מעניין אותי...מה אתן חושבות על

sheliloo

New member
מעניין אותי...מה אתן חושבות על

סידרת הבייבי מוצארט בייבי באך (ה-DVD)??? מראות לילדים שלכן? ישבתן לראות בעצמכן?

ר ע נ נ ה

New member
הילדה מתה על באך

מוצארט במקום שני ובטהובן גורם לה לבכות, כנראה שגם תינוקות מבינים שבטהובן קצת כבד...

sheliloo

New member
זהו, זהבדיוק מה שמפריע לי...

ניסית לראות את זה? זה כל כך מהיר ומתחלף כל כמה שניות! גם אני הייתי מרותקת
השאלה אם זה לא יותר מידי עמוס

הכי חבל לי -

שלא אני חשבתי על הרעיון הזה. קלטת של מוצארט, שטח בית נקי שעליו פורשים בד, קונים בחנויות $ כל מיני צעצועים גדולים (שאחרי זה המכירות שלהם יקפצו בטירוף) הוגה הרעיון הוא גם הבמאי, גם הצלם, גם עושה קולות וכמובן גן נער המים. משכנעים סטודנט שיכתוב עבודה בחשיבות השמעת מוצארט לילדים - משלמים גרושים - מדובר בסטודנטים. (מעניין מתי יעשו את אותו מחקר על שרית חדד) מוצאים לחנויות - דופקים מחיר - רואים כי טוב, מעלים מחיר, ראוים כי מצויין מעלים עוד פעם מחיר ומוצאים באותה שיטה עוד 10 קלטות כאלה + ספרים+ + + . בקיצור - איך לא עשיתי את זה אני!

../images/Emo45.gif זה גם מה שאני חשבתי

והאמת שאיתי לא התלהב מזה יותר מדי, ראה את זה כמו שהוא רואה כל תוכנית אחרת בטלויזיה... אחרי 5 דקות נמאס לו.

T noki

New member
בעיקר שעל המוזיקה של מוצרט אין פטנט

כי היא נכתבה לפני כל כך הרבה שנים, גם על שמו אין פטנט (בניגוד ל"אינשטיין" שמי שמשתמש בשם הזה צריך לשלם כסף על השימוש בשם לאוניברסיטה העברית שקיבלה מאינשטיין בירושה את הזכויות לשימוש בשמו
)

gallish

New member
אני ניסיתי פעמים ספורות לשים אותה

מול הטלויזיה עם בייבי באך ובייבי מוצארט, והמקסימום שהיא הסכימה לשבת מולם היה 10 דקות. כנראה שהילדה שלי משתעממת ממש מהר

yaf79

New member
שלי משוגעת על זה יושבת מרותקת 30

דקות בלי לזוז. אוהבת מאוד את המוצארט באך במקום השני וזה מה שיש לנו בנתיים. גם אני ובעלי אומרים איך לא חשבנו על זה אנחנו.

chufnikit

New member
גם אצלנו אף אחד משניהם לא אוהב

ישר צרחות ...... וניסיתי כמה פעמים מאז שנולדו ועד עכשיו. אין. כלום. פשוט לא אוהבים את זה!

didu88

New member
לי אין בעיה עם זה

אבל הקטנה מ-ת-ע-צ-ב-נ-ת.... האמת שאפשר להבין אותה, כל שניה התמונה משתנה והיא בכלל לא מספיקה להסתכל על הצעצוע וכבר "לוקחים" לה אותו...

נעמה555

New member
הקטנה שלי ממש אוהבת

שמים לה מדי פעם והיא מרותקת למסך. אגב, תכניות טלויזיה אחרות לא ממש מעניינות אותה, מקסימום זוכות להצצה חטופה (גם לא בערוץ "בייבי"). ואגב - שאלה למי שמכירה: האם ה-DVD "פעוטון המספרים" מסדרת בייבי-איינשטיין מדובב לעברית?

lgy

New member
ניסיתי...

ניסיתי להראות לה את בייבי איינשטין - הילדה התחילה לבכות!

תיל תול

New member
המלצה חמה- בייבי נפטון!../images/Emo181.gif

הקלטת הזו עוסקת בכל מה שקשור למים(גשם,שלוליות, ימים ואגמים וכו'..) משלבת כמו האחרות בובות, משחקים ודמויות אנושיות והמנגינות בה עליזות ונעימות לשמיעה מאוד. בעלי ואני יושבים מרותקים...אין ספק שעידו (בן כמעט 3 חודשים) אוהב אותה יותר מבייבי מוצרט. פתרון מצויין כשרוצים לשבת לאכול בשקט.
באמת קלטת מתוקה.

למעלה