מעצבן...

sholy1

New member
מעצבן...

נראה שהצרות באות בצרורות... הייתי בישיבת צוות חשובה בעבודה וטלפון מאחות ביהס של הבן : הוא קיבל בטעות בלנצ' כריך עם חמאת בוטנים (הילד אלרגי!) כנראה התגנב כריך לא נכון למגש של כרכי הגבינה..(זה מה שקורה שטבחית 1 מכינה לנצ' ל250 ילדים ועד צריכה לשמור כשרות
)בקיצור הילד לקח ביס ,ירק מיד ורץ לאחות אופס מאוחר מידי עד שהגיע לחדר האחות כבר פרח כולו +קוצר נשימה.. נו אמא טובה מתנצלת בעבודה (מאוד לא מקובל בארהב את צריכה שיהיה לך כיסוי לכן רוב האמהות כאן לא עובדות האבסורד הוא שדווקא העשירות עובדות הן יכולות להרשות לעצמן נני..)ורצה חזרה... כמובן ישר לרופא שנתן שני כדורים והילד כמו חדש אבל הישיבה כבר נגמרה ואין טעם לחזור...מרגיז!!

sholy1

New member
נכון

בהחלט מסוכן ובבית ספר פרטי שמשלמים שכ"ל כל כך גבוה ניתן היה לצפות שטעויות כאלו לא יקרו... מצד שני הילד מאושר בבית הספר והוא מעולה משאר הבחינות אז כנראה שלא הכל יכול ליהיות מושלם....

If your child is severely alergic

You should insist that the school you send him to is peanut free. Many schools in the nation are peanut and nut free (ours included) especially because it is so easy to make a mistake or hae one tiny piece of peanut touch your child's plate. I'm glad that your son feels better! Hope it never happens again!​

wildcat6

New member
אפשר המלצה

למדי את הבן שלך לפתוח סנביץ לפני ששם בו ביס, הבת שלי עושה את זה בטיביות (סקרנית לדעת מה אמא שמה לה בסנביץ)

mamma1

New member
לא כדאי שיהיה עליו זריקה

או כדורים למקרה כזה? אני מכירה מישהי שלא יוצאת מהבית בלי זריקה (נדמה לי שזה אטרופין)

למעלה