מפגש פורום :)

Devils Pet

New member
../images/Emo124.gifמפגש פסח!../images/Emo124.gif|הדר|../images/Emo72.gif

אפילו שבירה לא כשר לפסח, אבל אנחנו כופרים כפרעלינו. חברי\נציגי\טפילי פורום בלאק אייד פיז בישראל, בפסח הקרוב תדרשו להתייצב באחד ממקומות הבילוי באיזור ת"א והסביבה בכדי לסמל את החופש והחירות שמתחוללת בפורום מאז שהדר פנתה לחמא"ס.
התאריכים המיועדים הם להלהלהן:
21.4
22.4
23.4
24.4
25.4(בספק, זה יוצא יום שישי). שרשרו
עם התאריך שהכי נוח לכם.
המקומות המיועדים: |שקית הקאה|לונה פארק תל אביב |אימו|דיזינגוף סנטר ||פרחחיריה |פקאצה|קניון אזריעלי
נהריה
גן מאיר שרשרו
עם המקום אתם מעדיפים. אז בברכת שלום שלום שלא תבואו לי בחלום- שלום.

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif אומייגאד

אוף. היסטוריה זה כזה חרא. למה הרצל חיייייייייייייייב לתת כ-כ-ה
חומר בשביל מבחן ?!??!?!? סעמעמק. כבר 4 ימים שאני לא יוצאת מהחדר !!!! [חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כן בטח] טוב אבל המבחן מחר אז החלטתי לשבת על התחת
וללמוד @$&^@$& טוב אבל נשאר לי רק נושא אחד ללמוד אז נתתי לעצמי ברייק של רבע שעה. @@ סעמממממממממק. הא כן ולנושא השרשור. תלוי מתי אני באה אליך. חהחהחה. ~חוזרת לדיר חזירים כדי ללמוד עוד
~

HaDaRoSh

New member
תירגע ../images/Emo11.gif ../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

לא כולם כופרים כמוך וכמו סתיו
אני בעד לונה פארק ואממ אני לא כ"כ זוכרת מתי יש לי משמרות אז אני אברר ואחזיר תשובה

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif לא הולכים ללונה פארק

אני בסוף אמצא את עצמי על האנקונדה אחרי שגל תפס אותי מהאוזן ואני לא רוצה שתראו אותי בוכה. אני לא עולה על האנקונדה !!!!!!!!! לא רוצה לונה פארק.

HaDaRoSh

New member
גל לא עולה בעצמו ../images/Emo3.gif ../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

וגם אני לא
אין לך מה לפחד

Devils Pet

New member
גאד, דודי, איזה מבאס אתה.

אני בא מפאקינג נהריה, אתה לא יכול לבוא 20 דקות מהבית שלך?

Devils Pet

New member
אני גם עובד בשביל להרוויח את הכסף הזה.

יום אחד אתה לא יכול לא ללמוד?

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif אה ודרך אגב

אני צריכה בכלל לראות אם אני אוכל לבוא לאנשהו בחופש פסח [גל, מפגש וכו'] כי אני לא יודעת אם יש לי בגרויות אחרי חופש פסח או לא

HaDaRoSh

New member
מפגש פורום :) ../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

סתם מקפיצה את ההודעה של גל... אה ואני לא יכולה ביום רביעי ה-23 הכי נוח לי זה ה - 21 וה-22 כי אני לוקחת ימי חופש.

Devils Pet

New member
../images/Emo155.gif../images/Emo124.gif אוקי, סיכום../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif

התאריך הנבחר הוא ה22.4, מי שמסכים שירשר
. מי שלא שיסמן
המיקום עוד לא בטוח, ככל הנראה בלונה פארק ת"א, תשרשרו בנוסף להודעה את המיקום המועדף עליכם. בתודה ההנהלה.

HaDaRoSh

New member
../images/Emo127.gif לא משנה איפה ../images/Emo9.gif! ../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

למעלה