מערכת הפורומים החדשה יוצאת לדרך!

מערכת הפורומים החדשה יוצאת לדרך!

'תפוז
אנשים' גאה להציג בפניכם את גרסת הבטא של מערכת הפורומים החדשה! מדובר בשדרוג מערכת הפורומים הגדולה ביותר ברשת הישראלית, והפיכתה לידידותית ונוחה עוד יותר. במערכת המחודשת הושקעה מחשבה רבה, על מנת שתאפשר לכם את מרב הדרכים להביע את עצמכם, להחליף חוויות, לשתף אחרים בדברים המעסיקים אתכם ולדון בנושאים שונים ומגוונים. מה מתחדש
העיצוב נקי יותר, חדשני יותר, ומתאים למראה הכולל של תפוז המתחדש. בנוסף, המערכת עברה עברוּת ובר הניווט השמאלי שליווה אתכם עד היום, עבר לצד ימין.
המערכת המחודשת מאפשרת חיבור טבעי יותר בין הפלטפורמות של תפוז. למשל, בכל פורום ישנם קישורים לפורומים נוספים, קומונות, בלוגים, סרטוני Flix ותמונות הקשורות לנושא הפורום.
בעתיד, החיבור בין הפורומים לפלטפורמות החדשות יהיה הדוק אף יותר, ויאפשר לנו להציע לכם כלים חדשניים ומגניבים. את הראשון שבהם נחשוף כבר בימים הקרובים: אתר HIT המאפשר לכם להמליץ על תכנים משובחים ישירות מהפורום, ובעצם מכל מקום בתפוז ומחוצה לו.
המערכת החדשה נבנתה בטכנולוגיית דוט.נט. אנו צופים ומקווים כי בתום תקופת הרצת גרסת הבטא, הגלישה תהיה מהירה יותר, נוחה יותר ונטולת תקלות ככל האפשר. זהו, תמו ההסברים ועתה אנו מזמינים אתכם, גולשי תפוז, לגלוש ולהתנסות במערכת החדשה: הכניסה למערכת הפורומים החדשה מתבצעת על ידי לחיצה על הקישור המוצג בצד שמאל של הפורום, או ממש מפה. שימו
! היות ומדובר בגרסת הרצה, צפויות תקלות ובאגים קטנים. אנא דווחו על כל בעיה בפורום "הפורומים החדשים", על מנת שנוכל לסייע ולפתור את התקלות. שאלות והערות יתקבלו בברכה אף הן. http://www.tapuz.co.il/forums/main/anashim.asp?forum=2000 גלישה נעימה! צוות תפוז
אנשים

מ ר י ם1

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif הקליקו בצד שמאל- הפורום

עובר עיצוב מחודש. ראו את ההבדלים.

סיגל222

New member
עוד לא החלטתי אם אני אוהבת את זה...

הצבע בהחלט נעים לעין, אבל בצד ימין החלק של האלבומים וכו' (ובעיקר הפרסומות המעצבנות) מאוד רחב. אבל מצד שני, מי שואל אותי בכלל

זה לוקח זמן להתרגל

זה מזכיר לי איך שלפני כמה זמן החליפו לי את המכשיר הנייד - במשך 4 ימים לא הפסקתי לקלל אותו ומהיום החמיש והלאה, לאחר שהתרגלתי לשינויים הפכתי למכורה לפיצרים החדשים.. גם כאן, אני מניחה, יהיה אותו הדבר

סיגל222

New member
אני עדיין לא התרגלתי ל../images/Emo56.gif החדש..

לוקח לי שעות
לשלוח SMS... (במכשיר הזה אין אותיות סופיות. לא חשבתי שזה ישפיע עלי כ"כ
)

מ ר י ם1

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif אני לא מוצאת חיפוש מתקדם בפורום

ואני לא מתכוונת ל-הודעות שלי - , לא כולם מאחסנים ארכיון מההודעות על הקישורים וההסברים השונים, ובפורום שלנו זה מאד רלוונטי.

מ ר י ם1

New member
כן מצאתי תודה מיכל, אבל זו תהיה בעיה בשביל

הראייה שלי, כה קטן ובכל פעם להגדיל ולהקטין, לא נוח.

ksnir

New member
דווקא נחמד, אין לי בעיה עם זה בכלל. לא הבנתי

מה העיצוב החדש יודע שהקודם לא ידע (ע"ע הפיצ'רים החדשים להודעת נעמה), אבל הקווים נקיים ו"הייטקיים" כאלה, כך שההתחדשות נעימה.

זומה

New member
לא מוצלח בעליל!!!!!

המסך מתחלק בצורה לא מוצלחת מבחינת העין. הצבעים חיוורים , בקיצור יש מה לתקן ולשפר. אם ז ה הפורמט החדש.... פשוט מאכזב. טובה

תמי שבט

New member
לא רואה מה ההבדל חוץ מזה ששמו לי תמונה של

מכונת כביסה בצד ופרסומת לבושם למעלה.

האאאאאא אוקי, מצאתי את הכפתור

אני קצת איטית אחרי לילה נטול שינה, ולא לא בגלל הפולימרי חס ושלום אלא בגלל דרדס אחד קטן עם הרבה הרבה בכי :( (שיניים, תקופה שכזו)

סימפטיה

New member
לא יודעת אם זה יפה יותר ... מה שבטוח בצד ימין

שטח הפרסומות רחב יותר . או שנדמה לי??? הצבעים מאוד חיוורים ... מה מיוחד בזה? איכוויסנישט (יענו - לא יודעת באידיש..חחח)

תמי שבט

New member
שיניתי את דעתי. העיצוב החדש הוא קלאוסטרופובי!

מצד ימין הפרסומות משמינות ודוחפות אותי עד שאני מחווירה ונבלעת בצד שמאל. בשביל לראות משהו צריך זכוכית מגדלת ופנס! פוייה!!!!!!!!!!!!!!!

Liat R

New member
אפשר להגדיל את הכתב

בצד שמאל למעלה ליד "אופן הצפיה"

אכן אפשר להגדיל כמו ברגיל וכן הוא חדש אבל גם

אני לא סובלת אותו עם ב' דגושה

תמי שבט

New member
טוב. תפוז השתגע סופית! עכשיו יש לי הודעה על

2 מסרים. כשאני עוברת למסרים יש לי באמת 2 מסרים מתפוז והוא מודיע לי שיש 2 תגובות בשרשור למה שכתבתי בשרשור. משום מה אני מרגישה כמו במשחקי מחבואים עם חתול ועכבר...

מה שקורה זה שלפעמים משהו משתבש

אם תכתבי הודעה חדשה תראי שמסומן לך שם V בשידה של "לקבל מסר" כשמתקבלת תשובה על הודעתך. את צריכה להעביר את ה-V לתיבה שליד "לקבל מייל". זה חד פעמי עד לשיבוש הבא. אני לא יודעת למה זה קורה אבל זה קורה לפעמים.

למעלה