מפגש פורום

מפגש פורום

אפשר להתחיל להתכונן: אנחנו מתכננים לקיים מפגש ב-21 ביולי. יש עוד די הרבה זמן אמנם, אבל בשל תוכניות הקיץ ומתקפה צפויה של מפגשי הפורומים השכנים אני רוצה שתשריינו לכם את התאריך הנ"ל. הקו המנחה הוא ים וכל מה שנלווה אליו (ותודה למיוקול על הרעיון). התפאורה: חלקה קטנה לחופו של הים התיכון (המיקום המדויק טרם נקבע. הצעות יתקבלו בברכה). הירח הוזמן במיוחד למלא את תפקידו בערב זה (התאריך העברי הוא י"ד בתמוז = ליל ירח). בתוכנית: קומזיץ – שירים, סיפורים, צ'יזבטים וכל העולה על דעתכם בנושא הים וסביבותיו. כפי שנהוג אצלנו, תוכנו של הערב תלוי במשתתפיו. מלבד שירון (שאני אדאג לו) מה שאתם תביאו עמכם הוא מה שירכיב את הערב הזה ויקבע את אופיו. אתם מוזמנים להתחיל לחשוב על רעיונות סביב הנושא. כשנתקרב יותר לתאריך נרצה לדעת מה באמתחתכם כדי להתכונן בהתאם. דרושים:
נגנים על כלי נגינתם (
ושאר כלים ניידים) |אש| חומרי בערה (מישהו מכיר נגריה שרוצה להיפטר מהמלאי שלה?)
ספונסר למימון כרטיס הלוך ושוב
למנהלנו היקר. אלמלא כן הוא ייאלץ לנהוג כמנהג בני פולניה, וזה עלול לעלות לנו (בעיקר לי) ביוקר. מי שיצליח בזה ייזכר לעד כמי שהציל את היחסים בין מנהלי הפורום. שאלות, הערות, השגות, בקשות מיוחדות וכו' – אפשר כאן או במסר אישי.

../images/Emo45.gif מגניב

אפילו יהווה פיצוי עבור מי שלא חגג את ל"ג בעומר. ים, אמרתם? אז יש אפילו סיכוי שהמפגש יהיה קרוב אליי.

שיר הנושא של המפגש הוא

ים של דמעות בשתי עיני... ואם לא תהיה אש - תוכלו גם אתם לשבת בחושך, את החלק של הלבד אני כבר אעשה בשבילכם.

אבל

אם יולי תמיר אז יתכן אפילו ושוב יחזור ויהיה מאיר פעיל, עובדיה יוסף וישא דרשות וימשיך ויהיה זכרה של גולדה מאיר.

למעלה