מפגש חברי הפורום

• פותח הנושא btl
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

btl

New member
מפגש חברי הפורום

מפגש חברי הפורום
מתי מתקיים מפגש חברי הפורום? אני חושב שכדאי להפגש בתחנת רכבת או אגד. כל הפורומים נפגשו רק פורום תחבורה ציבורית טרם נפגש.

nitsansh

New member
ושאף אחד לא יעיז להגיע ברכב פרטי!!

מפגש חברי הפורום
מתי מתקיים מפגש חברי הפורום? אני חושב שכדאי להפגש בתחנת רכבת או אגד. כל הפורומים נפגשו רק פורום תחבורה ציבורית טרם נפגש.
ושאף אחד לא יעיז להגיע ברכב פרטי!!

oren*

New member
רוב הפורומים קיימים למעלה משנה

מפגש חברי הפורום
הפורום הזה קיים בקושי חודשיים. אין שום מניעה מחברי פורום להיפגש זה עם זה - בכיף.

nitsansh

New member
זה עוד מוקדם...

הפורום הזה קיים בקושי חודשיים. אין שום מניעה מחברי פורום להיפגש זה עם זה - בכיף.
זה עוד מוקדם...
בקושי יש מנין של משתתפים קבועים. צריך לתת לפורום לגדול לפני שמארגנים מפגש. אני מציע שהמפגש יהיה או סיור בפרויקטים של הרכבת (נראה שרוב המשתתפים מתענינים בתחבורה מסילתית ולא על כבישים), או מפגש עם מישהו מבכירי הרכבת או משרד התחבורה, או בנושא ההסטוריה של הרכבת. נראה לי שהמקום האידאלי למפגש זה מוזיאון הרכבת...

לי נראה ש-תחנת רכבת השלום מתאים 1

זה עוד מוקדם...
בקושי יש מנין של משתתפים קבועים. צריך לתת לפורום לגדול לפני שמארגנים מפגש. אני מציע שהמפגש יהיה או סיור בפרויקטים של הרכבת (נראה שרוב המשתתפים מתענינים בתחבורה מסילתית ולא על כבישים), או מפגש עם מישהו מבכירי הרכבת או משרד התחבורה, או בנושא ההסטוריה של הרכבת. נראה לי שהמקום האידאלי למפגש זה מוזיאון הרכבת...
לי נראה ש-תחנת רכבת השלום מתאים 1
לי נראה שהמקום הכי סבבה להיפגש בו זה תחנת רכבת השלום בגלל המרכזיות שלה והארכיטקטורה שלה

כינוס חובבי רכבת

זה עוד מוקדם...
כינוס חובבי רכבת
הרעיון של כינוס חובבי רכבת (ויסלחו לי שנייה שאר תחומי התחבורה הציבורית) וארגון פעילויות משותפות הוא מה שעמד מאחורי הקמתה של עמותת ´פסים´ ז"ל לפני מספר שנים, ושל קבוצות אחרות שנפלו אל שולי הדרך (גם אני אשם - הייתי חבר ועד ב-´פסים´). רכבת ישראל בתקופת עוזני נתנה יחס של ´כל הכבוד, אבל למה אתם חושבים שנעזור לכם´ לכל יוזמה רצינית (רכבת מיוחדת, ביקור במוסכים, נסיעה מיוחדת בקומותיים לפני כניסתם לשירות, טיול קרוניות בקו הסגור לירושלים). למעשה, הכינוס השנתי השלישי של עמותת ´פסים´ נערך במוזיאון הרכבת עצמו, ואפילו היו נציגים של רכבת ישראל ושל נ.ת.ע. (פרויקט הרכבת העירונית של תל-אביב) שנתנו הרצאות מעניינות, מחדשות ונחמדות. ועדיין, אל תסמכו על זה שתקבלו יחס הוגן/מתחשב/אכפתי ממוזיאון הרכבת בעתיד בלי לשים כמה ג´ובות. אני מאחל בהצלחה רבה לכל מי שינסה לארגן קבוצה רשמית של חובבי תחבורה ציבורית (במדינות אירופה, צפון אמריקה, יפן ועוד יש מאות קבוצות, גדולות וקטנות, מקומיות ולאומיות), אבל מזהיר שמדובר בדרך חתחתים שדורשתל המון השקעה ומחויבות למען הגעה לתוצאות הרצויות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה