מפגש פורום - היום!

גם אני הייתי וברצוני לספר!

מפגש פורום
היה ממש מצחיק וכיף. אני לא אפרט מי היה כי כבר אמרתם. אבל אני אספר לכם מה היה איתי
נסעתי לעזריאלי מרעננה בהתחלה באוטובוס עד להרצליה ואז לקחתי רכבת עד לתחנת "תל אביב-שלום". שעתיים של הגעה בערך
נכנסתי לקניון וגם נכנסתי להיסטריה. מלא אנשים ומלא בלאגן ואני בקושי מכירה את עזריאלי, הייתי שם פעם אחרונה לפני שנה לפחות. חיפשתי את הטאוור רקורדס, לא היה שם אף אחד מהפורום. הכרתי אולי 3-4 אנשים באיך שהם נראים ולא מצאתי אף אחד מהם. עליתי לגג - היו שם הרבה פורומים, אבל לא ראיתי אף אחד שדומה לאנשים שאני מכירה. ירדתי ועליתי בין הטוואר רקורדס לגג, מחפשת את האנשים במשך כמעט שעה. תוך התקשרתי לנשימה תאית (יוליה), שהייתה בדרך. לראות אותה אחרי כמעט חצי שעה, כבר הייתה הקלה. אני לא לבד לפחות
עלינו למעלה לגג לחפש עוד אנשים. הלכנו לבקש בלון מפריקים שישבו על הרצפה, אחד מהם ניגן בגיטרה שיר מפלורנטין והשאר ישבו ובהו בו. לתיק אחד של מישהו שהיה לו יומולדת והשאיר את התיק שלו זרוק בצד, היו קשורים כמה בלונים. אחד הפריקים הצית את החוט של אחד הבלונים (בצבע ירוק!!!|) כדי להפריד אותו משאר החוטים, והרי לנו בלון. הודנו לו והמשכנו לחפש אנשים. ירדנו לרקורדס, הייתה שם ילדה ששאלה אותנו מאיזה פורום אנחנו, היא לא הייתה קשורה אלינו. עלינו שוב למעלה. יוליה חשבה שהיא ראתה מישהי מוכרת לה, אמרתי לה שניגש אליה ונשאל אותה מהפורום. יוליה צדקה, זו הייתה red tometo שהחליטה להגיע בפוקס והייתה עסוקה בשיחה עם החבר שלה, היסטרית לגמרי בעצמה. איזו רווחה הייתה לה לדעת שגם אנחנו שם
המשכנו לטייל בגג ואני רואה מישהי שממש מזכירה לי את המראה של חתלתולונת שחורה (יאנצ'קה!) יושבת עם עוד כמה אנשים, שלא הכרתי. שאלנו אותם אם הם קשורים לפורום שלנו ויאנה אמרה שכן. היא לא זיהתה אותי
אבל אני כן זיהיתי אותה
יאנה את סינילית! אוקי עכשיו היינו כבר 5 אנשים יחד עם יאנה וחברה שלה. כתבנו על הבלון, כמו שיוליה אמרה, עם העיפרון עיניים השחור שלי! נכון שאני גאונה
ירדנו לטאוור רקורדס ומצאנו שם עוד בנות מהפורום, יאנה וחברתה עלו בנתיים לחפש עוד אנשים ואני ישבתי לדבר עם יוליה. אחר כך יאנה וחברתה באו ודיברנו איתה הרבה. המשכנו קצת לטייל בקניון ואז היה 3 וחצי. נכנסנו לחנות כלשהי בשם "grip" כי חברתה של יאנה רצתה למדוד מכנסיים וג'ינסים. בנתיים דיברתי עם יאנה ועם יוליה. בנתיים הידיד הכי טוב שלי התקשר אליי ואמר לי לחכות שם, כי הוא בא לקחת אותי. לא הייתי איתו הרבה זמן, אבל הוא טייל איתי קצת בקניון, היה מוזר לראות אותו (מי שמכיר את הסיפור ידע למה), אבל היה ממש נחמד. הדרך הביתה הייתה מאוד ארוכה, אבל חפיף. עליתי על אוטובוס שלקח אותי בטעות עד המרינה בהרצליה (בחינם!) ואז הייתי צריכה לקחת חזרה אוטובוס עד לרעננה. זה היה יום של הרבה נסיעות
ראיתי כמה אנשים מהפורום, לא עם כולם יצא לי לדבר. אבל נוכחתי לדעת שיוליה המתוקה היא גם אחלה ילדה במציאות, וגם יפה וגם מאוד ביישנית. היא הייתה מאוד נבוכה וגם שתקה הרבה, אבל בסוף הצליחה לשבור את המחסום והייתה בינינו שיחה מעניינת
גילית גם שיאנה אוהבת להתלבש סטייל אירופה, להקפיד על מראה ושאכן חדר הכושר עושה פאלים, כפי שהיא אומרת. בכלל היא בחורה מאוד שנונה, אך גם מעופפת במקצת - או שזה רק איתי - מתאים לה להיות איזו רוקחת כמו שהיא רוצה
יאנה תתחדשי על התספורת, היא יפה מאוד, וגם את, ואת כוסית ואת לא צריכה להסתכל 100 פעם במראה, את
! ויוליה! אין מה להתבייש את אחלה בחורה ואת מקסימה! אני אוהבת את שתיכן! מקווה שכל מי שהיה במפגש נהנה כי אני כן! אוהבת מאוד, לילה טוב, משי סגול

אבל את יפהפיה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

חוץ מזה, אני סולחת
אני מעופפת בעצמי
רוצה לדעת איך היה איתו?

זה לא כזה נורא!

אני פשוט תמיד צוחקת על אשכנזים שהופכים אדומים בעת צחוק/ריגוש/מבוכה/כעס
יא אשכנזיה אחת!

../images/Emo6.gif

הזכרת לי: על גג עזריאלי הייתה בחורה שלבשה גופיה קיצית בלבד ועליה היתה מדבקה "לא קר לי! אני לא רוסיה" די מצחיק שזה נכון, לפחות לגבי - תמיד קר לי

לא.

יש את אלה שבאו מסיביר - בהחלט הפוך לגביהם! החורף הישראלי נראה בעינהם כמו בדיחה. היה לי אחד, שכבה מעלי, הסתובב גם בשיא הגשם במכנסים קצרים. משחושבים על זה, לא נראה לי ראיתי אותו אי פעם במכנס ארוך...
ויש את השאר - הרוסים\אוקראיניים ה"רגילים" שבהחלט לא שונים מאחרים. ובנות בעיקר! זאת עובדה מדעית, אם אני לא טועה, שקר לנו יותר מלגברים.

יווו את מזכירה לי..

שנה שעברה כיתה יב' הייתה לי מורה רוסיה לאיזה מקצוע לא זוכר.. בשיא החורף ברד בחוץ הייתה מדליקה מזגן על קור נשבע לכם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אמרה לנו להביא מעילים וזה בעיה שלנו וזה היה בכיתת מקבץ (יעני כיתה קטנה כזאת שמחלקים ת'כיתה לכמה) וקפא לי התחת יווווו איזה רוסיה זונה והיא הייתה לובשת שם גופיות וזה אתם מתים רק מלראות אותה !

Transc3ndent

New member
את צודקת.

הדבר קורה, בחלקו, משום שגדילת שטח הפנים אינה לינארית לגדילת נפח הגוף. מאחר ויצירת חום ביצורים חיים תלויה בנפחו של הגוף, ואילו פיזורו לאויר תלוי בשטח הפנים - נשים מאבדות חום רב יותר (ביחס לחום הנוצר) מאשר גברים. (שכן עבור נשים, יחס שטח פנים לנפח הגוף גדול יותר). סיבות נוספות כוללות מסת שריר, פיזור השומן בגוף וכו'.

הרבה ../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

ליוליה הכי מתוקה באזור! ואוהד, בחיית, תן לה כבר אדום!

אוי לא שמתי ל לתגובות.. סורי

אני מקווה שיהיו עוד מפגשים כדי אני אוכל גםלבוא.. אם תרצו כאילו.... פעם הבאה נקבע סימנים מזהים שנזהה אחד את השני....

למעלה