מפגש קסום בערב השבת

מפגש קסום בערב השבת

מדי פעם אני כותבת שאני גולשת בצט של התפוז אתמול התרחש מפגש קסום עם אחת הכותבות באחד הפורמים שבו אני כותבת נכנסנו לחדר פרטי והיתה שיחה בזמן אמת שעשתה לי את השבת היא הופתעה לראות אותי ואני שמחתי לדבר עם אחת הקוראות שלי שמחתי שיכולתי לעזור לה בלבטים במהלך הטיפולים כבר אמרו שאין חכם כבעל נסיון , והיה כה כייף לדבר איתה הקטע שהיא היתה מופתעת לגלות אותי בצט וזה הביא אותי להחלטה לפםרסם את זה , כך שאם אחרים ירצו יוכלו לדבר איתי שם ואני רוצה לספר שלאחרונה אני גולשת בחדר שהכניסה אליו רק עם שם קבוע ואשמח לדבר אתכם בזמן אמת , אני גולשת בשמי נסיכת הכוכב וגם בפורמים תוכלו למצוא אותי בשם הזה אני גולשת לרוב בשעות הערב והלילה , בחדר הנקרא : חברים בלב ונפש ואם אתם רוצים לדבר אתם מוזמנים למצוא אותי בצט המתקדם של התפוז ומי שרוצה מוזמן למצוא אותי שם בערב /לילה , תגידו לי איפה קראתם אותי

היא ענתה להודעה

זה בפורום סרטן לא לבד ואמרה שהיה לה כייף להפגש בצט ורק חיקה אותי בזה שפרסמתי את העניין תשמעי זו עוד דרך לתמוך בזמן אמת אני במילא בצט בערבלילה כזה

חייבת לחלוק אתכם

אתמול בצט בערב קרה משהו אחת הבנות אמרה שהיד השמאלית כבדה וקרה בקשץתי ממנה להניע את האצבעות אמרה לי לא יכולה היא התחברה לחמצן ואמרה שקר לה נורא הידע הרפואי שצברתי אמר היא בסכנה היא אמרה לי מה יש לה ובקשתי ממנה לארגן רופא הביתה היא בקשה שאשמור על הערנות שלה עד שהרופא מגיע שתוכל לפתוח לו את דלת הבית נשארנו שעה שאני מנסה לנהל שיחה והיא אומרת שקר לה היא נרדמת ואני יזמת שאלות להגביר את העירנות שלה , שלא תתעלף היא התנתקה וחזרה וזה הלחיץ מאד עד 3 וחצי בלילה שהגיע רופא נתן לה זריקות ששפרו את מצבה ,והפנייה בבוקר למיון ורק אז פרשתי לישון , יודעת שהיא יצאה מהסיכון של אובדן הכרה ובאיזה שהוא מקןום האבחון הרפואי שלי היה נכון רק מהשאלות שלי אותה וזה אומר שהצע זו קבוצת התמיכה הכי טובה שיש כי חוץ ממני היו איתה עוד כמה אנשים שחיכו שהיא תרגיש טוב יותר החברות שמתפתחת בצט זה משהו אדיר , ממש קבוצת תמיכה לבודדים את אותו התמיכה י קבלתי שבוע לפני זה שלחץ הדם ירד עד שהלחץ התייצב שנית ויכולנו כולנו לפרוש לישוון , זה היתרון של הצט על פני הכתיבה בפורום ואם משלבים את שני האפשריות בתפוז , החיים נראים אחרת , הרבה פחות בדידות ברגע אמת , אז אנחנו לבד אבל לא בודדים

כל הכבוד../images/Emo106.gif על האיכפתיות והעזרה בשעת צרה

זה לא ברור מאליו, רק מוכיח כמה אשת חיל את
. שמחה שיש גולשים כמוך פה בפורום

לי זה היה ברור

שהיא נכנסתץ למצב מצוקה ומישהוא צריך לעזור לה בפועל שמחה שהרופא הגיע ומצא אותה בהכרה עדיין , כי זה היה על הגבול שהיא תאבד את ההכרה אני סקרנית לראות אותה היום בצט , לראות שהכל הסתדר זה הקטע של מטפל מטופל , האחריות כלפיה זה מה שהשאיר אותי עירניתץ בלילה את התמורה קבלתי בבוקר, האעבודה רצה לי בבית , ממש הספקתי המון רואה אפשר לעשות גם וגם , הבורא עוזר למי שעוזר לאחרים זוכרת שאמרתי ואהבת לרעך כמוך , זה הכלל המוביל אותי בחיים

למעלה