מעלה הירהורי לב לכתב. הציעו לי נישואים וסרבתי

דקר28

New member
מעלה הירהורי לב לכתב. הציעו לי נישואים וסרבתי

כתבתי בפורום הבית שלי [383 שולטטטט
] אבל אחר כך חשבתי על זה.. פה הכי הגיוני לא לשתף ולשמוע עצות.. אז ככה.. יצאתי עם מישהו כ4-5 חודשים.. טס לחו"ל ל3 חודשים כשהוא היה בתהליך הטיסה לא דיברנו על זה אבל היה די ברור שכשהוא טס אז לא ממש "שומרים אמונים" לא בקטע של נפרדים או משהו.. לפחות ככה אני ראיתי את זה.. יצאתי עם מישהו..חמוד והכל סבבה אבל הוא טס ופה נגמר . יצא לי לחשוב עליו בזמן שהיה רחוק.. לא בקטע של "אויי אני מתגעגעת" אלא יותר בקטע של .. אם הוא מרגיש טוב.. לובש סוודר .. וכאלה . יצאתי עם גברים אחרים.. ובתחושה של.. לא מצאתי את אשר חשקה נפשי כזה. בשיחות טלפון ומסנג'ר שהיו לנו לא שאלתי ולא נשאלתי אם יש אחרים .. לא שנזהרתי מלשאול או לענות אלא פשוט לא עיניין.. עד לפה ההקדמה שתבינו [מלא ....נקודות....כאלה ..תדמיינו מחשבות
] עכשיו לקטע: לפני כשבוע וחצי שבועיים האיש חזר ..היתה סיטואציה דביקה אש עם כל מיני פרחים ומתנות וחיבוקים ונשיקות.. אפילו היתה דימעה [ברב שלי פינטו לא בכיתי] וכשחזר קיבלתי מונולוג מהקישקס .. שהוא התגעגע ולא הפסיק לחשוב ובלה בלה בלה.. ופה היה ירידת ברך [ועוד כמה ירידות] וההצעה.. וסרבתי כאמור .. לא הרגיש לי נכון .. עכשיו.. בגלל שמה שאוהבת אצלו זה גם מה שמעצבן.. הוא החליט על או חתונה או פרידה.. אז בגלל שאני האחרונה שתתחתן תחת לחץ או כי לא נעים לי ממנו אז אמרתי יפה לא.. וכתוצאה מכך הוא יעלם מחיי.. אוף.. הכל מבולבל לי. לדבר איתו על ניסיון נוסף? אני לא בטוחה שאני רוצה.. הוא חמוד לי והכל אבל לא ממש רואה את עצמי מתחתנת שוב [בכל זאת הייתי נשואה 12 שעות.. לעזאזל אני עדין רווקה בת.ז!!] אני חושבת שמיציתי את העיניין של החתונה. עזבו את התגובה של שכן שלי שצרח עלי "עד שיש מישהו שלוקח סוג ב' את מבריחה אותו" [הוא בתגובה קיבל בסוג ז' שלו את סוג הברך שלי] אוף סיטואציה שממש גורמת לי לחשוב ..ואני שונאת שגלגלי המוח שלי עובדים.

מראש יובהר שמה בתוכן דבריי הוא דעתי האישית בל

איכשהו נראה לי שהצעת נישואין (מהסוג הדביק על אחת כמה וכמה), דורשת עוצמות אחרות מאשר "הזדמנות שניה". ההסתכלות שלך צריכה להיות על עצמך במובן של - זוגיות, חיים משותפים, כביסה משותפת והכל לטוב ולרע. טיפוסים כאלו של הכל או כלום מרתיעים אותי באופן אישי, אבל מאידך, סתם לסחוב את זה כי זה לא יושב "בול בפוני", גם מיותר. נראה לי שבמקרה שלך 1+1 לא יוצא 2 (ע"ע יובל המבולבל שמצוטט פה בבית
), אבל אולי זה רק לכאורה ואולי את מדברת ממקום של חשש ממחויבות ומנגנוני הגנה, אין לי כלים אפילו לנסות לנתח במדיה הוירטואלית הזו. בהצלחה..

אייבורי

New member
את בעייתית

עכשיו מחכים להמשך בו תסרבי לבחור אחר שהיה לא מספיק רומנטי. בכל מקרה לסבר את אוזנך הבחור לא מתאים לך.

דקר28

New member
אני לא בעייתית!! [נגעתי באדום אין שינוים]

דווקא אף פעם לא מסרבת לבחור על חוסר רומנטיות [נשים איכס.. מה השטויות האלה רומנטיקה] כאילו חיבוק פה ושם אחרי סקס או להרדם קצת בכפיות זה סבבה אבל בחיית.. מה לי ולפרחים. סרבתי כי.. כי לא הרגיש לי בבפנוכו של הבטן.. ואולי שוב.. אולי אני יותר בררנית להזדמנות שניה.. אבל מצד שני אולי שמה יותר מיני פילטרים בגלל הפחד להתאכזב ועל הדרך אולי אסנן בטעות את המיסטר הנכון? אוף בקיצור.. ברור לי שעשיתי צעד נכון אבל זה גורם למחשבות.. ואני שונאת לחשוב!

דקר28

New member
להזכיר לך שאתה אדום לייט לעומת מה שיש לי פה

בבית ועם החברים. [מי אמר גברים עם קעקועי הפועל שעד לפני פחות משנה לא אכלו שום מוצר של עלית] מעניין מה הם עושים עכשיו כשאלקטרה נכנסה לצהובים

נשמעטוב

New member
אני מרגיש את הקושי שלך אבל...

אם אשה הייתה מתנהגת כך אלי ומציבה לי אולטימטום ועוד על נושא כזה חשוב לא הייתי משתף פעולה אולטימטמים זה בין מדינות לא בין אנשים

למעלה