מפגש קוספליירים חברתי ללא קוספליי

Mana Sama

New member
מפגש קוספליירים חברתי ללא קוספליי

אז העלתי את הרעיון בתור ססטוס בפייסבוק והייתה הענות לא רעה..
הכוונה היא למפגש חברתי נטו,ללא קוספלי,בו נוכל לשבת לדבר ולהכיר יותר אחד את השני בלי לחץ ובלי שאנשים יברחו לפוטושוטס פרטיים/הרצאות וכ'ו.
אני יודעת שיש כבר מפגש קוספליי בעולמות,אבל נמרוד הציע שנפגש ללא קוספליי ביום השני של העולמות (משמע-היום שהמפגש בקוספליי *לא* מתקיים בו)
רציתי לדעת מה דעתכם,כי זה יוצא יום אחרי יום ובתכלס רואים פחות או יותר את אותם אנשים עם קוספליי או בלי :/

ואם לא בעולמות-אתם בכלל בעד מפגש מהסוג הזה?
אם כן-מתי?
עלה הרעיון לגבי ימי שישי בבוקר אבל זה בעייתי למי שהתחבורה הציבורית נגמרת לו מוקדם.

innocence

New member
אני לא כל כך יודעת..

יש לי הרגשה שבגלל שהמפגשים קרובים כל כך אחד לשני, יוצאים על עולמות וגם ביומיים היחידים של חופשת פסח שהם חול המועד וימי חול...

אני חושבת שאפר לוותר על מפגש צילומים באחד מהזמנים ה"רגילים" כמו שבועות למשל, ולנצל אותו למפגש נטול קוספליי.

rocket

New member
אני בעקרון ממש בעד מפגש כזה

אבל אני מסכימה עם גאיה, שיום אחרי יום זה טיפה בעייתי. במיוחד לאלה שמגיעים מרחוק יחסית או לאלה שכן רוצים להיות בכנס עולמות עצמו.

Mana Sama

New member
אני גם חושבת

אבל אין סיכוי שאנשים באמת יוותרו על מפגשי פוטושוטס לטובת מפגש "רגיל",עם כל הצער שבדבר..
כבר לא נשארו חופשות שהן כיבכול פנויות,חוץ מהחופש הגדול שזה לא בדיוק חופש לרוב האנשים

rocket

New member
אז נשארנו אם הרעיון של ימי שישי, או

אפילו ימי חמישי בערב.
נגיד להיפגש בחמש ולהישאר כל עוד יש תחבורה. יש עכשיו גם רכבות שפועלות כל הלילה אז זה פחות מגביל מבחינת שעת פיזור.
מי שיצליח לבוא, יבוא. אין מצב בעולם שנצליח לארגן משהו שיתאים לכולם

SHE RA

New member
ימי חמישי רעיון טוב

בהחלט יש קווי לילה ומבחינת שעות מניחה שאוכל להגיע אחרי עבודה נגיד לקראת 6 לתל אביב ..
אממ לגבי הקווי לילה לא בטוחה שיש לי רכבות.. ולרוב התחנות של הקו לילה נמצאות בחורים .. (לפחות לי ממה שיצא לי לעלות) אבל יש לי תחבורה עד מאוחר ....

SHE RA

New member
אני בעד (אבל)

וואלה יש מפגש קוספלי בעולמות ברביעי טוב לדעת...
מפגשיים חברתיים בלי הלחץ והבלאגן של הפוטושוטס לדעתי זה רעיון מעולה
הבעייה היא שאני עדיין לא יודעת מה קורה איתי בחול המועד ... לכן לא אוכל להתחייב להגיע ... לגבי ימי שישי גם רעיון טוב אבל תלוי כמה מוקדם זה יהיה התחבורה הציבורית זה דבר מבאס ביותר:\

Mana Sama

New member
אני בעצמי לא יודעת אם אגיע לשני המפגשים

למרות שכביכול המפגש ללא קוספליי אורגן בגללי (או בזכותי? לא יודעת)

juliChan

New member
היה פעם באוניברסיטה מיפגש כזה

המיפגש אז היה ממש נחמד , לעשות את המיפגש בעולומות ממש יום אחריי המיפגשוטס , לא אומר בלתי אפשרי אבל יהיה קשה מאוד , אנשים יברחו להרצאות והמקום לא שקט בכלל
גם בתכלס חלקינו הגדול לא יוכל לקחת ימיי חופש מהעבודה באופן חופשי , אני מוגבל ליום חופש אחד בשבוע וזאת בהתאם למצב

Mana Sama

New member
אני גם חושבת ככה

מה אני אעשה שקצת מיהרו עם הרעיון שלי..
ככל הנראה שיתקיים מפגש כזה בעולמות וככל הנראה אנשים יברחו להרצאות,אבל זו לא אחריותי :S

לכן אני באמת הייתי רוצה לארגן אחד אחר בתאריך שלא נופל על כלום

juliChan

New member
על ההרעיון לימיי שישי

יום שישי זה אפשר לומר גם דיי אפשרי כי גם רוב האנשים לא עובדים באותו היום , גם בקשר לתחבורה הציבורית מי שגר בערים הגדולות ובאזור הקרוב למיקום המיפגש זה יתרון , אבל למשל אלה הגרים רחוק זה קצת מגביל בגלל רכבות ואוטובוסים , אפשר לנסות להיפגש ביום שישי

Mana Sama

New member
לנסות לא יזיק :)

אחרי פסח אנסה להוציא את זה לפועל,במידה ואכן תהיה הצלחה יהיה אפשר להעלות את התדירות של מפגשים כאלה

SunsRequiem

New member
מה עם יום שישי אחרי עולמות?

גם אין לימודים, וגם יש תחבורה ציבורית.

אפשר להתחיל מהבוקר, עד אזור הצהריים~ אחר צהריים מוקדמים.

Mana Sama

New member
זו אופציה

אבל שוב,בגלל שהתאריכים כל כך צמודים ויש גם אנשים שבאים לשני הימים של עולמות נראה לי שזה פחות יצליח

למעלה