מעסיק לא מוכן לחתום על הטופס של השמירה מה לעש

פיצית777

New member
מעסיק לא מוכן לחתום על הטופס של השמירה מה לעש

ות??? אם הבוסית שלי רוצה בכוונה להתעלל ולהתנכל מה אני אמורה לעשות? הרי שביטוח לאומי מחייב חתימת מעסיק

היא חייבת, זה לא שאלה של אם כן או לא

היא לא מחליטה אלא ביטוח לאומי והרופא.
היא לא יכולה לא לחתום..אין כזה דבר

טאקית24

New member
תתייעצי עם שדולת הנשים

ואולי עם עו"ד אם יש לך. או שתגידי לה שהתייעצת עם עו"ד ושדולת הנשים ושהיא מחויבת לחתום לפי החוק ושאם צריך מכתב של עו"ד בנושא את יכולה לשלוח לה.
חולרה.
רק על זה הייתי מוציאה שמירה פרנציפ

פיצית777

New member
זה עוד כלוםם לעומת איך שהיא התנהגה

אליי כשעבדתי באופן הכי מסור שיש והוכחתי תוצאות... סיפרתי את הסיפור שלי בפורום בעבר...והתלבטתי מאוד אם לצאת לשמירה, היו לי עוד ספקות כמו טמבלית.... אך ובעקבות המלצות לשמירה וחוות דעת של רופאה תעסוקתית, רופא אורטופד, רופא משפחה וחתימה של רופאת נשים על כל הטפסים לאחר המצלות מומחים וחוות דעתם.. יצאתי לשמירה! דקה נוספת לא רציתי להישאר במקום הארור הזה....
רק מחכה לקבל את כל מה שמגיע לי כספית ולא לשמוע מהם...
אני אתן לכל הנושא עוד יומיים-שלושה ובאם אראה שהם מעכבים אנקוט צעדים משפטיים.

נקווה שיעבור ב"ה בשלום, הנושא מאוד מטריד אותי והמשפחה שלי כעוסה עלי שאני נותנת לזה להשפיע עלי...
אך זה בלתי נמנע

שבוע טוב וב"ה שנדע בשורות טובות לכולנו :) אמן!!!

לליבלה1

New member
אז אל תחתימי אותה רק תבקשי מהנהלת

חשבונות שימלאו את החלק של המעסיק ותודיעי לבטלא שהיא לא מוכנה לחתום...ממש מעצבן לשמוע את זה מעסיקה רעה וממש חבל שכאישה היא לא מבינה את החשיבות של שמרה עצוב ומקומם.

פשוט חצופה

מחזקת את דעת הבנות פה-תפני לעו״ד שיוציא לה מכתב חריף שהיא פועלת בניגוד לחוק ובנוסף תפני לסניף ביטוח לאומי למחלקת אמהות שמטפלת בך,דווחי על
שהיא מסרבת למלא לך,הם כבר יצרו איתה קשר כי הרי זו עבירה על החוק וכשהיא מסרבת זה בעצם אומר שהיא מתכחשת ליחסי עובד מעביד ומבחינתם אולי יש לה סיבה... אולי אפילו יארגנו לה איזה ביקור פתע וביקורת...
ובכל מקרה ברגע שאת מגיעה אליהם,תגיעי עם כל המסמכים הרלוונטיים החלק שלך והחלק של הרופאים+12 תלושי שכר אחרונים,תצהירי שהגברת היא המעסיקה היחידה שלך ואז יוכלו לעשות את החישוב גם בלעדיה...
אל תתחנני ואל תבכי לה,תזכרי שהעולם הוא עגול והקארמה השלילית שלה תחזור אליה ובענק!

בהצלחה ותעדכני אותנו איך היה...

ושכחתי תודיעי לגברת דרך המכתב מהעו״ד שעל כל יום עיכוב בתשלום שמגיע לך דרך ביטוח לאומי בגלל הסירוב שלה למלא את תתבעי אותה על ריבית והצמדה ואז נראה את

בייבינס

New member
להגיש תלונה למשרד התמת!

היא תוזמן לשימוע ואפילו ייתכן ויתנו לה קנס!

פיצית777

New member
עדכונים, ולפני הכל תודה על העידוד :)

בעלי היום היה במשרד, על מנת לקחת את המשכורת שלי (ללא תלוש כי כרגיל הם מביאים אותו באיחור)..... בנוסף, ביקש מהם לחתום על מה שהיא צריכה, היא ניסתה להתעמת איתו אך בעלי הודיע לה שהוא לא מתכוון להתווכח איתה ושתחתום על מה שהיא צריכה. היא אמרה שללא התייעצות עם רואה חשבון היא לא חותמת על מה שלא יודעת. הוא השאיר לה את הטפסים המיועדים אך ורק למעסיק...
לאחר מכן שוחחתי עם המנכ"ל והוא אמר לי שמטפלים לי בזה ושאין לי מה לדאוג.
בנוסף, שלח את אחת העובדות למסור לי טפסים של ביטוח לאומי כדי שאני אחתום עליהם!!!!
אתן קולטות?!?!? הוא שלח לי בעצם את החלק שאני ממלאת כתובעת החלק שבו ביטוח לאומי מבקש שאוותר על סודיות רפואית....
מרוב שהם לא מבינים בזה....הם שלחו לי את זה והם חושבים שאני צריכה להגיש להם את זה...
האמת שאין לי כוח להתעסק עם הרמה הזאת של האנשים...
באם הם לא יחתמו בימים הקרובים אפנה לגורמים המתאימים, קרי, עורך דין, ביטוח לאומי ושדולת נשים...
בנוסף, חייבת לציין כי העובדת החמודה שהביאה לי את הטפסים, חדשה במשרד ולא יודעת לאן היא הגיעה... היא סיפרה לי ואת זה אני יודעת כי ככה המעסיקה עושה לכל מי שהיא רוצה לפטר...
שהיא מהבוקר עד סיום יום העבודה מכפישה את שמי, מקללת, ומתמרמרת...
מקללת כמו: "הזבל הזאת" "נוכלת" וכל זה כי יצאתי לשמירה!!!!!
הייתי מודעת ליחסי האנוש הוולגריים שלה, כי היא צועקת על לקוחות מקללת אותם בטלפון, טורקת להם דלתות, מגרשת אנשים תמימים מהמשרד ועוד....
אך לא ידעתי שתעשה לי דבר כזה רק כי אני בהריון...
אני יודעת רק דבר אחד יש ה' בשמיים! והוא שומר עלי! ומי שמאמין לא מפחד! :) שנדע ב"ה בשורות טובות...
תודה למי שהביעה נכונות וקראה עד עכשיו ועוד יותר תודה לאלו שמגיבות, זה באמת מעודד...
נקווה שב"ה בקרוב הסיפור הזה יסתיים והכל יבוא על מקומו בשלום ואני אצא מחוייכת :) אמן!!!

איזה חצופה!!!! מה היא רופאה?

קודם כל, אני שמחה לשמוע שסוף סוף הרופאה אישרה לך... בקשר למעסיקה את לא צריכה אותה אלא את המשאבי אנוש של החב' שימלאו לך את הפרטים. אם זה לא עוזר תנסי את הפתרונות שהבנות כתבו כאן.
שהכל יסתדר במהרה ותוכלי סוף סוף לנוח ולהירגע.
מחכה לעידכון ממך!

פיצית777

New member
יקירות, הנהלת חשבונות של החברה לא עושה

שום דבר מבלי שהיא תאשר את זה...

חוצפה שכזאת

מצטערת שאת צריכה לעבור את זה.. תני לבעלול לטפל בזה ואת בנתיים תרגעי ותדאגי לקטנות/קטנים
שבדרך...

וואי, יש אנשים שצריך להרוג

פיצית777

New member
קודם כל קטנטנים לשאלתך ושנית...שאלה לגבי טופס

תביעה משום מה המעסיק שלי כנראה הולך עם הראש בקיר ורוצה שאשלח להנהלת חשבונות את החלק שאני חתומה עליו בתביעה, פרטים שהוא יודע, פרטי בנק וויתור סודיות לביטוח לאומי שאני אחתום רק על הדף שאגיש לביטוח עצמו אבל אם הוא רוצה עותק אני אתן בלי החתימה על וויתור סודיות.. מה דעתכן? מה הוא יכול חעשות עם זה? הוא מתעקש ולא יודע שזה לביטוח ולא עבור הנהלת החשבונות... ביררתי עם ביטוח לאומי ואין לו מה לעשות עם זה...

למה שתעבירי לו???????

זה ממש לא ענינו מה את מדווחת לביטוח לאומי...
הוא לא רשאי לדרוש ממך עותק וכנ״ל לגבי המסמכים הרפואיים שלך
להזכירך זאת חובתו על פי חוק כמעסיק וככזה הוא נדרש למלא את החלק הרלוונטי אליו כל השאר לא רלוונטי עבורו,
לדעתי חבל על כל יום שאת מבזבזת תפני לביטוח לאומי,תסבירי את הסירוב ואז הם יפנו אליו/או דרך משרד התמ״ת או עו״ד ושוב תאיימי עליו שכל עיכוב בתשלום מביטוח לאומי כתוצאה מהסירוב שלו להעביר מסמכים הוא יאלץ לשלם לך ריבית והצמדה

פיצית777

New member
פיציתל׳ה אל דאגה

אני מוסרת להם את הטפסים שרק כתוב דברים על שם כתובת טלפון תפקיד ממתי השמירה חשבון בנק ( שאין להם מה לעשות איתו במילא ) וחתימה שהפרטים נכונים, לא שום דבר מעבר ובכך אני לא מחדשת כלום זה דברים שהם יודעים... והאמת שאני מוסרת את זה רק כדי שיחתמו ויעהירו לי וזהו... במילא אני לא רוצה שום קשר איתם

שלחתי לך מסר- מקווה שיעזור

ותודיעי לי אם אני יכולה לעזור במשהו.. מרתיח אותי אנשים כאלו.

וגם לי יש שני קטנטנים

להמשך הריון תקין ונטול דרמות

לליבלה1

New member
תביאי למעסיק אין לו מה לעשות עם טופס ויתור

סודית שממוען לביטוח הלאומי גם אם הוא חתום. כמובן שאת המסמכים שהרופא חתם עליהם את לא מעבירה. בדר״כ הייתי אומרת כנסי בו ואל תתני כלום אבל הבנתי את הראש של המעסיקה שלך פשוט תתני מה שהיא רוצה כדי לזרז את החתימה שלהם ותקבלי את הכסף שלך כמה שיותר מהר. המון אורך רוח צריך עם מעסיקים כאלה...

שלישה6

New member
להתקשר למוקד ביטוח לאומי ולשאול

ובינתיים להתקשר למוקד משפטי של משרד התעסוקה ולהגיש תלונה על המעסיקה שלך- אין כמו כתם שחור.... יש שם עורכי דין שנותנים יופי של ייעוץ והם גם ישלחו לך מכתב רשמי עם כל הזכויות שלך והחובות שלה כמעסיקה.
בהצלחה!!!
אני ממש רותחת מבפנים מעצם מה שכתבת!

למעלה