מפגש מעגל פרדס חנה אתמול

דן דן2

New member
הרשמים שלי

היה מרגש, חזרתי באנרגיות חבל על הזמן לא נירדמתי ועכשיו אני עיפה, ובכל זאת רגע לפני שהיום מתחיל רוצה להגיד תודה מעומק הלב לאריאלה. אריאלה ביקשה שנעשה חמש דקות ממוקדות ועס'קיות, להימנע מחברויות נשיות ולהתמקד בעסקים!!! ואוי ואבוי למי שתתפס לללא יומן ואז... יצא שאני בחמש דקות עם אריאלה נכון שלא צריך לספר שבדיוק שכחתי יומן? ניבהלתי כמו ילדה שלא הכינה שעורי בית והמורה תפס אותה לשיחה. ואז הופתעתי מאד השיחה עם אריאלה היתה בהירה חדה ממוקדת ופרודוקטיבית להפליא. ספרתי לה שבנות שהיו אצלי התלהבו מאד והן רוצות להמליץ עלי לחברות, אך ברגע שהן אומרות את הכותרת של מה שאני עושה "דמיון מודרך ו NLP " זה מקלקל. NLP מעטים יודעים מה הוא וכדי להבין את עוצמתו יש לחוות אותו (ומי שחווה לא זקוק להסברים הוא מגיע), ודמיון מודרך הוא תחום שסובל משרלטנות יותר מכל תחום אלטרנטיבי אחר... כבר הרבה זמן אני מסתובבת עם התסכול הזה של כותרת שמקלקלת לי את יחסי הציבור ולא יודעת מה כן להגיד. עד עכשיו מי שהגיעה אלי הגיעה רק על סמך הכרות אישית ולא על סמך כותרת (ועל סמך הכרות אישית באות אלי מרחוק) מיותר לציין כמה זה מקשה על שיווק של עסק. אריאלה הקשיבה, ביקשה שאתרגם את המונח לעברית, ונתנה לי קצה חוט אייך לשנות את הכותרת הזו זה כל כך חשוב. בחמש דקות היא פתחה לי פתח לשיווק הרבה יותר יעיל תודה לך יקירתי (זה בסדר להגיד יקירתי בעסקים נכון?
)

נו אז איך לומר את הכותרת החדשה?

ועוד על עדי המדהימה - אני אחזור על כמה דברים שאמרתי במעגל אתמול - תוך כדי שימוש בדימיון האדם העובר את החוויה מגיע לתובנות עמוקות ותהליכים מתחילים. הטכניקה שעדי משתמשת בה ונקראת דימיון מודרך וNLP מוציאה לפני השטח את התת מודע ומאפשרת לנו לעבד ולעבוד איתו. למשל - אני הגעתי לעדי בכלל כדי לקדם את ענייני הדיאטה שלי, ותוך כדי המפגשים עלו תובנות לגבי מה משמש האוכל לגבי, הדמיון שבו השתמשה עדי ע"מ להעלות את התת מודע שלי הבהיר לי מקומות חשוכים שלא רציתי בכלל להתעסק איתם אך כמו שאתם מבינים אני חייבת!!! אני עדיין בתהליך כמובן אך בדרך לשינוי חיובי(שבכלל לא קשור לדייאטה!!!!) זיו צוהר ליופי ולאומנות למעלה מ 30 פעילויות יצירה לילדים ולכל מטרה WWW.ZTOHAR.CO.IL 054-5223171

דן דן2

New member
תודה תודה תודה ../images/Emo24.gif

אני השתמשתי בטכניקה, התובנות, החוכמה והעושר הפנימי הן שלך. ובקשר לכותרת יש קצה חבל אבל עובדת על זה. בנתיים ב 60 שניות כניראה אגיד את התרגום לעברית: ניתוב לשוני פסיולוגי...

דנה A

New member
סופסופ יצא לי להתארח במעגל פר"ח../images/Emo39.gif

היה ערב ממש מוצלח, הכרתי המון נשים חדשות ונפלאות, היתה אוירה עיסקית וממוקדת, חוויה מצוינת, מקווה להגיע גם בהמשך להתארחות אצלכן!! שבוע מקסים לכולכן דנה

היה מפגש עוצמתי ביותר ../images/Emo140.gif

נשים מדהימות, המוווווון אורחות מעניינות וחברות ממוקדות, עסקיות, זורמות ומפרגנות בגדול. מי שהגיעה אמש קיבלה חשיפה חזקה לעסק שלה והמון רעיונות מצויינים להתמקדות העסקית ולתוצאות שניתן להפיק מהמעגל העסקי בכלל ומפגישות אחת-על-אחת בפרט. היה לנו עונג לארח חברות יקרות ממעגל פ"ת - דנה וסברה הנפלאות, תודה שבאתן !

כתבתי בתגובה אחרת ואחזור על זה

היה מעגל פורה ומעשיר, ברמות אנרגיה גבוהות יותר מכל מה שחוויתי עד כה. אני אמנם חברה טריה במעגלים - רק 3 או 4 חודשים אבל הספקתי להתארח ולהיפגש, לעשות ספידייט ולהנחות בכנס השנתי, ושום דבר, לא היה עבורי חזק כמו אמש. הנשים הנהדרות שבאו, שהסתכלו זו לזו בעיניים, שתמכו ופרגנו מתוך מחשבה חדשה ועסקית, לא כי הן חברות. ממש קהילה קטנה ומדויקת. עוד יותר מחדד את תחושת השבט שלי. מאד נהניתי לעשות את הסשן שלך, אריאלה. היינו שלוש - דנה אהרון, אני ועם רוני טל, שהחליטה עכשיו להצטרף. אהבתי שאנחנו מתקדמות, לומדות על עצמינו דרך המשובים ומקבלות מענה אישי כבר בזמן המעגל, מבלי להמתין ל-1*1, מה שיוצר עוד יותר חשק לפגישה אישית. עם זאת, הערונת: ההנחיות היו כה מדויקות ובהירות, עד שהרגשתי קצת כמו בטירונות. אני מאמינה שמי שאמורה להתחבר לרעיון, תעשה פגישות אישיות ללא קשר. גורם חשוב שיקדם את זה הוא האווירה הנעימה (ועדיין, עסקית) שיש במעגל. ויש. גם אם אני רואה רק חלק קטן ממה שאתן, כמנהלות, רואות, עדיין, המתודה של קביעת פגישות מוכרת, מדוברת (ציון הניקוד החודשי) וגם אם נשים לא משתמשות בה מספיק, כדאי לזכור שאפשר להביא את הסוס אל השוקת, אי אפשר להכריח אותו לשתות. כל אחת היא אשה בוגרת ועצמאית ותחליט לגבי עצמה, גם בלי להכריח. המעגל של אתמול הוא הוכחה מצוינת לאווירה נעימה ומקדמת ולדעתי העובדה שכולן עמדו וקבעו תאריכים לא קשורה בהכרח להוראה לקבוע, אלא דווקא לפעילות המוצלחת ולאווריה ששררה שם עוד קודם לפעילות. לסיכום, מברכת על ההחלטה לתת פעילות כזו על חשבון עוד 10 דקות (אני הייתי אמורה להיות ה-10 דקות השניה, אבל לא מרגישה שקופחתי, להיפך) רק בבקשה - בעדינות איתנו, ובייחוד עם האורחות, הרי עבודה היא (גם) כיף! והנה הגעתי למה שכבר ציינתי בתגובה אחרת -- ברכותי לזהר כרמי, מנהלת המעגל, שאני רואה אותה מהיום הראשון שלי במעגלים כמודל, כהשראה. זהר, את אשה עוצמתית ומנהיגה בעלת שיעור קומה שכעת, כמנהלת מעגל, באה לביטוי עוד יותר. שמחה להיות (שכנה ו-) וחברה.

פעם ראשונה שמשתתפת בפורום ../images/Emo9.gif

השתתפתי כאורחת במעגל פר"ח אתמול והחלטתי להצטרף אליו רשמית
קודם כל, כיף להיות חלק מכינוס של נשים עצמתיות, אכפתיות, שלא מפחדות לפרגן אחת לשניה וגם להיות לעזר. התרגיל ב 1:1 היה מאוד מעניין, ומיקד אותי בתור מי שמעולם לא עשתה 1:1 לגבי מה לשאול, ובעיקר מה לספר על עצמי - לירון, בשתי שאלות ששאלת אותי פתאום הבנתי שאני יכולה לספר הרבה יותר על עצמי ועל מה שמייחד אותי ועזרת לי עם העניין הזה - תודה!! אני מחכה להפגש איתך ב-4 עיניים

תודה ../images/Emo13.gif וקצת על עצמי...

בפן המקצועי - אני יועצת הנקה מוסמכת, IBCLC. עברתי את מסלול ההכשרה וההסמכה שלי בארה"ב, והוסמכתי סופית בשנת 2005. עבדתי בפאתי פנסילבניה במרפאת הנקה מקסימה ללא מטרות רווח אשר שירתה את הקהילה המקומית, והמון המון אמהות שלא יכולות להרשות לעצמן שירותים פרטיים שכאלו (אמהות יחידניות, אמהות צעירות מאוד בגילאי עשרה, נשים ממעמד סוציואקונומי נמוך, בנות מיעוטים ומעוטות יכולת). במהלך הכשרתי (אגב, הכשרה של יועצת הנקה לוקחת בד"כ לא פחות משלוש שנים... זה בערך מה שלקח לי) התמקצעתי בסיוע לאמהות גם בזמן שהותן בבית החולים/יולדות, וגם בעזרה לאמהות בכל שלבי ההנקה, לאחר שהן יוצאות הביתה. למרפאה הגיעו אלינו אמהות ממש מהשלבים הכי ראשוניים, ועד לגילאי גמילה וכל מה שבאמצע (בעיות שונות, עזרה בחזרה לעבודה, התחלת מוצקים, וכד'). לפני כשנה חזרתי לישראל ומאז אני עובדת באופן פרטי, בעיקר בביקורי בית (בין חדרה לחיפה, יקנעם, פר"ח-כרכור, חוף הכרמל... זה האזור שלי) ומעט גם בקליניקה בזכרון יעקב (מעט משום שרוב הנשים מעדיפות בבית, למרות התשלום הגבוה יותר). אני יועצת ההנקה המוסמכת היחידה באזור שלנו כרגע, כך שמהבחינה הזו אין יותר מידי למי להפנות חוץ מאליי, מלבד מדריכות הנקה שבדרכן להסמכה וצוברות כעת נסיון ושעות. אני חושבת שאחד הדברים שמייחדים אותי הוא הזמינות שלי - זה לא משהו שאפשר לומר לאמהות "בואי נקבע בעוד שבועיים" - לפעמים אפילו יומיים זה יותר מידי, וחשוב לי להיות זמינה בצורה הכי מיידית שאפשר, באותו היום הרבה פעמים, או למחרת
ובפן האישי - אני בת 32 (עוד מעט 33...) ואמא לשלוש בננות חמודות בנות 7, 5, ו-2. סביב מרץ הקרוב יצטרף/תצטרף לחבורה עוד עולל/ית
. אנחנו גרים בזכרון יעקב ובינתיים נהנים מהחיים בארץ, מקווה שזה יסתדר לנו היטב ולא ניאלץ לחזור לחו"ל (כי אני מאוד לא רוצה).

עינת75

New member
רוני איזה כייף לפגוש אותך פה

אז את מצטרפת לכוחותינו, נפלא!!!
בטוחה שתמצאי פה בית, שותפות וחברויות חדשות מסוג מיוחד במינו. הזדמנות שוב להגיד לך תודה ענקית על העזרה וההניחה שלך מעת לעת ועל שהן תמיד באות עם המון סבלנות, נתינה עד לב שמים ומקצועיות שחבל על הזמן.
המון בהצלחה.

למעלה