מענין לענין - מס' 2

אבח"י

Well-known member
בשרשור "משחקי לשון" כתבתי תגובה לאישונאיש על סירובי להכיר/לקבל/לתמוך בחיזורי נשים.
אצלו הסיבה היא הצורך בקשר מורכב יותצר מנעיצת איבר בתוך איבר אחר, אצלי הסיבה "שיעבוד מוריס[הזין שלי] לאשה אחת ויחידה".
אבל
מה שלא הסברתי בתשובה, מידיעה שכולכם כאן יודעים, שאני רקדן מהולל כמו החרגול וקופץ בין החתונות השונות ללא הרף.
האם הענין הזה, של חיזורים אחריך [בטח יפה תהואר אליס עם רגלי הרקדן הנהדרות שלו] מתקבלים בשמחה, או ישנה תחושה או רצון של: די, לא.
האם אתם/ן טורחים לתת סיבה להעדר ההיענות, או מתעלמים ונותנים לאומללים/ות להמשיך בגינוני החיזור? [אצלי, עד מריבה גדולה מאוד, זה נמשך כ- 25 שנים שבעלת שדי הענק בתחככה בזרועי-במרפקי].

דקל נור*

Well-known member
לא הבנתי. אתה מסרב לקבל חיזורי נשים אבל גם קופץ בין החתונות השונות.
איזו מריבה, מה נמשך 25 שנה?
אתה יכול לכתוב פשוט? 😏

אבח"י

Well-known member
לא הבנתי. אתה מסרב לקבל חיזורי נשים אבל גם קופץ בין החתונות השונות.
איזו מריבה, מה נמשך 25 שנה?
אתה יכול לכתוב פשוט? 😏
מתעלמים ונותנים לאומללים/ות להמשיך בגינוני החיזור? [אצלי, עד מריבה גדולה מאוד, זה נמשך כ- 25 שנים שבעלת שדי הענק התחככה בזרועי-במרפקי]. מבחינה לשונית יש כאן שני משפטים משלימים. האחד קובע "עקרון כללי - "מתעלם מחיזורים, והשני נותן דוגמה לעיקרון "ההיא שהתחככה במרפקי עם שדי הענק"
עכשיו - תוספת- 25 שנים היא מתחככת במרפק.
סיבה - היתה מריבה גדולה.
תוצאה - הופסקה ההתחככות.
יווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו ;-)

Ellis Murphy

Well-known member
בשרשור "משחקי לשון" כתבתי תגובה לאישונאיש על סירובי להכיר/לקבל/לתמוך בחיזורי נשים.
אצלו הסיבה היא הצורך בקשר מורכב יותצר מנעיצת איבר בתוך איבר אחר, אצלי הסיבה "שיעבוד מוריס[הזין שלי] לאשה אחת ויחידה".
אבל
מה שלא הסברתי בתשובה, מידיעה שכולכם כאן יודעים, שאני רקדן מהולל כמו החרגול וקופץ בין החתונות השונות ללא הרף.
האם הענין הזה, של חיזורים אחריך [בטח יפה תהואר אליס עם רגלי הרקדן הנהדרות שלו] מתקבלים בשמחה, או ישנה תחושה או רצון של: די, לא.
האם אתם/ן טורחים לתת סיבה להעדר ההיענות, או מתעלמים ונותנים לאומללים/ות להמשיך בגינוני החיזור? [אצלי, עד מריבה גדולה מאוד, זה נמשך כ- 25 שנים שבעלת שדי הענק בתחככה בזרועי-במרפקי].
אני לא מוכן להניח שאם מישהי מחזרת אחרי זה מגדיר את סוג הקשר שיהיה אם בכלל ואם היא נראית לי אני בהחלט לא אפסול, להיפך - אפילו אשמח.

אבח"י

Well-known member
אני לא מוכן להניח שאם מישהי מחזרת אחרי זה מגדיר את סוג הקשר שיהיה אם בכלל ואם היא נראית לי אני בהחלט לא אפסול, להיפך - אפילו אשמח.
אליס, איש יפה תואר וחתיך על - איפה התייחסתי ל"הגדרת הקשר" סוג הקשר, משך הקשר וכו'?
כולה שאלתי - מהי העמדה שלך, ואתה זורם. כידוע רק: הזורמים ברינה בחדווה ינעצו. ;-)

Ellis Murphy

Well-known member
אליס, איש יפה תואר וחתיך על - איפה התייחסתי ל"הגדרת הקשר" סוג הקשר, משך הקשר וכו'?
כולה שאלתי - מהי העמדה שלך, ואתה זורם. כידוע רק: הזורמים ברינה בחדווה ינעצו. ;-)
עניתי. אם היא נראית לי ואין סיבה אחרת להימנע אז אזרום ועוד איך שאזרום

Yakir4179

Well-known member
כל חיזור של אישה היום זה ברכה לגבר ,המצב כזה בברוך שכבר לא רועים בעיניים ויש כאלו שמזיינים בובות ואת השכל במקום לשכב עם נשים,אני בגישה מכבדת מעוניינת סבבי זורמים ,לא מעוניינת מחייך וגוד ביי והעיקר הזיכרון הטוב..​

למעלה