מעניין מה דריה הייתה אומרת.....

MaPHisTo

New member
מעניין מה דריה הייתה אומרת.....

על המורדים! תחרות חגיגית!!!!! המשתמש המוכשר ביותר שיצליח לכתוב את התגובה הכי צינית, הכי משעשעת והכי דרייתית לשאלה: מה צריך לעשות עם המרורדים? יקבל...תופים בבקשה... משו ממש ממש נחמד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......... אנחנו עוד לא יודעים מה וזה לא משנה אבל יהיה בזה הרבה מאוד אפסים רק אפסים, בעצם.... אז כתבו בהמוניכם!!!!!!!!!!!!

Silver Fox

New member
../images/Emo41.gifמגיבה בהתלהבות../images/Emo41.gif../images/Emo82.gif

דריה: המורדים? מה זאת אומרת המורדים? סתם חבורה של בני טיפש-עשרה בבגדים מצחיקים וחשפניים עושים פוזות למצלמה ומעמידים פנים שהם מאגניבים ועכשווים ומה-זה הנוער של היום. הם עושים שם הכל - סקס, סמים, רמאויות, אהבות - חוץ מלמרוד. בעצם בעוד חמישים שנה ישכחו אותם והם יהיו זקנים ומכוערים וחולים, שסתם חיים על תהילת העבר. אז למה להתחיל עם זה בכלל? דמויות החיקוי שלנו הם סתם בובות מלאכותיות שיודעות לרקוד ולשיר ולשחק, ומה אנחנו לומדים מזה? רק לשגע לאנשים את השכל ולהעתיק במבחנים, לקחת סמים ולשכב בחדרי מדרגות ובמרתפים עוד לפני שקיבלנו רישיון נהיגה. טוב, זה כל מה שאני יכולה לספק כרגע...

ailag

New member
בטח משהו קצר ..

.. סטייל : alright, i'm gonna go and do someone while abusing drugs, so i can fulfill my whole teenage self. או all that's missing now is just a bullet in my head.

draedalus

New member
יפה!

אהבתי...כן משהו בסגנון הזה..השני יותר מתאים... ולגבי ההודעה של לילך..לא נראה לי שזה הסטייל של דריה..היא תמיד תצליח לומר משוה חכם, קצר ומשעשע בהחלט (קשור לדמדום או מוות:)).... אני לא ממש מצליחה לחשוב על משהו כרגע...כי אני ממש גרועה בדברים האלה אבל אני אלך על גליה...:) שיהיה לכם ערב זיגמונד פרויד(כל הזכויות שמורות לדיע בע"מ) :) חחח...

ailag

New member
קשור לדמדום? אבל מוות..

יכול להיות משהו כזה. sure, i love these rebel kids. two of 'em with some fries please, make it well done.

eorion

New member
הנה אחד-לא משהו

כמה חבל, שהם לא באמת בתוך הטלויזיה, כי אז הייתי חותכת את כל החוטים ומחשמלת אותם. או משהו בסגנון rebelde way? ohh!!! i love it like my sister/the world /any thing stupid and מיותר

משו די גרוע

ובעברית כי לשרית חדד יש אנגלית יותר טובה משלי "למה אתה רומז שהם נעולים אצלי במרתף קשורים לכיסאות צופים נונסטופ בקלטות של רחוב סומסום ועובדות החיים?"

למעלה