מעריב מניה ברזל הפסידה רק 55 מיליון

מצב
הנושא נעול.

biz man

New member
4.7 או 4.1 (לא משנה ה-0.8) המכפיל

הסברתי לך מדוע המכפיל הוא לא 4.7
לא קראת את ההסבר? במקום להוציא אותי מתנשא אולי תנסי גם להבין מה שאני אומר?
4.7 או 4.1 (לא משנה ה-0.8) המכפיל
הוא בסביבות ה-11.3. את מתייחסת לרווחים חד פעמיים לחישוב המכפיל? בדקת את הדוחות של רפק? תציצי ותראי מדוע החברה כאילו נסחרת במכפיל 4.1.

biz man

New member
ותפסיקי כבר כל מילה שניה שלך

biz man - התנשאות היא מגעילה.
אני מניחה שאתה צעיר ולא למדת עדיין שאתה לא מבין הכל. זה בסדר, אתה תלמד שמכל אחד אפשר ללמוד משהוא ואני מקווה שזה יהיה בדרך הקלה. אני הייתי רוצה לדעת שהנוסעים בסירה שלי עוזרים כולם אחד לשני ולא הייתי רוצה לקחת איתי נוסעים שפועלים בערמומיות למען האינטרס של עצמם ותוקעים סכינים בגב. 1. כשבועת ההיטק היתה ב- 50% - 70% גודל גם אז אפשר היה לחשוב שזה הסוף או להישאר ולהרוויח את - 20% - 30% הנוספים שהם קריטיים בשנים שאחרי הנפילה. בועת הנדל"ן מכילה אלמנטים אחרים כמו מדינות רבות נוספות שהתרבות שלהן היא שונה ומכאן לדעתי בסיס השוני. 2. סליחה, המכפיל של רפק הוא 4.1 ... קישור - http://www.bizportal.co.il/shukhahon/bizcompquote.shtml?p_id=769026 ושווי אחזקותיה באר.אר. לווינים הוא 345 מליון והיא מחזיקה בנתחים של עוד מספר חברות. http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=139756
לומר לי שאני מתנשא.. אני מביע את דעתי ומעביר ביקורת על צורת העבודה שלך. כל מי שיעביר ביקורית על צורת העבודה שלך הוא מתנשא? את רוצה שכולם ישבחו אותך ואת השיטות שלך אף על פי שהן לא נראות להם? למה? כדי לא לצאת מתנשאים..? אולי חשבת על זה שביקורת לפעמים עוזרת? מי שמעביר על השיטה שלך ביקורת בא להתנשאות מעליך? אם נראה לך שהניתוחים שלי לא בסדר זכותך לומר לי את זה וגם לתת הסבר.. אני לא אאשים אותך בזה שאת מתנשא.. אפילו אני אודה לך. רק בנאדם חלש אופי, בעל רגשי נחיתות יקח ביקורות כעלבון. חוץ מזה שלא ישמע שאני נגד רפק. פשוט הנתונים שהצגת לא תואמים את המציאות ואני הצגתי את זה.. בגלל זה להאשים אותי בהתנשאות?

אתה נהיית קשקשן

לומר לי שאני מתנשא.. אני מביע את דעתי ומעביר ביקורת על צורת העבודה שלך. כל מי שיעביר ביקורית על צורת העבודה שלך הוא מתנשא? את רוצה שכולם ישבחו אותך ואת השיטות שלך אף על פי שהן לא נראות להם? למה? כדי לא לצאת מתנשאים..? אולי חשבת על זה שביקורת לפעמים עוזרת? מי שמעביר על השיטה שלך ביקורת בא להתנשאות מעליך? אם נראה לך שהניתוחים שלי לא בסדר זכותך לומר לי את זה וגם לתת הסבר.. אני לא אאשים אותך בזה שאת מתנשא.. אפילו אני אודה לך. רק בנאדם חלש אופי, בעל רגשי נחיתות יקח ביקורות כעלבון. חוץ מזה שלא ישמע שאני נגד רפק. פשוט הנתונים שהצגת לא תואמים את המציאות ואני הצגתי את זה.. בגלל זה להאשים אותי בהתנשאות?
אתה נהיית קשקשן
ובן אדם לא נעים כל-כך.

biz man

New member
שטויות העיקר שאתה בדרך למיליון

אתה נהיית קשקשן
ובן אדם לא נעים כל-כך.
תמשיך לאבד 30% מהתיק שלך כל חודש.. אני בטוח שתגיע מהר מאוד למיליון. לכישלון כמוך אין זכות דיבור בכלל. גם תפתח כל שני וחמישי בלוג חדש, תמחק את הכישלונות שלך. אתה כ"כ פתטי שאני לא אבזבז זמן בכלל על דיון איתך.. לנורה אני בא בגישה של לעזור במה שאני יכל.. לכישלון כמוך גם אלוהים לא יעזור. אתה הקשקשן הכי גדול פה מר סוחר יום.. כמה קשקשן שלא אהיה לא אגיע לקרסוליים שלך. יאללה, קח את הדינרים שלך, דחוף אותם עמוק ל*** ותחזור לבלוג המעפן שלך. חוץ מבלבולי מוח פה ושם לא ראיתי שאתה מפגין כזה ידע מרשים.

חחח עיצבנתי אותך

תמשיך לאבד 30% מהתיק שלך כל חודש.. אני בטוח שתגיע מהר מאוד למיליון. לכישלון כמוך אין זכות דיבור בכלל. גם תפתח כל שני וחמישי בלוג חדש, תמחק את הכישלונות שלך. אתה כ"כ פתטי שאני לא אבזבז זמן בכלל על דיון איתך.. לנורה אני בא בגישה של לעזור במה שאני יכל.. לכישלון כמוך גם אלוהים לא יעזור. אתה הקשקשן הכי גדול פה מר סוחר יום.. כמה קשקשן שלא אהיה לא אגיע לקרסוליים שלך. יאללה, קח את הדינרים שלך, דחוף אותם עמוק ל*** ותחזור לבלוג המעפן שלך. חוץ מבלבולי מוח פה ושם לא ראיתי שאתה מפגין כזה ידע מרשים.
חחח עיצבנתי אותך
לא ציפיתי לפחות. תגיד יא לוזר, עם מי הצלחת לא לריב השבוע?

rambling

New member
תגובה כללית

מכפיל הרווח זה לא הכל
החברה נסחרת בשווי שוק נמוך בהרבה מאחזקותיה. http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=139756 חוץ מזה, בלי להעליב וממש בלי לפגוע, גם טובי האנאליסטים עם P.H.D מ M.I.T וקורס ערב של מאיר ברק (בלי להעליב ובלי לפגוע בזכויות) לא ממש מצליחים עם המכפילים האלה. תראה מה כתב גורביץ' רק לפני עשרה ימים -http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=140450 ואני במקומו הייתי מנסה להפיל את האתר שלא יראו את הבושה. 320 שקל ? ותראה מה את תגובת כלל פיננסים רק לפני חמישה ימים - http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=140954. ואם זאת מקצועיות שנובעת מניתוח שוק אז למה הם לא הבינו את זה קודם? כל זה במניה עם מכפיל רווח 25.7 שהספידו וקיללו פה כל מומחי הפורום במשך חודשים (בלי להעליב ובלי לפגוע) אמרו שהיא מנופחת ושלבייב הוזה (דרך אגב אין לו עניבה - שמת לב?). כתבתי לכם אז,אני לא אנאליסטית וגם אצל מאיר ברק לא הייתי, שההתנהגות של המחזורים מראה עליה וכולכם ירדתם עלי. עכשיו היא עושה מחזור של 180-280 מליון ביום וכולם נדחפים. בקרוב ההנפקה בלונדון ואם לא יהיו לנו צרות כמו לפני שנה אז נצא מעבדות לחרות. אני מקווה שגם אתה חזק בפנים כי ככה יהיה לכולנו חג שמח. בהצלחה !
תגובה כללית
אני ממליץ שלא תקשיבי יותר מדי לעיצות לגבי איזה פרמטרים "נכונים" או "לא נכונים". נראה מקריאת רפרוף שאת מפתחת לך שיטה משלך על פי תובנות שאת מסיקה ומהתבוננות על מקרים ומניות שונות. אין בכך כל רע. נהפוך הוא, לפי דעתי זו דרך מעולה למצוא נישה. אם תתמידי ותשכללי את התהליך והלמידה (זה אף פעם לא נגמר) ותזהי איפה הכישרון הספציפי שלך בהשקעות תיהי במצב מעולה.

נורה בר

New member
rambling אתה גדול.

תגובה כללית
אני ממליץ שלא תקשיבי יותר מדי לעיצות לגבי איזה פרמטרים "נכונים" או "לא נכונים". נראה מקריאת רפרוף שאת מפתחת לך שיטה משלך על פי תובנות שאת מסיקה ומהתבוננות על מקרים ומניות שונות. אין בכך כל רע. נהפוך הוא, לפי דעתי זו דרך מעולה למצוא נישה. אם תתמידי ותשכללי את התהליך והלמידה (זה אף פעם לא נגמר) ותזהי איפה הכישרון הספציפי שלך בהשקעות תיהי במצב מעולה.
rambling אתה גדול.
הסירה שלי מפליגה. מספר המקומות מוגבל ואתה מוזמן. אבל גם biz man מוזמן... לא משאירים פצועים בשטח !

מי יונפק בלונדון?

מכפיל הרווח זה לא הכל
החברה נסחרת בשווי שוק נמוך בהרבה מאחזקותיה. http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=139756 חוץ מזה, בלי להעליב וממש בלי לפגוע, גם טובי האנאליסטים עם P.H.D מ M.I.T וקורס ערב של מאיר ברק (בלי להעליב ובלי לפגוע בזכויות) לא ממש מצליחים עם המכפילים האלה. תראה מה כתב גורביץ' רק לפני עשרה ימים -http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=140450 ואני במקומו הייתי מנסה להפיל את האתר שלא יראו את הבושה. 320 שקל ? ותראה מה את תגובת כלל פיננסים רק לפני חמישה ימים - http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=140954. ואם זאת מקצועיות שנובעת מניתוח שוק אז למה הם לא הבינו את זה קודם? כל זה במניה עם מכפיל רווח 25.7 שהספידו וקיללו פה כל מומחי הפורום במשך חודשים (בלי להעליב ובלי לפגוע) אמרו שהיא מנופחת ושלבייב הוזה (דרך אגב אין לו עניבה - שמת לב?). כתבתי לכם אז,אני לא אנאליסטית וגם אצל מאיר ברק לא הייתי, שההתנהגות של המחזורים מראה עליה וכולכם ירדתם עלי. עכשיו היא עושה מחזור של 180-280 מליון ביום וכולם נדחפים. בקרוב ההנפקה בלונדון ואם לא יהיו לנו צרות כמו לפני שנה אז נצא מעבדות לחרות. אני מקווה שגם אתה חזק בפנים כי ככה יהיה לכולנו חג שמח. בהצלחה !
מי יונפק בלונדון?

הצעה לפורום חדש!

השנה חחחחחחחחח
הצעה לפורום חדש!
אני מציע להנהלת הפורומים, להקים פורום חדש: פורום ריב ומדון. בפורום, שלא יזדקק למנהלים, יוכלו הגולשים לריב כאוות נפשם ולרדת אחד על השני חופשי. על פי האנרגיות המבוזבזות פה על מריבות וויכוחי סרק מיותרים, שאין בהם שום תועלת, נראה לי שלפורום החדש יהיה רייטינג עצום, הוא יהפוך ללהיט ותוך זמן קצר הוא יגיע לראש רשימת עשרת הגדולים. בהצלחה!

אז מה קורה במניית הברזל של מוריס

השנה חחחחחחחחח
הפסידו הרבה כסף והמנייה עולה...אבל חבס דוחות מעולים והמנייה יורדת כואב הלב ..פפפפפפפפפפחחחחחחחח

../images/Emo66.gif../images/Emo152.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif

הפסידו הרבה כסף והמנייה עולה...אבל חבס דוחות מעולים והמנייה יורדת כואב הלב ..פפפפפפפפפפחחחחחחחח

מעריב מניית הברזל עולה ב11%

מעניין מה יש לחברה כאן להגיד?

lernery

New member
כלום, כמו שלא אמרנו כלום כשהיא ירדה

מעניין מה יש לחברה כאן להגיד?
ב-14 אחוז בשבוע האחרון, ועדיין לא תיקנה. וכמו שלא אמרנו כלום כשהבורסה ממשיכה לעלות בניגוד לכל התחזיות שלך.

תשים לב איך הבלוף פייטון מתרסקת

ב-14 אחוז בשבוע האחרון, ועדיין לא תיקנה. וכמו שלא אמרנו כלום כשהבורסה ממשיכה לעלות בניגוד לכל התחזיות שלך.
תשים לב איך הבלוף פייטון מתרסקת
לצלילה החופשית של פייטון-ובקרוב מאוד מניות הנדל"ן.

lernery

New member
ובאמת פייטון ממש מתרסקת, איזה קטע

לא אכפת לי מאף אחת מהן
ובאמת פייטון ממש מתרסקת, איזה קטע
צונחת, חותכת את האדמה, משאירה מכתש, יורדת ב0.4 אחוז שלמים, אתה קולט מה זה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה