מפגש נוסף...

מפגש נוסף...

חבר´ה, מתנצל על כך שנכחתי במפגש הקודם רק זמן קצר.. כמו שאמרתי שאעשה מפגש נוסף- יום כיף בחג הסוכות, אני רוצה הפעם שיהיו נוכחים רבים והפעם המפגש יתקיים בשעות הבוקר!! לבחירתכם כמה הצעות : יום כיף : בבריכה, ים, לונה פארק, או ברביקיו? אתם מוזמנים גם להעלות הצעות משלכם.... יאללה תזרקו רעיונות והעדפות...ע"מ שנהנה ביותר במפגש השני...

LordNor

New member
דני../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

למה שלא יהיה מפגש משותף של פורום וואלה ונוער לקוי שמיעה
אין הרבה חברים בפורום.. ומפגש משותף עדיף יותר. מה דעתך

אין לי כל התנגדות לזה, אלא שזה

תלוי בדעת הרוב כאן??? אם תרצו נקיים מפגש בשיתוף עם וואלה, אם לא , אז בלבד רק צעירים ונקווה שבסוכות יבואו יותר!!

Catty

New member
אם זה מפגש פורום

שיהיה מפגש פורום. על מה אני אדבר עם מבוגרים ממני בכמה שנים טובות? אני מציעה ברביקיו על חוף הים
מזמינה אתכם לחוף הים בראשון, ממש סנטימטר מהבית שלי
.

תמיד יש מה לדבר עם מבוגרים ../images/Emo13.gif

כי מי יודע אולי תלמדי גם את משהו מהחיים

וחוצמזה המפגש תלוי בחברים כאן

אם תרצו נקיים בשתיוף וואלה ואם לא אז לא.. הכל תלוי בכם בעצם.. וגם בקביעת מיקום המפגש... אם כי לדעתי שעדיף בת"א שהיא במרכז וקל לכולם לבוא לשם...

Catty

New member
יש מבוגרים...

שמתייחסים לנוער כאל ילדים שאין על מה לדבר איתם... לא רוצה להתקל בכאלה...

כיום המבוגרים מתייחסים לנוער בכבוד

ואני אומר את זה מניסיון... גם אני פגשתי לא מעט מבוגרים שנטו לזלזל במסוגרים, אני חושב שלמרות שיש כאלו שמזלזלים הרי יש כאלו שאינם מזלזלים ומעניקים מניסיונם לצעירים, חשוב מאוד להעמיד את אלו אשר מזלזלים בנוער כי רק ככה יתייחסו אחרת לנוער.. לתשומת ליבך...

אופפפססס...במסוגרים=בצעירים

עמכם הסליחה על הטעות... חזרתי לא ממזמן מהעבודה, ומסתבר שאני עייף למדי

korkusal

New member
"תלמידים עסוקים ביום כיף"

שמעתי שתקופת סוכות כמעט לכל תלמיד להכין עבודה לביה"ס זה יסתבך אבל אני מציע שנתפגש כגון מסעדות מהירים. מקלונדס,סאברו וכו´ זה יהיה מצויין! בהצלחה!

למעלה