מעתיקה מפורום הנקה... מקווה שאפשר

מעתיקה מפורום הנקה... מקווה שאפשר

תדמיינו לכן שאני צורחתתתתתתת מאת: אשת הדייגו 16/03/05 | 12:16 עכשיו מאושרררררררררררררררררר ולמה כי שירה יונקת הנקה מלאההההההההההההההה אין כמוני מאושרת באדם. ונתחיל בתודות לפני סדר התאריכים גלית הדולפינה ושרון של אייל וליאור שזכיתי להכין אתכן בבית חולים ולגלית המדהימה שתמכה בי בשבועות הראשונים, תודה גלית את מדהימה. תודה רבה לאמממאאא שתמכה בי טלפונית ורצתה לעזור במיכשור. תודה רבה לבנות הפורום המדהים הזה, על כל המסרים והנכונות לעזור וגם לך עדי מדריכת הנקה שרצית לעזור מכל הלב תודה ענקית ornaok על כדורי החילבה שעזרו פלאים. תודה ענקית ענקית לשרון של לוטן שלבסוף לא היה לנו צורך להיפגש בנסיבות הללו. אני כל כך מאושרת מאין כמותי, אמנם שירה מקבלת פה ושם תמ"ל, אבל זה ממש לא רציני, ואולי גם יצא לטובה שהיא מכירה גם את הבקבוק. תודה רבה לכן על החזקת האצבעות שהיינו מאושפזות. אלי אלי שלא ייגמר לעולם (החלב)

בואנ'ה את גנובה../images/Emo13.gif

נראה לך שזה מעניין מישהו אם אני מניקה או לא

מה זאת אומרת?????? בטח!!!!!!!!

את אלופה אורנה, אלופה! איזה יופי, אחרי שבקושי היה לי זמן כל השבוע להכנס הנה, עכשיו עשית לי את היום
אם בא לך כתבי לי מסר וספרי לי איך עשית את זה.... האמת אחרי שכתבת שבביה"ח שירה רק רצתה לינוק כל הזמן, היתה לי הרגשה שזה יוביל לשיפור באספקה שלך ובכלל בהנקה באופן כללי.

למעלה