מעקב רכישות אשראי

• פותח הנושא uti
  • פורסם בתאריך

uti

New member
מעקב רכישות אשראי../images/Emo164.gif

האם אתם עוקבים אחרי הרכשות שלכם בכרטיס האשראי?שומרים קבלות? אנחנו ממש ממש גרועים, השבוע בטעות פתחתי את המעטפה הגדולה הזו שהם שולחים
....ועיינתי לי כהרגלי בחוברת שלהם, שלפתע מציע הבעל רעיון חדשני אולי נסתכל מה קנינו... פתאום אנחנו מגלים שיש לחברת ביטוח איילון, ולחברת ביטוח סהר הראל ציון הוראת קבע על הכרטיסים שלי...והם מורידים להם 890 ש"ח כל אחד.... נורא מוזר נכון.... בדקנו עוד כמה מעטפות כאלו... ומסתבר...שמתחילת 2003 הם מורידים לנו כל חודש את הסכומים האלה...
אני מריגשה ממש דפוקה שלא בדקתי את זה... התקשרתי לברר והוא אומר לי..מה זה על האאודי A4 שלך לא? כאילו לא! אין לי את הכסף לאוטו כזה...
או שאולי בעצם אם הם לא היו מורידים לי כל חודש במשך שנה כמעט 2000 ש"ח היה לי כבר אוטו כזה
ובטח מי יודע כמה דברים עכשיו בטוח לא נכונים חייבו אותנו... זהו סתם מועקה והרגשה של סתומה לאללה...הייתי חייבת לשתף

T r i l i a n

New member
פעם הייתי שומרת את כל הקבלות

היום כבר לא כל כמה יום/יומיים אני נכנסת לפרוט כ"א ברשת וסבודקת שהכל נכון. מה שנראה לי מוזר - אני מתקשרת לברר, בד"כ אני טועה והכל נכון. איך קרה שיש הו"ק לכרטיס שלך??

uti

New member
זה מה שתפס את העיין שלי..אחרת גם

לא הייתי עולה על זה.... ראיתי הוראת קבע ומעולם לא חתמתי על הוראת קבע.... עכשיו הם אמרו שיחזרו את הכסף אני רוצה עם ריבית לא? עו"ד אפשר לתבוע דבר כזה נכון? זו זכותי לא? מי בכלל נתן להם את הכרטיס שלי?

T r i l i a n

New member
אולי הם לא יתווכחו

באיזה תקופה מדובר? כ4 חודשים? כמה זה כבר במונחי ריבית? קצת יותר מאחוז? אולי הם לא יתחילו להתווכח בגל סכום כזה.

T r i l i a n

New member
אהה...

אני אומרת תחשבו את הסכום שמגע לכם בריבית ותחליטו אם זה שווה לכם את הטרחה.

אתי@

New member
אנחנו עוקבים

לפני שהיו חשבונות משותפים אני הייתי עוברת על הרשימה ורואה שהכל הגיוני ושלי. מאז שיש לנו חשבון שמותף, @ מכריח אותי לשמור את כל הקבלות, להשוות את החיובים ולהצמיד את כל הקבלות עם שדכן
נודניק! 890 ש"ח זה חיוב גדול מידי כדי שאני לא אשים לב שמשהו בחשבונות תפח...

edna12

New member
אני בודקת באינטרנט!

ככה אני מעודכנת ממש און ליין וזה מאוד נוח. כדאי לך להרשם, נראה לי שלכל הבנקים יש אתרים נוחים. יש לי תחושה שיש לך גישה למחשב ולאינטרנט ...

uti

New member
אנחנו יכולים לתבוע מהם גם ריבית?

הם אומרים שרשום על הפירוט שאם תוך 30 יום לא מתקבל סירוב אז זה נחשב כהסכמה. כיוון שאין לנו רכב כזה ולא ברור איך הם השיגו את כל הפרטים שלנו על הרכב הזה, הם מוכנים להחזירלנו כסף, אני חושבת שמגיע לנו יותר כי זו חדירה לפרטיות משהו העביר להם לא רק את הפרטי האשראי אלא עוד המון פרטים עלינו ובטח שלא חתמנו על הוראת קבע... האם יש מקום לפנות לעו"ד בנושא הזה?

הנצנצית

New member
לדעתי מגיעה לכם ריבית

(אל תבקשו הפרדי הצמדה ... כי המדד לאחרונה היה שלילי ...) אין טעם לפנות לעו"ד ... תכתבו מכתב.

שמש א

New member
גם אצלנו הוא ככה

ואני ממש לא. התירוץ שלי היה שיהיה לי קשה להתרגל לאסוף . . .

uti

New member
שמש ממוש לגבי החתימה שלך

תתקשרי לאמא שלי יש להם חדר כושר לא מנוצל

הנצנצית

New member
לא שומרת קבלות, אבל עוברת על הפירוט

פעם מצאתי שחייבו אותי על רכישת יינות ב- 800 ש"ח בייקבי הגליל .... אני ? אני שונאת יין !!! מסתבר שזו היתה טעות הקלדה של מספר כרטיס האשראי ... חשוב לבדוק. לראות שהשמות של בתי העסק מצלצלים מוכר

לנו יש קופסא בבית שבה אנחנו שומרים

את כל הקבלות,וכל פעם שמגיע חיוב של הכ"א אני בודקת שהכל נכון ושלנו. כבר גילינו שפעם אחת חוייבנו על אותו חיוב פעמיים, וזיכו אותנו.

amsa

New member
בודקים פעם בכמה ימים באינטרנט...

ככה גילינו שחייבו אותנו על חשבון חשמל של מישהו אחר (600 ש"ח). כשגרנו בב"ש היה לנו חיוב מוזר שחזר על עצמו פעם בחודש (משהו בסגנון "ניצה וטל שרותי סזון"), התקשרנו לחברת האשראי והסתבר שזה הירקן שממנו אנחנו קונים (אנחנו הכרנו אותו בשם "הירקן"
).

S w i t c h

New member
אני ממש אובססיבית למעקב הזה

אחרי שכבר נכוויתי פעם אחת... אני שומרת קבלות לפחות של חודש אחורה ובודקת באינטרנט מדי פעם מה קורה עם החיובים, מה לעשות, אחרי פעם אחת, בעצם אפילו פעמיים, צריך להיות עם יד על הדופק...

מישל ר

New member
אני בודקת באינטרנט כל כמה ימים את

החיובים כך שהם עדיין טריים בראש ואני לא צריכה לשבור את הראש מה זה החיובים האלה.

למעלה