מפגש פורום הדור הבא - והפעם המרכז במרכז!

Athaclena

New member
מפגש פורום הדור הבא - והפעם המרכז במרכז!

הדור הבא בגלל הילדים (
)... אז ככה. אני גרה בפתח תקוה, באזור צומת סירקין, קרוב לכביש 6, לא רחוק מהרכבת. יש אוטובוסים מירושלים וממרכז העיר, ואת ה-947 למי שמכיר. אני מציעה מפגש ביום שישי כלשהוא, בהתחלה בלי ילדים (מעון וגן! איזה יופי!) ואח"כ פינת ליטוף או משהו למי שרוצה
אין טלויזיה, יש מחשב. יש גם כמה סרטים של פיקסאר מקוריים, כמה דברים צרובים, מזגן ומקום. מה אתם אומרים? מתי? מי יבוא? והאם אני שוכחת משהו? מי שרוצה יכול לכתוב מסר ואמסור את הטלפון שלי. ואם יש עוד מישהו בפרצוף-ספר שאני לא יודעת עליו אם תחפשו אותי עם הכינוי זה בטח יספיק.

ויימס

New member
*כפיים* I'll be there, כמובן.

ולשתינו יש את הטלפונים של שתינו. כרגע אני די פנויה בכל ימי שישי בעתיד הנראה לעין, אז... ששוכני הפורום יגידו מתי בא להם.

T h e G r i m

New member
הגיע הזמן שאני אגיע לאיזה מפגש..

ופתח תקוה זה גם נוח.... ה30 לחודש זה טוב?

ויימס

New member
לא, לא, רגע... במחשבה שניה,

אפשר שזה יהיה בנובמבר? ייתכן שבשני ימי שישי הקרובים שלי אני אעסוק באריזות וכאלה.

Athaclena

New member
יומיים אף אחד לא כתב ופתאום כולם קופצים??

דוקא כשלא ריעננתי את הדף
אני בעד נובמבר מתישהו אבל חוץ מזה כרגע אין תכנונים. ועדיין, גם 5 אנשים זה לא מפגש מרשים במיוחד. פנחס? לא אמרת משהו?

ויימס

New member
תראי,

אפילו למפגש הרשמי באו רק שישה אנשים. שוכני הפורום הפכו לאנשים עסוקים מאוד. אני מניחה שהסטודנטים לומדים, ו... כל התירוצים הרגילים. אבל מה 'כפת לך, אני אהיה שם!

ויימס

New member
../images/Emo13.gif

במהלך השנים אנשים הגיעו למפגש בעזריאלי מהצפון הרחוק, מאילת, ממאדים. אז אתה בהחלט מסוגל לעשות את ה... כמה זה, חצי שעה נסיעה? מת"א לפ"ת. (מוציאה כינור ומתחילה לנגן) בהנחה, כמובן, שאכפת לך מספיק. (מכניסה את הכינור בחזרה לתיק ומוחה דמעה) אם תנסה לצאת מגבולות ת"א אתה פשוט תתפחם? כמו ערפד שיוצא אל השמש?

למעלה