמה? ושאלה אחורנה: מה יש לעשות באיזורים אלה??? (באלניה ובלארה)? המוןהמון תודה:)

טליה ג

New member
רחוק מאוד

Lara זה איזור במזרח אנטליה, שם נמצאים רוב הקלאבים המפוארים. אלניה זו עיר שנמצאת במרחק כ-135 ק"מ מזרחית לאנטליה. אנטליה הרבה יותר אטרקטיבית כעיר, וכשמגיעים למרכז העיר מוצאים עיר תוססת וחיה, שמרגישים בה גם את התושבים וחיי היומיום. אלניה לעומת זאת צמחה והתפתחה כולה סביב התיירות, ולמעט המצודה היפהפיה עם המגדל האדום, העיר עצמה מאוד ממוסחרת וחסרת אופי. לדעתי האישית יותר כדאי לגור ב-Lara ולהיות קרובים יחסית למרכז אנטליה ולמפלי Düden המרהיבים. באיזור אלניה יש גם מה לראות, ואפשר לנסוע לעיר Side שבה שרידי עיר הלניסטית עתיקה וגם שוק נחמד, אבל עדיין אני ממליצה יותר על אנטליה. באלניה יש גם מלונות קטנים ברמה טובה ובמחירים זולים, ואני הייתי אפילו באחד כזה, אבל הם אף פעם לא משווקים במסגרת חבילות הנופש. מצורפת מפה של הריווירה הטורקית, אנטליה, אלניה והסביבה, וכאן תוכלי לראות היכן נמצאים המקומות השונים.

למעלה