מפרטים.

MetalSinagouge

New member
מפרטים.

רציתי לשאול האם התפיסה של מפרט קשיח = מקצועיות, נכונה??? פשוט אני 3 שנים על גיטרה ונדמה לי יותר ויותר שאני לא מנגן נכון. יש לי גיטרה בסגנון סקוואייר, לכן נוח לי לשים את היד על הגשר (דבר שלא יתאפשר על הגיטרה העתידית בעלת הפלויד שתיהיה לי :) ) ובנוסף אני מרגיש מתח ביד, ולמרות זאת אני לא יכול לדמיין את האצבעות שלא מחזיקות במפרט בתור חופשיות.

Stastyle

New member
אני אתחיל בזה

שאין דבר כזה "לא מקצועיות" בסגנון נגינה...כאילו יש הגזמות, אבל תפיסת מפרט קשיח (למרות שלא הבנתי בדיוק על מה אתה מדבר) לא מראה על "מקצועיות"... בקשר לגיטרה העתידנית...זה לא שהגשר לא קיים, תוכל לשים עליו את היד, רק אל תלחץ חזק מידי כי אחרת אתה כאילו מרים את הידית
בקשר למתיחות - כנראה שאתה לא אוחז במפרט נכון - ואתה יכול לפגוע בעצמך...אתה צריך לשחרר את האצבעות...ולא לכווץ את השרירים ביד...להרפות...

Shagy13

New member
המקועיות לא קשורה למפרט...

זה כמו להגיד של גיטרה עם פלויד רוז= מקצועית, מפרט אתה קונה לפי מה שנוח רק לך ולא בגלל שום דבר אחר.

MetalSinagouge

New member
קראתי פשוט..

שאיזה מישהו ביקש לדעת איזה מפרט כדאי בשביל טרמולואים וכאלה ואמרו לו שעם הוא מתחיל אז רך וכשיתקדם קשיח. תודה :) זה נושא שהפריע לי הרבה מאוד זמן והפסקתי להתאמן כרגיל בגללו.

למעלה