מפלגה עלק

dov12

New member
מפלגה עלק

מושחתים מתאים לכם יותר המפלגה שקמה בעקבות מפאי מתנהגת בשחיתות של העולם השלישי ואל תספרו לי כי אני תומך בשרון איפה הצבועים אצלכם כשאמרו כי שרון ומשפחתו מושחתת כן צבועים כיצד לא תתבישו ללכת ולבחור מניהגות מתוך חבורה מושחתת ביות איך אתם רוצים לבחור נהתניו שלא דאג לכם הוא דאג לחברות כ"א שהתעשרו על חשבון הגב שלכם

חברל'ה הגנון של כאילו נמצא אצל :

עמיר פרץ. גדול עושקי עובדי כ"א. אהוד אולמרט הוא זה שמזמן קשור לשיא ההשחתה וקשור לסרסות חברות כ"א והצפת הארץ במהגרים זרים שיהפכו בעתיד לאזרחים. כמובן שאת הקופונים גוזרים החברות ושאר החבר'ה. נתניהו דווקא ניסה להאבק בו והקציה הקצבות מיוחדות למשטרת ההגירה.

liorm3

New member
ביבי דאג לכל עניי מדינת ישראל

אבל שיש לך חרדים= פרזיטים ערבים ןמרוקאים שלא רוצים לעבוד או ללמוד= אבטלה!!!!!! שרון סיים את הקריירה שלו אתמול, וימיו ספורים בגלל "האירוע המוחי" שלו= ספין תקשורתי בשביל שכולנו נרחם עליו בסופו של דבר שרון סיים את הקרירה שלו.

dov12

New member
דאג לעניים?????

אני מקווה שאין לך חום . הוא הפך את מעמד הבינים לעניים תשאל מליון וחצי איש אני גם נגד החרדים בזמנו בחרתי בשינוי אבל טומי לפיד החליט ללכת עם נהנתניהו השקרן ולכן בקלפי רק ניר טואלט תהיה לי בריא

חבר'ה למרות שאני אינני ממוצא של עדת

מרוקו -אני מבקש לא להפיח פה אדים רעילים של ריח עדתי. זה מתאים למפלגת אופיר פינס. בימין אין אצלנו מקום לעדתיות כולנו יהודים-ציונים ונאמניהם.

ריאליסט

New member
באמת???

אז איך זה שאצלכם בימין-מעולם לא נבחר מועמד שהוא איש עדות המזרח,לתפקיד מועמדכם לראשות הממשלה??? מי שהכניס את השד העדתי למערכת הבחירות היה לראשונה מנחם בגין-זוכר? זוכר מה אמר דויד לוי (המורד הגדול),על יצחק שמיר ומושה ארנס בזמנו:"כאילו היינו לקופים שזה עתה ירדו מהעצים". ואם תוסיף לכך את ש"ס שהיא מפלגת לווין של הליכוד-ברור מי מעלה את עניין העדתיות כל העת...

dov12

New member
ואיפה היית

כשידעת בשנת 2001 בבחירות כי גם אולמרט שאני מסכים איתך הוא מושחת אני לא בוחר בעמיר פרץ אני מתכוון לשים נייר טואלט בקלפי אמיר פרץ נגד חברות כח האדם על זה הוא רב בזמנו עם אהוד ברק ביבי חושב להיות עדין צר האוצר של איטליה ? מה קרה שוב הוא הולך עם צרלה נתניהו ועוד מחובקים . האדם לא צבוע אחרי שזיין מהצד והאשים את הטיפש דוד לוי שבטח קיללת אותו בשנת 1999 הלך עם אהוד ברק תהיה לי בריא המילכוד מפלגה מושחתת ובטח לפחות תסכים איתי על זה

אז מה אם הוא זיין מהצד? מה הקשר?

יצא גבר

dov12

New member
אז לזיין אתה מאמין

אתה לא זוכר שניסה להלביש על דוד לוי סיפורי סבתא . האיש הזה מסוכן למדינה

למעלה