מפגש פורום!

יבח

New member
בערך...

אבל בסוף התקשרנו כדי לבקש לצאת ושני אמר לנו שהוא כבר אמר לתנועה שלא יוצאים מגליל תחתון... אז הוא אמר שאי אפשר..... ;(

spraizler

New member
למה לעזאזל בגלל אחד לא יוצאים כולם?

ושיעשה משהו.. בטוח אפשר יש עוד שבוע לטיול. תלחצו עליו עוד היום!!

יבח

New member
אז זהו...

שהחלטנו לצאת בסוף בכל זאת.. [וכולם זה שני ילדים....] הוא פשוט אמר לי שאי אפשר[לא ציפיתי ממנו ליותר מזה ררר]

spraizler

New member
מניאק.. נטפל בו אחר כך..

אנחנו יודעים איפה הוא גר
תנסו בכל זאת לבוא! דברו היום עם האחראי אצלכם בטוח אפשר.. השאלה כמה מספיק לוחצים ורוצים

יבח

New member
הוא...

לא רוצה להזיז את עצמו בשבילנו... זה שני...ככה זה.. אולי אם צבר יתנגב לצעוק על שני זה יסתדר...

kedeman

New member
בכל אופן

אני לא יודע מה יחסיכם עם שני אבל, אל תוותרו אם אתם באמת רוצים לצאת אני מאמין שאם זה אנשים בודדים אז תוכלו להצליח להיכנס לטיול! למה? כי תמיד יש אנשים שמסיבות טיפשיות לא יוצאים ברגע האחרון או שחולים ואז אפשר לתפוס את המקום שלהם אז כל זמן שזה אדם אחד או שניים יש סיכוי להצליח (שוב - סיכוי! שום דבר לא בטוח)

יבח

New member
אוקיי..אז...

שלחתי את אמא לדבר עם הרכז.. וגם אמרתי לו בבצפר שיסדר משהו... והוא אמר שהוא יחזיר תשובה ביום ראשון..

dikla528

New member
אנחנו

אני וסער יוצאים ועושים מפגש פורום ביום הראשון כי ביום השני יש ביג חתונה!!! וביום השלישי יש מפגש מדמים :) יופיייי

דורד

New member
תשכחי מהמילה הזאת מחנה!!!

את כבר לא חניכה... את טרומ"פית... ואצל הגדולים אומרים טיול אז נכון שהשנה זה לא טיול נודד איכותי אבל זה טיול כוכב איכותי ביותר....

דורד

New member
בוקר טוב אליהו!

כמה שנים לא שמעתי ת'משפט הזה... ומה שבטוח... פעם ראשונה שאני אומר אותו!!! בחיי...

למעלה