מעקב הריון בטיפת חלב

mg12345

New member
מעקב הריון בטיפת חלב

בנות יקרות תודה על כל התגובות של אתמול לגבי עליה במשקל, אז ככה אתמול הגעתי לטיפת חלב כרגיל שאלות רוטניות לחלוטין ואז היא ביקשה ממני לעלות על המשקל ועליתי רק ק"ג אחד ויחיד והיא עדיין בשלה את לא אמורה לעלות 13 קילו בחודש שביעי דהיינו שבוע 28 ויומיים, ואז החלטתי שאני מעמידה אותה במקומה כי נמאס לי ללכת הביתה עם דמעות בעיניים ,אני צריכה להינות מההריון ולא להיות בדיכאון, אז שאלתי אותה באיזה מישקל התחלתי את ההריון ואז היא ענתה לי קצת גבוהה ואז עשיתי חישוב מאוד פשוט חודש שביעי לחלק ל-13 ק"ג שעליתי זה יוצא בממוצא 2 ק"ג בחודש שזה תקין לחלוטין ובנוסף אמרתי לה שכל הבדיקות שלי תקינות כמו לחץ דם, סוכר ובצקות שאין לי ואז היא אומרת לי לא אני לא רוצה שתלדי תינוק גדול אז אמרתי לה מזה משנה גם ככה אני צריכה ללדת בקיסרי ותאמינו לי שלא היה לה כל כך מה לאמר לי, יצאתי מטיפת החלב כל כך מרוצה ומחוזקת ואמרתי לעצמי שדברים שאני לא צריכה לדאוג מהם אני פשוט לא צריכה להתייחס אליהם, אחרי הלידה בע"ה אני יעשה דיאטה טובה קצת ספורט והכל ישוב לקדמותו. תודה לכולכם על התמיכה שלכם , אז שיהיה לנו אחלה של הריון וצריך לקחת הכל בכיף ובסובלנות והכל יעבור. אוהבת אתכן בנות הריוניות מתוקות

../images/Emo45.gifכל הכבוד!

אחיות טיפת חלב זה זן מאד מיוחד ואקזוטי. אף פעם לא ברור לי מה האינטרס שלהן בדיוק. גם כשאני באה עם הילדה שלי היא נותנת לי להרגיש לא טוב. בגלל זה, אגב, אני לא הולכת לשם. דרך אגב, עברתי כבר 3 טיפות חלב שונות וזה אותה גברת בשינוי אדרת. לגבי משקל התינוק - הוא לא קשור בכלל למשקל שלך. אני העליתי 10 ק"ג כל ההריון הקודם וילדתי תינוקת במשקל 4 ק"ג. חוץ מזה ש13 ק"ג לחודש שביעי זה אמנם לא נמוך אבל בטח ובטח לא מדאיג. בקיצור כשאת באה לטיפת חלב, תבואי אסרטיבית ועם אטמי אזניים פנימיים

mg12345

New member
תגובה לדולפין קטן

דולפין קטן שלום לך, את צודקת לחלוטין , יש לי בעיה מפנקים אותי מכל הכיוונים גם משפחה גם חברים וגם בעלי ונורא כיף לי , אני לא מסוגלת לעשות דיאטה אני צריכה ללדת בעוד חודשיים בע"ה ואחר כך אני יעשה דיאטה ,אני לא מרגישה הכי טוב עם זה שעליתי הרבה במשקל אבל כמו שאני מכירה את עצמי אני יוריד הכל כמו בהריון הקודם שדרך אגב העלתי יותר , אז שיהיה לך אחלה של יום

הכי חשוב שתרגישי טוב../images/Emo24.gif

יש לי חברה שכל הריון עולה 30 ק"ג ואח"כ פשוט עושה דיאטה והתעמלות ומורידה. את לא צריכה להרגיש לא טוב עם זה שעלית. העיקר שתהיי במעקב השגרתי, תקראי כמה שיותר על הלידה וכו' ותשמרי על מצב רוח טוב

plumsun

New member
נכון!

אני בשבוע 34-חודש שמיני-והעליתי 8-9 קילו. כל פעם שאני עולה על המשקל בטיפת חלב אני מרגישה כל כך גרוע כמו בימי "שומרי משקל", למרות שהאחות שם היא נחשבת ל"רחמנייה". חוץ מזה בעבודה כולם מחמיאים לי על איך שאני נראית ושלא העליתי בכלל. i say:screw them!!!

הן מוצאות מה להגיד- גם כשאין סיבה

כל הכבוד שאמרת לה. בזכותך אולי היא תנג'ס פחות לאחרות... והרי סיפור הפוך: לאחותי שעלתה דווקא מעט בהריונות שלה, האחות (שהיתה בעצמה בהריון) אמרה שהיא לא עלתה מספיק, שהתינוק יהיה קטן ושאר שטויות. בסוף אחותי אמרה לה :נראה לי שמה שמפריע לך זה שאת ואני באותו שבוע ואת עלית יותר ממני! (ואיך שנאי מכירה את אחותי- היא אמרה את זה הטון כזה, שהאחות נשתלה במקום). מאז לא נשמעו יותר ציוצים מכיוון האחות.

אני לא מבינה!?@../images/Emo12.gif 13 קילו לחודש

שביעי זה הרבה?! נשמע לי ממוצע לגמרי!!! וגם אם לא זה ממש לא חריגה היסטרית לדעתי!

טאש

New member
../images/Emo45.gif (אבל...)

כל הכבוד. עשית בדיוק מה שצריך, ובאמת - צריך פשוט להנות מההריון (כמה כאלו כבר יש לנו בחיים?) אבל לגבי משקל - ממליצה לא להתיר כל רסן ולא לוותר על התעמלות. אחרי הלידה יהיה לך הרבה יותר קל להמשיך מסגרת התעמלות שתהיי בה עכשיו. להתחיל לגמרי מחדש אחרי לידה זה קשה. גם לא מומלץ לעשות דיאטה בהנקה (אלא אם את תחת פיקוח דיאטנית). מה שטוב, שהתחלת כבר מעכשיו לסנן מה שלא מעניין או נכון לך. (את מוזמנת לסנן גם אותי אם בא לך...) כשתהיי אמא תראי איך לכל העולם יהיה מה להגיד לך, מה ללמד אותך ועל מה להעיר לך. לסנן = לשמור על שפיות. בכל מקרה - הרבה הנאה מההריון

למעלה