מערכת הפורומים החדשה יוצאת לדרך!

מערכת הפורומים החדשה יוצאת לדרך!

'תפוז
אנשים' גאה להציג בפניכם את גרסת הבטא של מערכת הפורומים החדשה! מדובר בשדרוג מערכת הפורומים הגדולה ביותר ברשת הישראלית, והפיכתה לידידותית ונוחה עוד יותר. במערכת המחודשת הושקעה מחשבה רבה, על מנת שתאפשר לכם את מרב הדרכים להביע את עצמכם, להחליף חוויות, לשתף אחרים בדברים המעסיקים אתכם ולדון בנושאים שונים ומגוונים. מה מתחדש
העיצוב נקי יותר, חדשני יותר, ומתאים למראה הכולל של תפוז המתחדש. בנוסף, המערכת עברה עברוּת ובר הניווט השמאלי שליווה אתכם עד היום, עבר לצד ימין.
המערכת המחודשת מאפשרת חיבור טבעי יותר בין הפלטפורמות של תפוז. למשל, בכל פורום ישנם קישורים לפורומים נוספים, קומונות, בלוגים, סרטוני Flix ותמונות הקשורות לנושא הפורום.
בעתיד, החיבור בין הפורומים לפלטפורמות החדשות יהיה הדוק אף יותר, ויאפשר לנו להציע לכם כלים חדשניים ומגניבים. את הראשון שבהם נחשוף כבר בימים הקרובים: אתר HIT המאפשר לכם להמליץ על תכנים משובחים ישירות מהפורום, ובעצם מכל מקום בתפוז ומחוצה לו.
המערכת החדשה נבנתה בטכנולוגיית דוט.נט. אנו צופים ומקווים כי בתום תקופת הרצת גרסת הבטא, הגלישה תהיה מהירה יותר, נוחה יותר ונטולת תקלות ככל האפשר. זהו, תמו ההסברים ועתה אנו מזמינים אתכם, גולשי תפוז, לגלוש ולהתנסות במערכת החדשה: הכניסה למערכת הפורומים החדשה מתבצעת על ידי לחיצה על הקישור המוצג בצד שמאל של הפורום, או ממש מפה. שימו
! היות ומדובר בגרסת הרצה, צפויות תקלות ובאגים קטנים. אנא דווחו על כל בעיה בפורום "הפורומים החדשים", על מנת שנוכל לסייע ולפתור את התקלות. שאלות והערות יתקבלו בברכה אף הן. http://www.tapuz.co.il/forums/main/anashim.asp?forum=2000 גלישה נעימה! צוות תפוז
אנשים

stp51

New member
מי רואה ומי מרגיש שינויי../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

stp51

New member
מנהלת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אולי תסבירי לי על מה הם מדברים
מה אני היחידה שלא מבינה הם רוצים

אסביר גם אסביר. לחצי בצד שמאל על ההודעה

במערכת הפורומים החדשה כבר היית? תנו קליק כאן ותעברי לדף הפורום שלנו במתכונת חדשה נוחה ויפה. בצד ימין כל ההוראות. את יכולה לראות מי כתב בשעה האחרונה. אייקונים לנושא ותוכן, גלישה נוחה יותר.ועוד ועוד. זוהי התחלה ובטח עוד יהיו שינויים

שכחתי דבר חשוב . בצד שמאל למעלה

יש א' קטנה ו א' גדולה. לחיצה עליהן משנה את גודל האותיות. יש אנשים שבהחלט זה יכול לעזור להם

הביעו את דעתכם לכאן או לכאן

(לא שזה יעזור הרבה לדעתי). ספרו על בעיות שנתקלתם ושלחו גם להנהלת הפורום http://www.tapuz.co.il/forums/main/anashim.asp?forum=2000

שויי

New member
בוקר טוב לחלון החדש../images/Emo140.gif

הנה אני כאן, החלטתי לא לדחות ולנסות. לרב קשה לי לשנות הרגלים. נראה לאן נגיע עם השינויים. כבר אני רואה שהגופן בכתיבה עכשיו הוא קטן כפי שהיה בגלגול הקודם, מעניין אם אפשר לשנות זאת.

stp51

New member
על איזה חלון חדש אתן מדברות../images/Emo35.gifאין אצלי כלום!!

stp51

New member
העוזרת עשתה חלונות../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

stp51

New member
מה זה"קליק כאן"ולאן אני עוברת../images/Emo35.gifמה אני../images/Emo163.gif?

לא רואה ולא מבינה על מה מדובר

גם אני לא מבין ..לא מוצא../images/Emo132.gif

אני רץ לסבא...ומשם לחגיגת סדר פסח בגן אחד ומחר לשני וביום שישי אני יוצא לחופשת חג הפסח.............................

stp51

New member
יאללה תעשה חיים ואל תרוץ תלך,תגיע אותו דבר../images/Emo6.gif

stp51

New member
אז לא רק אני../images/Emo163.gifיש עוד מישהו שאומר על מה...

ולמה
עכשיו אני בלחץ מה רק שודדת ושויי רואים את ההבדל

כבר ראיתי ת'שינוי לפני כמה ימים,

אבל לא מצאתי שינוי מיוחד ומשמעותי, מה תפוז שינה לטובה גמני לא הבנתי,

amigoro

New member
מצאתי - בצד שמאל של המסך יש חלון צבעוני

כתוב - הנהלת הפורומים יוצאת לדרך - לא אהבתי כי המסך קטן בגלל שהוסיפו בצד ימין חלון ואפשרויות - לא מצאתי אפשרות לסגור ולפתוח אותו.

למעלה