מעתיקה סקר מפורום אחר

מעתיקה סקר מפורום אחר../images/Emo8.gif

1. מתי פעם אחרונה היית אצל רופא? 2. מה חשוב לך אצל רופא? האם משנה לך המין שלו? 3. מה יש לך בתיק? אילו תרופות? 4. לוקחת תוספות (ויטמינים ואומגות וכו)? 5. מה הכאב הפיסי הכי חזק שחווית? 6. האם אי פעם הזמנת או עלית על אמבולנס? 7. האם את מאמינה בטפולים אלטרנטיביים? 8. איך התזונה שלך? 9. חתמת על כרטיס אדי? 10. האם את יכולה לעלות 3 קומות לפחות ללא מעלית? איך תרגישי? 11. עושה ספורט או רק חושבת שזה בריא ולא עושה כלום? 12. עושה בדיקות תקופתיות?

ריקי5

New member
מעדיפה לחשוב על בריאות ולא על מחלות אבל עונה

1. מתי פעם אחרונה היית אצל רופא?
לפני חצי שנה (כי הייתי צריכה אישור לחדר כושר). שונאת ללכת לרופאים. 2. מה חשוב לך אצל רופא? האם משנה לך המין שלו?
שיהיה מקצועי אבל נחמד 3. מה יש לך בתיק? אילו תרופות?
רק נורופן לשעת חירום 4. לוקחת תוספות (ויטמינים ואומגות וכו)?
לוקחת ברזל ומולטי ויטמין (לא כל יום. רק כשאני לא שוכחת לקחת) 5. מה הכאב הפיסי הכי חזק שחווית?
אבן בכליה (יותר כואב מצירי לידה) 6. האם אי פעם הזמנת או עלית על אמבולנס?
ברוך השם, לא 7. האם את מאמינה בטפולים אלטרנטיביים?
לא ניסיתי אף פעם. דיקור סיני ממש מפחיד אותי 8. איך התזונה שלך?
לפעמים נכונה . לפעמים לא 9. חתמת על כרטיס אדי?
כן 10. האם את יכולה לעלות 3 קומות לפחות ללא מעלית? איך תרגישי?
השבוע המעלית היתה מקולקלת . עליתי פעמיים קומה 6 - הופתעתי מכך שממש היה לי קל. אפילו לא התנשפתי (ברוכים הק"ג שירדו ממני) 11. עושה ספורט או רק חושבת שזה בריא ולא עושה כלום?
משתדלת לעשות, אפילו רשומה למכון כושר, אבל עומס העבודה גורם לי לא לעשות מספיק. 12. עושה בדיקות תקופתיות?
לא (יש לי פתקים בתיק לבדיקה כבר חצי שנה ועוד לא עשיתי). עושה ממוגרפיה ובודקת צפיפות עצם בצורה סדירה.

זה לקוח מפורם של נשים משועממות../images/Emo70.gif

חסרה שם שאלה אחת
כמהפעמים את הולכת לשוק

למעלה