מפגש בכפר גללים מחר?

Ekrembo

New member
מפגש בכפר גללים מחר? ../images/Emo12.gif

טוב, אנשים - יש לנו שביתה, לדעתי, היא תארך עד יום ראשון. אז אני וקיושה חשבנו, שאפשר למחר לארגן מפגש בכפר גלים. אז, לפני שאנחנו מפתחים ציפיות, מי שמתכוון להגיע בהתראה כזו קצרה שיגיב. אם יהיו יותר מ15 איש, המפגש יתקיים, אם לא, אז לא. כפר גללים נמצא ליד חיפה, קרוב לתחנת רכבת(נא להגיע בלי טיסנים
). מקווה לטוב, אהד.

יוטו

New member
אם יהיה משהו שיגיע עם רכב ויוכל

לאסוף אותי מאזור המרכז אז - אני בא (אולי אפילו עם פיקולו) יוסי.

Ekrembo

New member
אז יאלה אנשים, אין שבוע להתארגן...

להתחיל לחפש הסעה.

E G the men

New member
הצעה ידידותית...

לכל מי שרוצה לבוא עם טיסן/מסוק ברכבת, לא מומלץ! במפגש בעמליה דפקו אותנו בדרך חזרה, לא נתנו לנו לעלות כמעט רבנו מכות עם המנהל תחנה.

kayosha

New member
יש אוטובוסים.......

אני וסניר ירדנו עם זוג טיסנים עד לעין יהב...... ויש תחנה של אגד חדשה בחוף דדו 5 דקות מהמסלול...... ויש גם תחנת רכבת שם.......

Spetz Naz

New member
כן ואיפה שמתם את הטיסנים?

ראיתי את התמונות שלך ושל ניר באוטובוס אבל איך מביאים שם טיסנים ודלק וכו'?

יונגרמן

New member
זה ממש לא מסובך...

כל מה שצריך לעשות זה לפרק כן נסע וגם זה לא חובה... וכמה שזה נראה לא נוח.. זה היה ממש נוח... ונסתדרנו בכיף... בקשר לדלק תביאו דלק בבקבוק שאתה יכול להכניס לתיק...

Spetz Naz

New member
ממילא אין לי משהו הרבה דלק..

אבל אם יגמר לי שם? יש לקנות ועוד משהו, בכניסה לתחנה המרכזית יבקשו לפתוח תיק ואז יראו את הדלק... מה אני אגיד שזה מיץ פטל?
בכל אופן את הטיסן עצמו להביא באוטובוס זה לא משהו בעיה אבל אני צריך להביא גם ארגז ועוד ואת כל אלה לסחוב בבת אחת נראה לי בעיה, טוב כבר נבדוק...

יונגרמן

New member
לא סתם קוראים לך ספטץ...

שמע... אם נגמר לך הדלק... אנשי המקום יכבדו אותך בשלוקים... ואם אתה כבר בתחנה ויראו אז באמת תגיד שזה פטל... הם לא יבקשו להריח...

Spetz Naz

New member
פטל עם יותר מדי מים ../images/Emo9.gif

טוב נראה כבר... אני מקווה שיתנו לי לעלות ככה לאוטובוס וגם להגיע מהאוטובוס למנחת אם לא באוטובוס אז הסעה...

יונגרמן

New member
תרכיז.... (בדיחה של קיושה)

כשאתה יורד מהאוטובוס הם אף פעם לא בודקים... הם בודקים כשאתה עולה... אל דאגה...

dreck

New member
פעם הבאה שבאים עם טיסנים לאזור

תבואו לבית יהושוע... שם אין שום בעיה!...

יונגרמן

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן

תבואו.. בלי להתעצל.... תאמינו לי... זה יהיה אחד הדברים הגדולים

למעלה