מערכת הפורומים החדשה יוצאת לדרך!

מערכת הפורומים החדשה יוצאת לדרך!

'תפוז
אנשים' גאה להציג בפניכם את גרסת הבטא של מערכת הפורומים החדשה! מדובר בשדרוג מערכת הפורומים הגדולה ביותר ברשת הישראלית, והפיכתה לידידותית ונוחה עוד יותר. במערכת המחודשת הושקעה מחשבה רבה, על מנת שתאפשר לכם את מרב הדרכים להביע את עצמכם, להחליף חוויות, לשתף אחרים בדברים המעסיקים אתכם ולדון בנושאים שונים ומגוונים. מה מתחדש
העיצוב נקי יותר, חדשני יותר, ומתאים למראה הכולל של תפוז המתחדש. בנוסף, המערכת עברה עברוּת ובר הניווט השמאלי שליווה אתכם עד היום, עבר לצד ימין.
המערכת המחודשת מאפשרת חיבור טבעי יותר בין הפלטפורמות של תפוז. למשל, בכל פורום ישנם קישורים לפורומים נוספים, קומונות, בלוגים, סרטוני Flix ותמונות הקשורות לנושא הפורום.
בעתיד, החיבור בין הפורומים לפלטפורמות החדשות יהיה הדוק אף יותר, ויאפשר לנו להציע לכם כלים חדשניים ומגניבים. את הראשון שבהם נחשוף כבר בימים הקרובים: אתר HIT המאפשר לכם להמליץ על תכנים משובחים ישירות מהפורום, ובעצם מכל מקום בתפוז ומחוצה לו.
המערכת החדשה נבנתה בטכנולוגיית דוט.נט. אנו צופים ומקווים כי בתום תקופת הרצת גרסת הבטא, הגלישה תהיה מהירה יותר, נוחה יותר ונטולת תקלות ככל האפשר. זהו, תמו ההסברים ועתה אנו מזמינים אתכם, גולשי תפוז, לגלוש ולהתנסות במערכת החדשה: הכניסה למערכת הפורומים החדשה מתבצעת על ידי לחיצה על הקישור המוצג בצד שמאל של הפורום, או ממש מפה. שימו
! היות ומדובר בגרסת הרצה, צפויות תקלות ובאגים קטנים. אנא דווחו על כל בעיה בפורום "הפורומים החדשים", על מנת שנוכל לסייע ולפתור את התקלות. שאלות והערות יתקבלו בברכה אף הן. http://www.tapuz.co.il/forums/main/anashim.asp?forum=2000 גלישה נעימה! צוות תפוז
אנשים

soul on fire

New member
אבוי!

המערכת החדשה פשוט מכוערת ואין בה שום דבר טוב, אולי העבודה שהעבירו את הפורומים שלי למקום טיפה יותר בולט ונוח ממקודם. מלבד זאת אני כבר כמה חודשים מתלוננת על כמות הפירסומות המופלגת שיש בתפוז אז עכשיו פשוט במקום לשים איזה איכסה שתקוע לך בצד שמאל של המסך ושאי אפשר להוריד יש איזה 4 פרסומות שונות לדברים שונים בצד ימין של המסך - מקסים. אני לא יודעת מה איתכם אבל בפעם הראשונה שהאתר יפול עקב המערכת החדשה אני כניראה אאלץ להגיד לתפוז להתראות כי לי נימאס מהפרסומות שקופצות ונמצאות בכל מקום אם זה מה שהייתי רוצה הייתי רואה פשוט ערוץ 2...

uvita

New member
אל תגידי את זה

אל תעזבי אותנו
(חרדת נטישה קלה)

soul on fire

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

סיגי מתוקה! שנים לא שמעתי ממך... אין לי שום כוונה באמת לעזוב אבל המצב הגיע לתחתית ונימאס להכנס ובדקה מסכנה עולות לפחות 5 פרסומות שונות שנתקעות על המסך, לדעתי זה עבר כל גבול וזה סתם מבייש את תפוז העובדה שהם לא מסוגלים לתחזק את האתר שלהם כמו שמצופה מהם... זה ברור לי שהיהיו תקלות ופאקים עם התוכנה החדשה אבל היא כ"כ לא שימושית והרבה פחות נוחה {כן, נכנסתי אליה בדקתי חקרתי וראיתי שהיא פשוט מפגרת} ואם היא תתקעה והאתר יקרוס כל שעה אני לא אכתוב בו עד שהמערכת תעבוד כראוי, אין לי כל כוונה להתעמת עם הנהלת תפוז, היא החליטה לשנות שתשנה זה ברור שיהיו מתנגדים, אבל אם תעשי סבב פורומים קצר תיראי שכמעט כל מי שהגיב להודעה הזאת זה היה בשלילה ,לדעתי אין שום סיבה ושום צורך לשנות את התוכנה ולנסות "לקדם אותה" זה "עמק השווה" פה נוח למשתמשים והחלטה כזאת יכולה להפיל את האתר לגמרה...

למעלה