מפגש פורום לפני ההופעה!

omerikooo

New member
מפגש פורום לפני ההופעה! ../images/Emo13.gif

לפי מה שמעיין אמר...ואני תומך מי שתומך -
מי שלא תומך -
תודה עומריקו פליקו

ליאורנר

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

ליאורנר

New member
מצד אחד אני מאוד מאוד מאוד רוצה...

מצד שני ניסינו כל כך הרבה פעמים ולא הצליח ככה שאתם יכולים לוותר על זה מעכשיו

moon light boy

New member
ליאור.....

ניסינו.. ולא הצלחנו, אז אולי לשם שינוי נצליח
גם יש מקום נחמד... (נראה לי שפעם ניסינו להפגש שם..) אם עומדים מול התיאטרון... אז בצד ימין.. יש כמו סמטה כזו... ויש שם מדרגות כאלו מברזל.. אז שם.. אתה יודע על מה אני מדבר, נכון ליאור

ליאורנר

New member
אאאאאאממממממממ........

יש פה כמה שרוצים שורה ראשונה ככה שהם לא יצליחו לפנות זמן לפגישת הפורום שם כי הם צריכים לעמוד בתור.... אם אתם רוצים אפשר לבוא לשם מוקדם כולם ואז יהיה כיף.... אבל כולם פה עצלנים

moon light boy

New member
לי אין בעיה לבוא מוקדם...../images/Emo151.gif

העניין הוא שאני מגיע עם עוד אנשים.... אז אני תלוי גם בהם.... (גם הם מהפורום..) ליאור.. תעשה מסע שכנועים קולקטיבי... ואז תראה איך כולם מתייצבים שם ב- 7 בערב...
(בהצלחה..)

ליאורנר

New member
יאללה מי שבא למפגש ב 19:00 מקבל...

חולצה מאגניבה שחורה שמקדימה רשום עליה 'פורום אביב גפן' ומאחורה רשום 'תפוז'... עם חתימה של של של של שלי..... [עכשיו תראה איך כולם רצים]

חחח כולם באים ../images/Emo140.gif

אל תדאג ליאור אחר כך הם יביאו שלא כייף להיות שורה ראשונה ויבואו איפה שאנחנו באמצע שם חחח

S h A b i T

New member
אז אפשר לעשות את זה לפני שפותחים

את הקופות.. ככה אף אחד לא יהיה לחוץ להגיע שורה ראשונה כי בכל מקרה הכל יהיה סגור

ליאורנר

New member
אז זהו שלא.. במועדון התאטרון זה ככה

קודם כל מי שצריך כרטיס עומד בתור מחכה ויאני במקום לקחת את הכרטיס מהקופות ולהכנס הוא לוקח את הכרטיס מהקופות ויוצא החוצה ואז שוב פעם עומד בתור אני אומר בואו כולם ב 18:00 ככה נעביר איזה שעה וזהו..... יהיה טוב..

ליאורי וכולם כנסו -

יש לי ולנופר בעייה אנחנו באות מאילת באוטובוס של 12 וחצי ... ככה שאנחנו נגיע לקראת 17:30 פחות או יותר לתל - אביב ולתיאטרון ב18:00 בערך ואנחנו רוצות לעמוד בתור !!! אתם לא יודעים כמה זמן לא היינו בהופעה ... אמא !!!! אז אני יודעת שזה קצת טיפשי אבל אולי ניפגש כל הפורום אחרי ההופעה ?!?!?! מה דעתכם?! מי בעד ?!

ליאורנר

New member
לי אין בעיה כל עוד אני יראה אותך גם

לפני ההופעה.... וגם אחרי וגם אחרי אחרי ההופעה

למעלה