מעלה שאלה באוב

  • פותח הנושא eli4
  • פורסם בתאריך

eli4

New member
מעלה שאלה באוב

פעם שאלתי לגבי בעיה בtab strip מצורף קישור לא קיבלתי תשובה מספקת אז אני מנסה שוב אולי יותר ברור מקווה שאצליח תתסתכל בתמונות שבקובץ המצורף זה אותו "גליון" אבל עם 3 "תמונות" שונות. מעבר בין "תמונה" ל"תמונה" יהיה בעזרת הלשוניות שלמעלה כלומר אם רציתי לעצב את הגבול של העמוד בחרתי "גבול עמוד" ואם רציתי צלליות בחרתי "צלליות" בכדי שתהיה לי כמשתמש אפשרות לבחור פעם צבעים ופעם קוים מישהו עיצב כל עמוד בנפרד (כרגע מעניין אותי רק העיצוב, לגבי הפונקציות מאחורי כל "תמונה" אחשוב מאוחר יותר) אני מצליח לעצב רק את ה"תמונה" העליונה (במקרה של הדוגמא הזאת רק מה שנמצא תחת "גבולות") ולא מצליח לגשת למה שאמור להיות מתחת איך אני עושה את זה (איך אני מעצב את מה שיופיע כשמשתמש יבחר "צללית" או ""גבול עמוד" מקווה שהבהרתי את עצמי תודה על המעמץ (שבלפענח מה אני רוצה ומתן תשובות)
 

נוייברט

New member
לפי מה שזכור לי אני עניתי לך

לפי מה שהבנתי אתה צריך ליצור 3 PictureBox ובכל אחד לשים את הפקדים שאתה רוצה ולהציג כל אחד מהם בהתאם ללשונית שנבחרה על ידי המשתמש
 

eli4

New member
הבעיה שלי היא עוד קודם

אני לא מצליח לשים את הפקדים הרצויים לי בתוך הכרטיסיות התחתונות. אני לא מצליח להגיע אליהם בזמן העיצוב.
 
אתה לא אמור "להגיע" אליהם.

הפקד הזה הוא פיקציה, אי-אפשר באמת להגיע לחוצצים התחתונים. הם לא אמורים להכיל פקדים אחרים (הם לא מתפקדים כ-containers). בשביל זה יש פקדי חוצצים טובים יותר מזה הבסיסי שבא עם הויבי.
 
למעלה