מפגש מס' 8 - מכתב אישי

shelly egan

New member
מפגש מס' 8 - מכתב אישי ../images/Emo118.gif

שבוע טוב לכולם! אזזזז, כמה שאלות בקשר למכתב האישי שרובכם (אם לא כולכם), כתבתם במפגש 8. 1. למי כתבתם את המכתב האישי? 2. האם בכיתם כשקראתם אותו מול כולם? 3. האם 'צללתם' עם המכתב? ז"א, האם אתם מרגישים שהמכתב היה מספיק אישי כדי 'לצלול' עמוק? 4. אם 'צללתם' עמוק מספיק... אתם מרגישים שזה אכן שינה אתכם? אם בא לכם, אני חושבת שזה יכול להיות רעיון נחמד שכל אחד ישלח לכאן את המכתב האישי שלו.

SadClown

New member
אוקיי אממ...

היה צריך לכתוב לאדם הכי יקר - אז כתבתי לאמא. ולא, לא בכיתי. אבל מההתרגשות התחלתי לבלבל קצת את המילים
ולא הבנתי מה הכוונה לצלול בתוכו ולגבי ארבע, באיזו צורה זה היה אמור לשנות אותי? אבל מה שכן, זו הייתה חוויה מ-ד-ה-י-מ-ה! הרגשתי כל כך טוב אחרי זה. שהצלחתי לקרוא מול אחרים משהו שכתבתי. זו הייתה התקופה שהייתי די חדשה בענייני כתיבה. וממש התביישתי בזה... וזה היה מן הגשמת חלום קטנה, להתגבר בערך על פחד במה... זה באמת רעיון נחמד לכתוב את המכתב פה. אבל פשוט עכשיו כשאני קוראת את השיר. הוא ממש כתוב גרוע ואני קצת מתפדחת.

SadClown

New member
אממ..

1. אמרו לאדם הכי יקר אז כתבתי לאמא. 2. לא, לא בכיתי. אבל מההתרגשות בילבלתי קצת את המילים
3. לא הבנתי מה הכוונה לצלול 4. באיזו צורה זה היה אמור לשנות אותי? אבל מה שכן, זו הייתה חוויה פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה!!! ובצורה מסויימת זו גם הייתה הגשמת חלום קטנה, להצליח לקרוא מול אחרים למרות הפחד. ועוד זה היה בזמן שהייתי די חדשה בענייני הכתיבה, ככה שנורא התביישתי בזה שכתבתי ובלהראות את זה לאנשים. אבל אחרי מיכא"ל לא התביישתי בעובדה שאני כותבת בכלל. להיפך. רעיון באמת נחמד שכולם יכתבו את המכתב שלהם {גם חשבתי על זה
} אבל אני קצת מתפדחת לשים את זה כי זה כתוב בצורה ממש לא טובה.

SadClown

New member
אוי איזה מוזר ../images/Emo46.gif

מקודם כתבתי את התגובה. וכשהסתכלתי היא לא הייתה שם. בדקתי שב ושוב והיא לא הייתה שם. אז כתבתי שוב. ופתאום היא כן שם. גרררר

shelly egan

New member
../images/Emo13.gif ../images/Emo118.gif

המנחה שלכם לא השתמש במושג 'לצלול'? המנחה שלנו כן... מה הכוונה ב'לצלול'? ז"א, שככל שהמכתב יהיה יותר אישי ועמוק, ככה השינוי שזה יעורר בנו יהיה יותר גדול ועמוק. בקשר למכתב... אז מה אם את חושבת שהוא כתוב בצורה גרועה... את תמיד יכולה לתקן פה ושם
אני אענה על השאלות, אבל אחרי שכמה אנשים כאן יענו. מבטיחה.

חלמית

New member
האמת היא שאני...

הייתי קצת נבוכה וכתבתי מכתב שהוא לא המכתב שבאמת רציתי לכתוב... פספוס.

fireblue1

New member
אני דווקא..

רשמתי מכתב יפה על בן דוד שלי שאבא שלו מת מסרטן... רשמתי על איך שהתקרבנו יותר מבחינה משפחתית ואיך אנחנו מנסים לעזור והכל. אבל שאני חושב על זה יכלתי לעשות את זה יותר יפה...

חלמית

New member
נפלא!

כשמסתכלים אחורה שרואים שהיית יכול לעשות יותר טוב -סימן שעשית מאז התקדמות!

fireblue1

New member
למעשה..

אחרי שכולם גמרו לקרוא חשבתי שיכלתי לעשות יותר טוב... אני חושב שלא השקעתי מספיק במכתב וזה באמת חבל בשבילי...

חלמית

New member
כנ"ל אצלי. גם אני ידעתי את זה באותו

הרגע. אבל כמו שאמרתי זה שעכשיו או תוך כדי הסדנה ידעת שהיית יכול יותר טוב אומר שהתקדמת, שלמדת משהו! הדרך האפקטיבית ביותר ללמוד היא מטעויות, כי אז זה לא עוזב אותך, תמיד שם במח אתה זוכר מה קרה.

fireblue1

New member
...

נכון... אבל בקטע הזה אני לא יודע מה למדתי...{אוליי לא להיות עצלן והשקיע יותר?} וזה מה שמעצבן... טוב אני זזתי קצת... ביי אנשים...

SadClown

New member
בה ביי

יום טוב:) ואם זה ממש מציק לך שלא עשית את זה מספיק טוב, שיכולת הרבה יותר... למה שלא תכתוב את זה שוב? לעצמך... ואתה יכול גם לפרסם כאן... כאילו אנחנו הכיתה שלך :) בכלל... שמתי לב שהרבה מאיתנו מרגישים שהם יכלו להשתפר. למה שלא נכתוב כולם אחד חדש... אפילו לאדם אחר... לא חייב להיות מי שהכי אוהבים. ונפרסם פה. כאילו כמו שפירסמנו באותו היום לקבוצה שלנו. כי גם זו קבוצה לא שונה בהרבה.

למעלה