מעניין אותי...מה אתן חושבות על

mevav1

New member
גם אני מצטרפת להמלצה על נפטון ועל

מק דונלד וחיות הבית וואן גוך ובטהובן וגלילאו..אלה הכי מעניינים(אםלא שכחתי משהו). אגב,אני ממליצה גם על הכרטיסיות שלהם שמצויירות ומצלומות מעולה. עד היום בתי אוהבת לראות את זה ולשחק בזה.

שלי אוהבת מאוד

את בייבי מוצרט ומקדונלד בחווה. היא יושבת מרותקת רוקדת עם המוזיקה וצוחקת שהיא רואה את הבובות. היא חולה על מופע הבובות.

hilarose

New member
סליחה על הבורות- אבל

מאיזה גיל אפשר לשים את התינוקות לראות? האם בגיל חודש וחצי זה מוקדם מדי (הכוונה מבחינת ראייה) או שזה לגיל "מבוגר" יותר?

o s h k o s h

New member
גם שלי מאוד מאוד אוהבת

את בייבי באך ובייבי מוצארט...לפי ההמלצות שראיתי בפורום מתכוונת לקנות לה את בייבי נפטון....

Tula1

New member
שירה שונאת את הקלטות האלה

ובוכה כשיש את הבובה הירוקה שעושה "בההההההההההההההה...". ניסיתי מוצארטף ואן גוך וניוטון. לא אוהבת. אשמח להמלצה על דברים אחרים (לא קלטות עם שחקנים אלא עם אנימציה- היא מרותקת לסרטים מצוירים ולאנימציה בערוץ בייבי, אבל אני רוצה להתנתק מערוץ "בייבי")

אם ישבתי לראות בעצמי???

אני יכולה לזמזם ולומר מה יש בכל זמן נתון בבייבי מתוך שינה. הבייבי של החיות הוא להיט אצלנו. לטעמי בייבי נפטון הוא הכי מושקע, ובעיקר קטע הסיום הקורע. והבייבי הכי פארש הוא דווקא הבייבי מוצרט.

אמיתמי

New member
בייבי בטהובן לא שווה בכלל

נפטון מעולה ודוליטל הורס אותנו מצחוק. שניהם הכי טובים שראינו. יש לנו גם את הצורות שהוא נחמד.

Tula1

New member
מה זה ה"בייבי של החיות"?

אני תמיד שמחה להראות לה דברים עם חיות...תוכלי לספר לי על זה? (אפשר במסר)

תסתכלי בקישור

זה בייבי שמראה חיות ע"פ סביבתם, חיות החווה,חיות הנהר, חיות הבית.... הילד שלי מאוד אוהב חיות וזה הדיסק היחידי שהוא רואה, ולמי ששאלה - הוא לא בוהה בדיסק, הוא מצביע, רוקד ומפטפט תוך כדי

אמיתמי

New member
יש גם את בייבי דוליטל חיות הבר

שמראה חיות בר, וקטעי קישור מצחיקים עם בובות. התגובה שלה לקלטת הזאת, היתה מדהימה. צחוקים והתפעלות.

GalGula

New member
אז מה, רק אני ממש נגד?

הספיק לי לראות לפני כמה שנים אצל חברה כמה דקות של ה"היפנוזה לתינוקות" הזאת, בשביל להחליט כבר אז שאני - את הילדים שלי - לא מושיבה מול הדבר הזה.

Mariasha

New member
גם אני לא ממש בעד... מעדיפה להראות

לה את החתול, ואת הכלב, ואת הגינה ואת הצעצועים שלה ולתת לה לגעת בכל אחד מהם.

אמיתמי

New member
ברור שעדיף לא אם אפשר

אבל לאמהות שנמצאות בבית עם תינוקות קטנים, בלי עזרה, קשה מאוד לתפקד בלי להעזר במשהו שמסב את תשומת הלב. לפחות כך אצלי.

GalGula

New member
אני נמצאת בבית

עם תינוקת קטנה בלי עזרה. נכון, לפעמים זה קשה. ונכון, זה יותר קשה כשלא מעוניינים להעזר במשהו הזה שמסב את תשומת הלב (להגדרתך). אבל מה לעשות, אני רואה בזה חלק מלהיות אמא. אף אחד לא הבטיח שזה יהיה קל...

אמיתמי

New member
אשרייך

אני איתה כבר שנה ושלושה, מגיל שבעה חודשים היא רואה חצי שעה ביום ולפעמים שעה. לפעמים אני זקוקה לזה כדי להתפנות לעשות דברים שאני לא יכולה לעשות כשהיא מסתובבת, רוצה ידיים וכו'. זו הבחירה שלי. בשבילי זה גם חלק מלהיות אמא.

למעלה