מעלה כאן כמה עבודות

shula23

New member
מעלה כאן כמה עבודות ../images/Emo57.gif

שהכנתי לאחרונה בעזרתכן האדיבה והחמה. והראשונה - ברכת כלה על חמסה, לחברתה של ביתי שמתחתנת מחר.

shula23

New member
וכאן עם תאורה אחרת

ולכן הצבעים שונים וקרובים יותר למציאות. לדעתי זו תמונה טובה יותר. החמסה צבועה באקריל שמנת, המסגרת בזהב ומודבקים בה דקאלים וקריסטלים בפרחים. וכמובן שהברכה ממוסגרת בטוליפ.

יש לי שאלה...!

איך את מצליחה לדייק במסגרת מסביב בלי שהצבע הזה (במקרה שלך - הזהב) לא יעלה על החמסה עצמה? לי זה תמיד קורה איכשהו... :(

shula23

New member
אין כאן שום טריק

אולי זה תלוי בסוג המכחול. עובדת בזהירות ויחד עם זאת בסוף עולה מעט בכוונה תחילה על החמסה כדי שהצביעה תהיה "רכה" יותר ולא "חדה".

shula23

New member
חזרתי, אני כאן לבדי?

בכל מקרה, אעלה עוד כמה עבודות... זוהי קופסא שהכנתי לחברה כמתנת יומולדת (לא בטוחה שגודל התמונה טוב).

מקסים ! אוהבת מאד את הסגנון שלך

נקודת החולשה שלי - צבע קרם, ופרחים. האם את הקופסא מרחת בצבע אקרילי קרם ואז הדבקת חלקי מפיות על הקופסא, ואז עשית הפיצוצים ? אוהבת את העבודות שלך - הן יפות ועדינות !

shula23

New member
היי נומי נים ../images/Emo9.gif

אולי שתינו הוא אותו אדם
, קרם ופרחים גם החולשה שלי, כפי שראית. בכל אופן, אכן מרחתי באקרילי קרם. אבל, הדבקתי מפית שלמה, לא חלקים, הרקע שלה הוא קרם.... ואח"כ עשיתי את הפיצוצים. תודה והמשך יצירה פורה.

את מתכוונת לקופסת טישו? מפית שלמה?

ואוו, שוב - יצא לך מהמם! רק שאלה שלא כ"כ מובן לי - איך הדבקת מפית שלמה (והדגש על שלמה) על הקופסא? נראה לי בלתי אפשרי, היות וזה לא משטח אחיד/ישר. אשמח אם תעני לי, אגב יש לך מפית נוספת כזו ?

hilalev

New member
את יכולה להסביר איך עשית את המפית

על הקנווס בבקשה ?? תודה

shula23

New member
כתבתי למטה... טעיתי

כשרשמתי מפית על הקנווס. זו לא מפית, אלא תמונה שגזרתי מחוברת. התמונה מצולמת על נייר כרום. ולעבודה עצמה - מרחתי את הקנווס בג'סו, מעליו צבע אקרילי שמנת ואז הדבקתי את התמונה עם דבק פלסטי. כשהתייבש צבעתי את המסגרת בזהב אקרילי ולבסוף עם לכה. לאחר שהכל יבש הדבקתי קריסטלים ו'תחמתי' את התמונה בטוליפ בצבע זהב בלי נצנצים. מקווה שעזרתי ועניתי על שאלתך. בהצלחה ויום טוב.

shula23

New member
זהו להפעם ../images/Emo20.gif

אודה לתגובותיכם. שיהיה ערב טוב.

liza26

New member
נפלאות!!!

אהבתי מאוד את ברכת הכלה- תמיד מרגש והתמונות האחרונות- באמת ממפיות???איפה יש מפיות כאלו מקסימות??

למעלה