מפגש פורום - היום!

מפגש פורום - היום!

קדימה, תעלו זכרונות (ותמונות למי שיש)
היה נחמד, לא מצאנו את כולם.

יוווואווווו ?!!?

מזה היה נחמד ?! יאללה נו אני רוצה לשמוע יותר! לפרט לא להיות עצלנית מאמי נו !

חחח ../images/Emo13.gif

האמת? היו ממש מעט אנשים (7?) עד שמצאנו את כל מי שהופיע, 2 נעלמו
ואז פשוט מצאנו את עצמנו עומדות ב3 וחצי המומות איך הזמן טס ובעצם לא עשינו שומדבר... אבל מעבר לזה, אני - שבאתי פעם ראשונה למפגש הפורום ואפילו התגברתי על המבוכה לומר "אני חתלתולנת שחורה" - יצאתי עם הרגשה טובה. אנשים שבאו (ואלה שבאו כבר יודעים כמה גרועה אני בשמות) משי סגול נשימה תאית red tomato teard of asid low ho sickly glow Oh-da חתלתולונת שחורה (אני) ובטוח שכחתי מישהי!!!
אבל היה נחמד לעבור לפסים אישיים יותר ולראות את כולם ביומיום
ננסה לחזור על זה שוב בפסח

מקווה שעד פסח

אני אהיה מוכן ובשל לפגוש אתכם.... ד"א הבנתי שאת יפה... תראי תמונה !!!!

ושכחת אותי?

יפה יפה... היה לי כייף אתכם מאוד מאוד!! עם גילו המקסים ויאנה המתוקה מאוד מאוד ושירהה..שאת אחלה בחורה ורותם ששיגעתי אותה..אבל היא מקסימה וכפיר הבחור הכי מקסים.. ואוהדי...שאתה כבר יודע שאני אוהבת אותך יותר מהכל...
טוב אז היה נחמד...וזהו

red tomato

New member
קוקי שלי!!!

בסוף באתי.. רציתי לעשות לכם הפתעה.. חיכיתי וחיכיתי.. ציפיתי וציפיתי ומי לא באו?! את ושני.. שלא תבינו לא נכון.. נהניתי מאוד לדבר עם גיל, וכפיר ודרי... ולהכיר את יוליה ועדי ויאנה וסנובובית וטירס אוף אסיד.. (אין לי כוח לכתוב).. אבל הייתן חסרות לי!! נ.ב. הרגע קיבלתי את המחשב מתיקון וגיליתי שהלכו לי שנתיים של מידע שהאידיוט שתיקן את המחשב לא גיבה נכון למרות שהסברתי בדיוק.. לא משנה.. זו סתם דרך מגעילה להתחיל את היומולדת.. בבשורה כזאת - בדיוק בחצות ושנייה..

יומולדת?? מתי יומולדת??????

זה אחד... ושני... אני לא באתי, למרות שממש ממש ניסיתי
תשאלי את דרי כמה שיגעתי אותה... ושני לא הגיעה כי היתה לה פעולה בצופים
אני כל כך מצטערתתתתתת =((((

תודה ../images/Emo9.gif

אתן כולכן יפות! התמונות לא מראות אפילו חצי
וכל הבנים שלא באו - הפסדתם !
[ אני מניחה שאחת מכן צלמה אותי ואני לא אתחמק מפירסום התמונה בפורום...
אבל אני אבקש שלא. ]

קידה

New member
לא ראיתי אותכם../images/Emo10.gif../images/Emo105.gif

הייתי במפגש פורום אחר שאני יותר וותיקה בו. והיינו הרבה זמן בעזריאלי ולא יצא לי לפגוש אותכם בסוף.. או שכן יצא ולא ידעתי שזה אתם. תעלו תמונות אני אנסה לזהות...

מי הגנוב פה?

הייתי היום בעזריאלי ולא מצאתי כלום אז המשכתי הלאה, איפה הייתם?

Transc3ndent

New member
מפגשתי תפוז אינם שווים הרבה

בגיימר, לעומת זאת, פורום פעולה חזר ממפגש מהנה במיוחד: (ציטוט מתיאור המפגש) " אני קמתי בבוקר , הסתכלתי בראי וראיתי שהפנס בעין שהיה לי אתמול עבר. קיבלתי טלפון מרעי שביקש ממני לבוא למפגש אז לקחתי אקומול שיפסיק לי הכאב ראש. ב 2 הפסיק הכאב ראש ויצאתי לתחנת אוטובוס. שם עליתי על האוטובוס הלא נכון לבסוף הצלחתי להגיע לעזריאלי ב 3 ורבע - שאני גר 5 דקות נסיעה משם לאחר שעברתי את הבדיקה הביטחונית בשלום נכנסתי לעזריאלי ושם נפגשתי עם רעי ועוד כמה אנשים שאיני זוכר את שמם או שאין לי כח לזכור אותם. בקיצור רעי לקח אותנו במסדרונות המטורפים של עזריאלי - ראינו חדר מכונות שם היה כתוב על שלט 'הדרכה למצב חרום' איך שראינו מצב חרום נדלקה לנו נורה אדומה בראש שאומר - פה לא צריך להיות. המשכנו להסתובב והגענו לכניסה מסתורית שהובילה אותנו לחדר כושר בעזריאלי - חדר כושר דיי יוקרתי ( 4000 ש'ח למנוי שנתי , אחרי הנחה ). רעי פתח את הדלת ובלי לבדוק את האזור ישר צילם ושם תפס אותנו איש שהכריח אותנו למחוק את כל התמונות ששייכות לאזור שלו כולל החדר מכונות שלו ממתי אסור לצלם בעזריאלי?!?!?!?!?!?! הלכנו לאמפי , או איך שלא כותבים את זה , וביצענו כהרגלנו את דולר נגד העולם ואז הגיע שומר ששוב אסר עלינו לצלם. אחרי משחק מהנה של דולר נגד העולם השומר הגיע שוב , תפס אותנו והביא לנו באן מעזריאלי. אתם קולטים מה זה? קיבלנו באן מעזריאלי !!!! בדרך החוצה השומר תיאר אותנו בקשר , שימו לב לפרטים טוב טוב: 'יורדים אליך כ 40 ילדים. בראשם עומד בחור כנראה צעיר, נראה בן 40 , טיפה מוזנח בעל מעיל צבאי , משקפי שמש שחורות וג'ינס כחול בהיר , שער קצת עם נטייה לטילטול. תדאג שהם לא יכנסו חזר לקניון.' אם תשימו לב המאבטח הצליח לספור כ 40 ילדים שנראה לי היינו איזה 15 - ולא, דולר לא היה איתנו באותו הזמן שהוא ספר כל כך הרבה. הקטנצ'יק הצליח להתחמק מעייני המאבטח ( איך לעזאזל?! ) בראשם עומד - בראשם עומד? מה לעזאזל? אנחנו מאפיה?! מוזנח - הוא קרא לרעי מוזנח!!!!!!!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחח... אחרי שישבנו חצי שעה למטה מנסים להבין מה עשינו באו להעיף אותנו מהחניון של עזריאלי שאלנו את השומרים ( הביאו תגבורת המניוקים! ) מה עשינו , מסתבר ש HWzone זרקו לוח אם מהגג וזה פגע ומישהו והוא כרגע נהנה לו בבית החולים. אני עדיין לא מבין איך אני יצאנו אשמים. אנחנו סך הכל זרקנו בובה של השמן ממשפחת סופר-על הלכנו ל KSP שם שגענו את המוכרים. אגב, סוף סוף מקום שכן מותר לצלם בו. בעזריאלי מחקו לנו את כל התמונות. טוב, לא הכל... את הרב. שם נפרדתי מכולם כי נהיה דיי משעמם ואני יושב פה בבייתי הקט והחמים עם פרינגלס "

המממ, ../images/Emo113.gif

היה די קשה למצוא אחד את השני
(מזל שהיה לי את מספר הטלפון של
משי סגול...). עברנו בטאוור רקורדס כמה פעמים, וגם עשינו כמה סיבובים על הגג, ולא מצאנו אף אחד בהתחלה
! אח"כ ראיתי פרצוף מוכר...
אז ניגשתי ושאלתי *אותה* אם היא במקרה מפורום אב"ה, והיא אמרה לי ש... כן
(red tomato). שלושתינו הלכנו לגג, ומשי סגול זיהתה את המנהלת שלנו
(אני השגתי איכשהו בלון עם הליום, וכתבתי עליו "אהבה בגיל ההתבגרות", ובצד השני - אב"ה 645. אחרי שהות די קצרה על הגג ירדנו לטאוור רקורדס, שם מצאנו את
Oo Tears Of Acid oO Snobubit
חיכינו לעוד אנשים, ואח"כ הדר באה.... :) עם מלאאאא צמות דקות..... וכפיר החמוד הזה
ו...גיל, שהיה עם מדים :] ואח"כ ליד היציאה לגג פגשנו את אוהד
........ קיצר, היינו בערך 12 איש
חתלתולונת שחורה
משי סגול
נשימה תאית
red tomato
Sickly Glow
oh-da
אישתו של ירמי
Low Ho
Oo Tears Of Acid oO
Snobubit וגם
Devilish Angel באה לבקר אותנו ממפגש פורום אחר... :) [והיא אמרה לי שאני חמודה חיחיחי...
] אההההההההההההההההההההההההההה... ו- Snobubit צילמה כמה תמונות...
... אז בקיצור, אני, נשימה תאית שהגיעה מירושלים
, מאוד נהנתי לראות את כולם, וכמו המנהלת [
] יצאתי גם אני, עם הרגשה טובה
!!

למעלה