מערך הקווים החדש בחיפה

מצב
הנושא נעול.

seffic

New member
מערך הקווים החדש בחיפה

מערך הקווים החדש בחיפה
האם מישהו יודע על השינויים הצפויים בחיפה, בעקבות פתיחת מרכזית חוף הכרמל? למשל השינוי בקווי נווה שאנן והדר.

reshef

New member
כנראה שלא..

מערך הקווים החדש בחיפה
האם מישהו יודע על השינויים הצפויים בחיפה, בעקבות פתיחת מרכזית חוף הכרמל? למשל השינוי בקווי נווה שאנן והדר.
כנראה שלא..
רק כשתיפתח המרכזית יהיה אפשר לדעת.

איליה.

New member
מתי פותחים אותה?

מערך הקווים החדש בחיפה
מתי פותחים אותה?
גם אני מת לדעת מה מערך הקווים החדש! תגיד לי אם תשמע משהו, בסדר? הניחוש הלא-מבוסס שלי הוא שהקווים היוצאים מחוף-הכרמל יתחילו ב-100, כמו אלה ממרכזית המפרץ. לא סתם שמרו כל כך הרבה מספרים ריקים בין 100 ל-149.

seffic

New member
קוים מעגליים

מתי פותחים אותה?
גם אני מת לדעת מה מערך הקווים החדש! תגיד לי אם תשמע משהו, בסדר? הניחוש הלא-מבוסס שלי הוא שהקווים היוצאים מחוף-הכרמל יתחילו ב-100, כמו אלה ממרכזית המפרץ. לא סתם שמרו כל כך הרבה מספרים ריקים בין 100 ל-149.
קוים מעגליים
בטח יתכננו קוים מעגליים דרך נווה שאנן והדר עד לתחנה החדשה. יש לשנות את כל הקוים השכונתיים הפועלים בכרמל, וליצור מערכת כירטוס המאפשרת מעבר יעיל מקו לקו. כמו כרטיס התקף לשעה אחת.

four seasons

New member
או כרטיס התקף

קוים מעגליים
בטח יתכננו קוים מעגליים דרך נווה שאנן והדר עד לתחנה החדשה. יש לשנות את כל הקוים השכונתיים הפועלים בכרמל, וליצור מערכת כירטוס המאפשרת מעבר יעיל מקו לקו. כמו כרטיס התקף לשעה אחת.
או כרטיס התקף
בקווים הפרווריים כל עוד אין יציאה מתחומי התחנה כמו שנהוג בתחתית.

איליה.

New member
זה רעיון טוב.אני חשבתי על רעיון אחר

קוים מעגליים
זה רעיון טוב.אני חשבתי על רעיון אחר
שהוא - קווים ממרכזית המפרץ למרכזית חוף הכרמל. למשל, רשימת קווים כזאת: 103 מרכזית המפרץ - דרך העצמאות - דרך ההגנה - חוף הכרמל 102 מרכזית המפרץ - שד´ המגינים - שפרינצק, נוה דוד במסלול 43 - חוף הכרמל 111 מרכזית המפרץ - הדר במסלול 111 - דרך אלנבי - במסלול 44 - חוף הכרמל 115 מרכזית המפרץ - הדר, כרמל צרפתי במסלול 115 - נוה דוד - חוף הכרמל 131 מרכזית המפרץ - הדר, מרכז הכרמל במסלול 131 - דרך הים - חוף הכרמל 132 מרכזית המפרץ - יל"ג - לאון בלום - מרכז הכרמל - אחוזה - פרויד - חוף הכרמל 121 מרכזית המפרץ - נו"ש, אחוזה במסלול 121 - פרויד - חוף הכרמל 122 מרכזית המפרץ - כביש דורי - רמות רמז - רמת ספיר - רוממה הישנה - רוממה החדשה - רמת אשכול - חוף הכרמל וארבעה קווים שאינם חוצים את כל העיר: 141 מרכזית המפרץ - אוניברסיטה 142 מרכזית המפרץ - טכניון 143 חוף הכרמל - אוניברסיטה במסלול 48 144 חוף הכרמל - טכניון במסלול 11 (כל הקווים הם פרי דמיוני הפרוע בלבד ואין להם שום ביסוס בתכנונים של אגד, מה גם שאיך שאני מכיר את אגד, אין להם ממש תכנונים, וגם אם יש, התוצאה תהיה שונה מהמתוכנן.)

מצב
הנושא נעול.
למעלה