מערכת הפורומים החדשה יוצאת לדרך!

מערכת הפורומים החדשה יוצאת לדרך!

'תפוז
אנשים' גאה להציג בפניכם את גרסת הבטא של מערכת הפורומים החדשה! מדובר בשדרוג מערכת הפורומים הגדולה ביותר ברשת הישראלית, והפיכתה לידידותית ונוחה עוד יותר. במערכת המחודשת הושקעה מחשבה רבה, על מנת שתאפשר לכם את מרב הדרכים להביע את עצמכם, להחליף חוויות, לשתף אחרים בדברים המעסיקים אתכם ולדון בנושאים שונים ומגוונים. מה מתחדש
העיצוב נקי יותר, חדשני יותר, ומתאים למראה הכולל של תפוז המתחדש. בנוסף, המערכת עברה עברוּת ובר הניווט השמאלי שליווה אתכם עד היום, עבר לצד ימין.
המערכת המחודשת מאפשרת חיבור טבעי יותר בין הפלטפורמות של תפוז. למשל, בכל פורום ישנם קישורים לפורומים נוספים, קומונות, בלוגים, סרטוני Flix ותמונות הקשורות לנושא הפורום.
בעתיד, החיבור בין הפורומים לפלטפורמות החדשות יהיה הדוק אף יותר, ויאפשר לנו להציע לכם כלים חדשניים ומגניבים. את הראשון שבהם נחשוף כבר בימים הקרובים: אתר HIT המאפשר לכם להמליץ על תכנים משובחים ישירות מהפורום, ובעצם מכל מקום בתפוז ומחוצה לו.
המערכת החדשה נבנתה בטכנולוגיית דוט.נט. אנו צופים ומקווים כי בתום תקופת הרצת גרסת הבטא, הגלישה תהיה מהירה יותר, נוחה יותר ונטולת תקלות ככל האפשר. זהו, תמו ההסברים ועתה אנו מזמינים אתכם, גולשי תפוז, לגלוש ולהתנסות במערכת החדשה: הכניסה למערכת הפורומים החדשה מתבצעת על ידי לחיצה על הקישור המוצג בצד שמאל של הפורום, או ממש מפה. שימו
! היות ומדובר בגרסת הרצה, צפויות תקלות ובאגים קטנים. אנא דווחו על כל בעיה בפורום "הפורומים החדשים", על מנת שנוכל לסייע ולפתור את התקלות. שאלות והערות יתקבלו בברכה אף הן. http://www.tapuz.co.il/forums/main/anashim.asp?forum=2000 גלישה נעימה! צוות תפוז
אנשים
 

clyps

New member
ובכן יקירתי, אין דבר שיבכולתנו לעשות...

הקדמה מחייבת.
 

clyps

New member
כן. גם החבר'ה מצ'רנוביל אמרו את זה.

ותראי אותם היום...... 15 רגליים..... 37 ידיים....... והזרוע (תרתי משמע) עוד נטוייה!
 

limors2

Active member
וזה לא שימושי?

חשבי כמה זמן זה חוסך! כמה פעולות אפשר לעשות בו זמנית! כמה מהר מגיעים לכל מקום! הייתה רוצה עוד יד. קטנה ומתקפלת, שאפשר לשלוף בעת הצורך.
 

clyps

New member
ומה תעשי עם 65 ריאות,3 כליות, 190 תוספתנים,

12 שקדים, ו-359 ציפורניים? (שלא בהכרח נמצאות על האצבעות)
 

limors2

Active member
רק 3 כליות?../images/Emo4.gif

כליות הן האיבר הפופולרי ביותר בקרב הסוחרים! ואסחר באיברי, כמובן. אעשה הון. ובשאר הזמן אתחיל את "מופע האימים המתקרא ליאורה".
 

clyps

New member
אצל נדב תמיד יש קוקו מן ../images/Emo12.gif

אכלנו קוקו מן בכל השישה חודשים האחרונים..
 

limors2

Active member
לי לא יוצא לאכול הרבה.

אחיותי משתלטות על קופסאות הדגנים הלא בריאים ומחסלות אותם לפני שאני אפילו מודעת לקיומם.
 
למעלה