מפגשי סוכות!~|קרמבולה|

MomijiSan

New member
מפגשי סוכות!~|קרמבולה|

טוב עקב בלבלה קשה שליע ושל עוד כמה חברי פורום שרשור זה נועד לסדר את כאב הראש שיש לי >< 1.מפגש אייקוןשכנראה יהיה ב-10.10 2.מפגש יומולדת של עומר ועוד כמה (גומנה;;) לא ידוע אם היהי באייקון או בנפרד ונראהלי שעדיף שבאייקון יחסוך כסף ומפגשים. 3.מפגש לונהפארק שתאריכו גם לא ממש ידוע נא להסדיר את הפרטים פה חברייה ! ובגלל המון "תלונות" נראהלי שיהיה פייר והוגן לעשות מפגש צפון ! אז לכל הצפוניים תנו תאריכים מקובלים ולפי איך שאני חושבת גם הוא יהיה בסוכות... אז תנו תאריכים למפגשצפון ! וגומנה אם ההודעה לא חשובה מספיק ><

MomijiSan

New member
או וכמובן שגם|קרמבולה|

תתנו מקומות שיהיה קל למצוא אחד את השני במפגשצפון

Sakura Kinomoto

New member
לא בעשירי!!;;

אעה..אולי יצביעו כאן שוב לתאריכים?O: כי אני ממש אוצה לראות אתכם ואני לא יכולה להיות כי אני לא חוזרת מפולין עד ה11..או ה12><

Himeka

New member
הללויה! מפגש צפון. 3: <

אפשר בלב המפרץ, ואפשר גם בקריון ביאליק (קרוב אלי קרוב אלי.*-*)

BlackEyedSpirit

New member
אמ ^^;; ../images/Emo29.gif

המקום כבר נקבע :X ואולי זה ישמע מגעיל, אבל כבר קבענו מזמן ._. זה יהיה בקריון בקריית ביאליק, כמו שטלע אמרה ^^;

Nittle Grasper

New member
המפגש צפון - בקיריון ~

מה שבר אמרה, נו @@" זה בדיוק 40 שניות הליכה מבית של דודים שלי XP למרות שאם מחפשים אטרקציה במקום המפגש אז זה לא המקום הכי טוב #_# [~פלאשבאקים ל3942 שעות של שיטוטים בסטימצקי XD טוב הפעם אני לא אשכח את הארנק, ואקנה גלידה! XD; (עזבו, ולנ אמורה להבין את זה P: ) ] נמממ מה עם המפגשים האחרים גם לי לא ברור #_# ואני לא יודעת מתי אני אוכל ומתי לא, כ"כ הרבה מפגשים ושטויות נקבעים בו זמנית ודברים שלא קשורים בכלל נקבעים לי בלי לדעת עליהם מקודם... בקיצור אני אשתדל להגיע, תשיירונ תאריך מהר שאני אפנה את היום בשבילכם, נבלות שלי #_#

shaoran li

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo189.gifאני לא בא../images/Emo29.gif

רחוק ולא מרשים ._________________.

AbaraiRenji

New member
Read Me Or Something XD

החלטתי שעדיף שנשים את כל המפגש מומו באייקון אבל צריך לשאול את כל השאר.(אבל בבקשה בואו נצא מהאייקון לטיול קטן באוטאקו ;;;;;;;;;;;;) ואני מעדיף שיהיה ב9 (יוםשני) אומשו אולי אני אבוא ללונה פאק לצפון ולאייקון

Mana Sama

New member
עומר

שובה אני אגיד-אין שום טעם ללכת מהאייקון לאוטאקו בגלל שאוטאקו באו לאייקון! לא יהיה כמעט כלום בחנות,ואם יהיה-זה בדיוק מה שיהיה באייקון אם אתה כל כך מחפש משהו מסוים ולדוכן של אוטאקו נגמר,תנסה בדוכנים אחרים..לא כזה ביג דיל =S

AbaraiRenji

New member
אין אוטאקו,יש CNV

CNV באים אוטאקו לא. ובאוטאקו יש את סאיוקי 9 וסאיוקי רילואד 1-2-3 שאין בCNV אין בקומיקאזה ואין בהוליק.ואני מחכה להם רבע שנה.

אני אלך לאייקון כנראה...

ד"א מישי רוצה ללוות אותי? O: מישי? *צרצרים ברקע* מישי שהולכת לאייקון? *שקט* טוב בכל מקרה מי שרוצה להיפגש איתי וללכת איתי לאייקון~ שתפנה במסרים או במסן~

AbaraiRenji

New member
חשובמאוד

אתם יודעים המפגשמומו גם של נוייה והיא לא יכולה ב9 וב10 >< תדחו בקשה ><

Sakura Kinomoto

New member
אנשים!!בבקשה!!חשוב><

חשוב לי!>< אני חוזרת מפולין רק ב12 וגם ככה...אני לא ממש אישן אבלע אני אבוא!! כיכי ממש חשוב לי לראות אתכם! אזאז..בבקשה תעשו בנוסף או ב12!!>< ממש חשוב לי לראות אתכם!! כי אם לא אז אני אצתרך לחכות עד חנוכה;;

למעלה