מפגש כביש מסילה ליד חולדה

מצב
הנושא נעול.

dvir golan

New member

במפגש הכביש עם מסילת נען-בית שמש סמוך לקיבוץ חולדה , מתקיימות זה חודשים אחדים עבודות בנייה אינטנסיביות. תחילה נראה היה שמקימים שם מבנה איתות - אם כי מוזר הדבר, עת מדובר במקום שלא הייתה בו תחנה תיפעולית מעולם וגם מדובר בקטע מסילה החוצה כביש. כיום לעוברים במקום מתגלה אתר בנייה של ממש. האם למישהו יש מידע מה מוקם במקום??

raminec

New member

במפגש הכביש עם מסילת נען-בית שמש סמוך לקיבוץ חולדה , מתקיימות זה חודשים אחדים עבודות בנייה אינטנסיביות. תחילה נראה היה שמקימים שם מבנה איתות - אם כי מוזר הדבר, עת מדובר במקום שלא הייתה בו תחנה תיפעולית מעולם וגם מדובר בקטע מסילה החוצה כביש. כיום לעוברים במקום מתגלה אתר בנייה של ממש. האם למישהו יש מידע מה מוקם במקום??
גם אני שמתי לב לעבודות המתקיימות במקום מזה מספר חודשים. מה שנראה לי זה שפשוט הולכים להסדיר את מפגש המסילה/כביש ולא יותר. פעם אחרונה שעברתי שם - לפני שבוע, הסירו את קטע המסילה שנמצא צמוד למפגש המסילה/כביש וחפרו בור במקום. אולי הולכים לשנות מעט את תוואי הכביש שמתפתל בדיוק בקטע המפגש, לפי מה שאני יודע היו במקום לא מעט תאונות של התהפכות רכבים בגלל הפיתול הזה. גם אני הייתי שמח לדעת מה העניין, ולמה לוקח כ"כ הרבה זמן לעבוד עליו? Raminec

אביב ש

New member
../images/Emo4.gif אולי זה קשור לכביש חוצה ישראל

גם אני שמתי לב לעבודות המתקיימות במקום מזה מספר חודשים. מה שנראה לי זה שפשוט הולכים להסדיר את מפגש המסילה/כביש ולא יותר. פעם אחרונה שעברתי שם - לפני שבוע, הסירו את קטע המסילה שנמצא צמוד למפגש המסילה/כביש וחפרו בור במקום. אולי הולכים לשנות מעט את תוואי הכביש שמתפתל בדיוק בקטע המפגש, לפי מה שאני יודע היו במקום לא מעט תאונות של התהפכות רכבים בגלל הפיתול הזה. גם אני הייתי שמח לדעת מה העניין, ולמה לוקח כ"כ הרבה זמן לעבוד עליו? Raminec
אולי זה קשור לכביש חוצה ישראל
העובר בסמוך מאוד? ידוע לי שבשלב א' רק הוקם גשר במפגש הכבישים, ואמורות להיות שם גם רמפות של מחלף בשלב כלשהו- אז אולי עכשיו מבצעים זאת.. חוץ מזה, הכביש הזה הוא מה שנקרא "כביש רוחב", והוא אמור להיות באיזשהו שלב כביש הרבה יותר רחב לרווחת תושבי רחובות וסביבתה הרוצים להגיע בקלות לחוצה ישראל או לירושלים, אז אולי אלו עבודות הרחבה?

raminec

New member
הכל יכול להיות

הכל יכול להיות
אבל זה לא מתחבר לי. למה כ"כ הרבה זמן עובדים על החיבור? למה צריך להכפיל את הצומת כשאת שאר הכביש לא מרחיבים ואין שום עבודות של הכנה להכפלה? למה קודם הניחו את הפסים החדשים אח"כ פרקו אותם ועשו הכנה להכפלה? ממש מוזר. מחכה להארה, Raminec

מצב
הנושא נעול.
למעלה