מענק כספי לאחר שיחרור

simka2

New member
מענק כספי לאחר שיחרור

מה הסכום הכספי שמוענק למתנדב שהתנדב לתקופה של שנה וחצי ולמתנדב שהתנדב לתקופה של שנתיים? איזה הבדל יש במענקים?

Orange Sky

New member
יש הבדל

ממה שהבנתי כן יש הבדל, כי התשלום הולך לפי חודשים..

Morena15

New member
ההבדל הוא מספר החודשים והתפקיד

אם אתה ג'ובניק המספר שאותו תכפיל במספר החודשים יהיה 148 בערך[אני לא זוכרת בידיוק] ואם אתה תומך לחימה אז המספר יהיה גדול יותר בכל מקרה את כל הסכומים מכפילים במספר החודשים שעשית.. 18,24 או 36..

Orange Sky

New member
אז בתור מענק אני מקבלת

3.5 ? (ג'ובניקית 24 חודשים) . תמיד הבנתי שזה משהו בסביבות ה 10 אלף.. וחוץ מזה אני מקבלת גם פיקדון (שהוא למטרת לימודים ?), מה הסכום שלו? אם כבר נכנסו לנושא...

Morena15

New member
אני לא יודעת להגיד לך סכומים

כי אני לא יודעת מה הסכום שמכפילים במספר החודשים... והפיקדון זה אותו דבר כמו המענק מבחינת החישובים.. רק שפה זה סכום אחר שיש להכפיל רק שעם הפיקדון את יכולה להשתמש לא רק למטרת לימודים אלא גם למטרת הקמת עסק, נישואין, קניית בית.. בקיצור אני מציעה שתתקשרי לקרן להכוונת חיילים משוחררים ותשאלי.. כנ"ל לפותח השרשור הם יודעים את התשובות הכי מדויקות

רן88

New member
קצת יותר

ג'ובניקים מקבלים 165 ש"ח על כל חודש שירות, כך שזה יוצא לך כמעט 4,000 ש"ח מענק שחרור. הפיקדון לג'ובניקים הוא 496 ש"ח על כל חודש שירות, כך שהוא יוצא בערך 11,900 ש"ח בסה"כ. הפיקדון הוא למטרות לימודים, הקמת עסק, רכישת דירה או נישואין. כל אלה זה ב-5 שנים הראשונות שאחרי השחרור, אחרי 5 שנים (ולא יאוחר מ-7 שנים) אפשר פשוט להוציא מהבנק את הכסף במזומן ולעשות בו כאוות נפשך.

למעלה